Gdzie zatrzymać się w Poznaniu?

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Gdzie zatrzymać się w Poznaniu?

Postprzez Mariolcia » 15 mar 2013, o 09:34

Witam, od przyszłego miesiąca wraz z koleżanką będę jeździć do tego miasta na szkolenia, raz na dwa tygodnie. Niestety nie mamy u kogo się zatrzymać, dlatego też szukamy jakiegoś fajnego hotelu w okolicy starego rynku i galerii stary browar. W tych okolicach będą odbywać się szkolenia, a że lubimy sobie pospać to dobrze żebyśmy miały blisko :)
Mariolcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 mar 2013, o 09:17

Re: Gdzie zatrzymać się w Poznaniu?

Postprzez bettti86 » 15 mar 2013, o 11:18

jest taka strona hostelsclub tam wybieracie państwo i miasto i wyskakują Wam propozycje noclegów, polecam sobie zajrzeć, ja zawsze jak gdzieś sie wybieram to najpierw sprawdzam tam ;)
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Gdzie zatrzymać się w Poznaniu?

Postprzez Anita » 25 mar 2013, o 15:47

Ja od dłuższego czasu jak jeżdżę na targi zatrzymuję się w hotelu włoskim. Dobra lokalizacja (okolica CH Stary Browar) niedaleko dworca PKP.
Anita
 

Re: Gdzie zatrzymać się w Poznaniu?

Postprzez Jowita » 26 mar 2013, o 00:59

mmmm.... hotel Włoski :) Bardzo dobrze mi się to miejsce kojarzy, ponieważ tam oświadczył mi się mój mąż :) przytulny hotelik w centrum ciekawego miasta. Jest co tam porobić i można naprawdę odpocząć.
Jowita
 

Re: Gdzie zatrzymać się w Poznaniu?

Postprzez Maj_ka » 26 mar 2013, o 15:13

Dobrym pomysłem będzie jakiś hostel. W centrum poznania na pewno znajdzie się niejeden:)
Maj_ka
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 14 sie 2012, o 08:55

Re: Gdzie zatrzymać się w Poznaniu?

Postprzez Mariolcia » 26 mar 2013, o 20:00

Hostel raczej nie wchodzi w grę, wolimy wydać trochę więcej, ale mieć pewny spokój i ciszę.
A ile kosztuje nocleg w tym Włoskim? I jaki jest internet (o ile jest) :P
Mariolcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 mar 2013, o 09:17

Re: Gdzie zatrzymać się w Poznaniu?

Postprzez Anita » 26 mar 2013, o 22:35

Jeżeli chodzi o cenę noclegu to zależy ona od terminu w których chcesz przyjechać, ale przeważnie jest to 197zł za pokój dwuosobowy.
Anita
 

Re: Gdzie zatrzymać się w Poznaniu?

Postprzez Jowita » 27 mar 2013, o 14:02

Internet to w dzisiejszych czasach podstawa, chociaż byłam w hotelu, w którym takowego dostępu nie było. Jednak w hotelu Włoskim nie ma z tym problemu ponieważ w całym obiekcie jest bezprzewodowy internet, natomiast w pokojach dodatkowo można podpiąć się pod przewodowy.
Jowita
 

Re: Gdzie zatrzymać się w Poznaniu?

Postprzez Mariolcia » 27 mar 2013, o 15:59

Galeria w pobliżu, więc po sklepach będziemy mogły pochodzić, a jakieś inne atrakcje w okolicy się znajdują?
Mariolcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 mar 2013, o 09:17

Re: Gdzie zatrzymać się w Poznaniu?

Postprzez Anita » 28 mar 2013, o 03:06

W okolicy znajduje się bardzo ładny lasek do spacerowania. W centrum są również lokale i puby gdzie można na piwko się wybrać.
Anita
 

Re: Gdzie zatrzymać się w Poznaniu?

Postprzez eDom » 17 wrz 2013, o 14:34

Jeśli szukacie noclegu w Poznaniu, to zapraszamy na naszą stronę. W naszej ofercie
znajdziecie lokale idealne na wypady grupowe lub na romantyczny wyjazd we dwoje:)

Ostatnio edytowano 17 wrz 2013, o 14:37 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
eDom
 

Re: Gdzie zatrzymać się w Poznaniu?

Postprzez Rimini » 29 gru 2013, o 02:42

Polecam Hotel Włoski. Ma przystępne ceny adekwatne do jakości i wygody pokoi. Pokój, w którym nocowałam był bardzo ładny i przytulny. Śniadania zawsze były świeże a do tego był ogromny wybór, dla każdego coś dobrego :) Hotel mięsci sie w cichej i spokojnej okolicy zaledwie kilka minut od centrum. Niedaleko jest park, często z okna widziałam jak ludzie tam spaceruja czy przesiadują na ławeczkach :) Miły personel, Panie zawsze były uśmiechnięte. Bardzo fajne miejsce :)
Rimini
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 gru 2013, o 02:37

Re: Gdzie zatrzymać się w Poznaniu?

Postprzez bere » 11 sty 2014, o 17:47

Ceny mają dobre, posiłki też. Same kwatery też nie są złe, ale wiadomo, że do szeratona to trochę brakuję.

Ostatnio edytowano 11 sty 2014, o 22:08 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
bere
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 20:21

Re: Gdzie zatrzymać się w Poznaniu?

Postprzez Gumkadowlosow » 13 lut 2014, o 13:51

ja może przekornie, ale powiem czego nie polecam - hotelu lech - niby blisko, niby 2 gwiazdki, ale starsznie tam wieje komuną. spałam raz, więcej nie zamierzam.
Gumkadowlosow
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 2 lis 2012, o 18:44

Re: Gdzie zatrzymać się w Poznaniu?

Postprzez izka45 » 7 mar 2014, o 15:17

Polecam portal AirBNB i noclegi rezerwowane przez niego. Sama spałam kilka razy z koleżankami tutaj: SPAM - świetna lokalizacja, czysto i całe mieszkanie do dyspozycji. Szybki internet i miły gospodarz.

Ostatnio edytowano 7 mar 2014, o 15:47 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
izka45
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7 mar 2014, o 15:06
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]