Plastikowe(?) sandałki

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Plastikowe(?) sandałki

Postprzez gabriela494 » 20 cze 2013, o 20:42

witam :)

Ostatnio zauważyłam w sklepach sandałki zrobione z plastiku, tak mi się przynajmniej wydaje. Mam z związku z tym pytanie, czy męczą one nogi? Chodzi mi tu o jakieś otarcia, odparzenia itp. Bardzo mi sie spodobały, a nie wiem czy jest sens wydawać na nie pieniądze. Ma może któraś z was ma buty tego typu? Sprawdzają się?

Tylko mnie nazywa kochaniem ,to mój teren pod jego ubraniem.
gabriela494
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 kwi 2013, o 22:39

Re: Plastikowe(?) sandałki

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 3 lip 2013, o 21:19

Ja kilka lat temu miałam taki butki ale przypominały one bardziej całkowite niż sandałki. One nadają się raczej na ciepłe dni, takie powiedzmy do 20 stopni nie więcej bo stopy się w nich okropnie grzeją. Podejrzewam, że w przypadku sandałków będzie troszeczkę inaczej bo są jednak odkryte. Podzielam Twój zachwyt takimi bucikami ja też mam do nich słabość ale na to lato zdecydowałam się na parę przepięknych czerwonych japonek ;)

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Plastikowe(?) sandałki

Postprzez Adidasowa » 3 lip 2013, o 21:54

Moja mama ma jedną parę takich butów. Mowi, że są bardzo wygodne i lekkie. Żadnych otarć itp.;)

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plastikowe(?) sandałki

Postprzez paula » 4 lip 2013, o 09:01

jak byłam mała to takie właśnie były modne i mi mama je kupiła. I z tego co pamiętam to dość obcierały nogi w upał.
Jednak ja prócz wygody, patrzę jeszcze na wygląd obuwia - i jakoś nie wyobrażam sobie ubrać butów plastikowych :D
paula
 

Re: Plastikowe(?) sandałki

Postprzez Gumkadowlosow » 4 lip 2013, o 14:30

widziałam kilka dziewczyn w takich, ale nie wierzę, że nie obcieerają. mnie obcierają nawet skórzane, więc i w tych pewnie bym cierpiała. jak dla mnie za duże ryzyko
Gumkadowlosow
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 2 lis 2012, o 18:44

Re: Plastikowe(?) sandałki

Postprzez paula » 4 lip 2013, o 14:32

ja zazwyczaj kupuję sandałki w trochę wyższych cenach. To jest obuwie które noszę bez dodatkowych skarpetek, kolanówek itd, więc wkładam je na gołą stopę, a to za tym idzie - nie uśmiecha mi się mieć odparzenia na stopie.
paula
 

Re: Plastikowe(?) sandałki

Postprzez jagodowa » 12 lip 2013, o 13:49

Mam z hd chyba i są spoko, można śmigać tylko troszkę się nagrzewają bo są czarne :)
jagodowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 15:42

Re: Plastikowe(?) sandałki

Postprzez Luna93 » 16 lip 2013, o 17:58

jesli chodzi o mnie to w życiu nie zdecydowałabym się na takie buty, ponieważ mam delikatne stopy i niestety takie buciki szybko odparzyłyby mnie :/ szczególnie w ciepłe dni :/

Torba papierowa - zobacz w co zapakować prezent dla bliskiej osoby.
Luna93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 cze 2013, o 20:59

Re: Plastikowe(?) sandałki

Postprzez Olka » 17 lip 2013, o 14:10

Jak byłam mała miała takie sandałki :) bardzo je lubiłam ale teraz nie wiem czy bym chciała takie nosić :) to chyba tylko dla małych dzieci :)
Olka
 

Re: Plastikowe(?) sandałki

Postprzez bikini » 19 lip 2013, o 10:07

Wszystko zależy od tego, jak takie sandałki są wykonane. Ciężko tak generalizować.
Avatar użytkownika
bikini
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 11:58

Re: Plastikowe(?) sandałki

Postprzez allison » 1 sie 2013, o 14:03

Ja mam te Obrazek i jestem z nich bardzo zadowolona. Kupiłam je na początku wakacji. Nic mnie nie uwiera (a zawsze mam z tym problem), krew się nie leje i są naprawdę wygodne.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Plastikowe(?) sandałki

Postprzez Mirabella » 11 sie 2013, o 12:20

A czy któraś z Was miała lub ma meliski (czy jakoś tak). To są podobno buty z pachnącego silikonu. Mają mieć owocowy zapach, nie obcierać itp. Na zdjęciach w necie wyglądają fajnie, ale są dośc drogie. Waham się czy kupić, bo zawsze mnie wszystko obciera, odparza itp
Avatar użytkownika
Mirabella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 sie 2013, o 23:00

Re: Plastikowe(?) sandałki

Postprzez allison » 11 sie 2013, o 16:44

Te, które wkleiłam wyżej to są właśnie pachnące melissy :). Są miękkie i mają wygodną wkładkę (noga się nie poci tak jak w tych "zwykłych" całych z tego samego tworzywa). Jeśli chcesz gumowe buty to warto zainwestować w melisski, bo jest ogromna różnica jeśli chodzi o wygodę. A co do ceny to teraz jest dobry czas bo są wyprzedaże i można dodatkowo w necie poszukać rabatów.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Plastikowe(?) sandałki

Postprzez lilkan » 12 sie 2013, o 14:10

Omamo, zazdroszcze Ci melisek. Są piękne ale nadal poza moim zasięgiem.
Zastanawiam się za to nad Mel by mellisa, ktoś tu ma jakieś doświadczenia z nimi? Obuwie prawie tak ładne jak projekty wivienne, a przy tym tańsze.
Avatar użytkownika
lilkan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 sie 2013, o 14:06

Re: Plastikowe(?) sandałki

Postprzez allison » 13 sie 2013, o 14:02

Hehe, to są właśnie Mel by Melissa. Na te od Westwood szkoda mi pieniędzy póki co. Są miękkie, wygodne no i w dobrej cenie. W zupełności mi wystarczą. Teraz chyba kupię baleriny, bo jest obniżka cen, więc zaopatrzę się na przyszły rok.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Plastikowe(?) sandałki

Postprzez Kalinka22 » 15 sie 2013, o 16:04

Bardzo ładne te sadandałki. Zastanawiam się jednak, czy faktycznie byłyby wygodne? Miałam kiedyś podobne i niestety nie dało się w nich chodzić. :(

:)
Avatar użytkownika
Kalinka22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 sie 2013, o 15:43

Re: Plastikowe(?) sandałki

Postprzez allison » 19 sie 2013, o 16:57

Dlaczego? Noga Ci się pociła i ślizgała się w bucie? Mam jedne takie sandały...całe gumowe i wyszłam w nich raz...Ledwo do domu dotarłam :P. Te moje Mel mają taką wkładkę z innego tworzywa niż reszta buta, więc jest wygodnie i noga nie wyjeżdża z buta :).
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Plastikowe(?) sandałki

Postprzez eleganckaPani_pl » 16 paź 2013, o 15:24

Czyli nie były zbyt wygodne i właśnie na takie też wyglądają... Jeżeli już kupujemy buty to warto zadbać o to aby były naprawdę wysokiej,solidnej jakości i posłużyły na więcej niż jeden sezon.
eleganckaPani_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 15:07

Re: Plastikowe(?) sandałki

Postprzez myszka28 » 16 paź 2013, o 15:28

nigdy bym tego plastiku nie założyła na nogi
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Plastikowe(?) sandałki

Postprzez eleganckaPani_pl » 20 lis 2013, o 17:29

A ja widziałem niektóre dziewczyny właśnie w czymś podobnym i szczerze to na żywo prezentowało się to jeszcze gorzej niż na tych zdjęciach.. Oby ta moda nie powróciła podczas przyszłego lata...
eleganckaPani_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 15:07

Re: Plastikowe(?) sandałki

Postprzez Sophie001 » 26 lis 2013, o 12:44

mi sie osobiscie nie podobaja ;) wole skorzane
Avatar użytkownika
Sophie001
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 6 wrz 2013, o 14:42

Re: Plastikowe(?) sandałki

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 11 gru 2013, o 11:25

Moi też nie przypadły do gustu,chociaż tego lata dało się zaobserwować wiele dziewczyn które je noszą i jakoś im to nie przeszkadzało,wiec to też kwestia gustu i stylu. Pewnie są tańsze niż skórzane.

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: Plastikowe(?) sandałki

Postprzez allison » 4 mar 2014, o 15:03

Odświeżam! Bo oglądałam nową kolekcję Mel by Melissa i spodobało mi się kilka modeli. Najgorsze, że nie mogę się zdecydować... Widziałyście już tegoroczną kolekcję?
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37

Re: Plastikowe(?) sandałki

Postprzez mrorkaa » 4 mar 2014, o 20:40

dokładnie! jeśli kupisz jakieś tanie to możesz zamęczyć stopy. A jak wybierzesz coś lepszego, droższego to i materiał powinien być bardziej przystosowany.

mrorkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 21 lut 2014, o 14:35

Re: Plastikowe(?) sandałki

Postprzez allison » 7 mar 2014, o 14:34

Pisałam już o sandałach takich "zwykłych". Naprawdę nie da się w nich chodzić. Nie warto oszczędzać na tych butach, bo to wyrzucone pieniądze.
allison
Fajna Kobietka
 
Posty: 165
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 14:37
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]