Co mam robić ?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Co mam robić ?

Postprzez Billkaa19 » 14 gru 2011, o 20:18

witam wszystkie dziewczyny, jestem tutaj nowa .
No więc zacznę może o co chodzi , od trzech lat jestem z moiom chłopakiem.
Różnie między nami bywało , czasami gorzej czasami lepiej, ale teraz jest coś nie tak.
Nie mogę zrozumieć o co mu chodzi , codziennie się kłócimy.kocham go on mnie też i jestem tego świadoma, ale nie rozumiem dlaczego raz jest kochany jak nikt inny i każda by mi pozazdrościła a czasami denerwuję się na mnie za byle co. Czasami jest winny a wzbudza we mnie poczucie winy. Nie wiem może po prostu nie jest nauczony do okazywania uczuć.. dlatego jak mu jest ciężko ja obrywam i nie umie mi powiedzieć co jest nie tak.. A gdy się wkurza i mnie wyzywa często przeprasza i mówi , że myśli co innego i robi co innego. Kiedyś było inaczej a teraz przestałam go rozumieć. Rozmawiałam z nim wiele razy... :(
Billkaa19
 

Re: Co mam robić ?

Postprzez no.nie.wiem » 14 gru 2011, o 20:52

Może to jest tak zwana Męska miesiączka :)

Faceci też mają huśtawki nastrojów, mój przynajmniej takowe posiada :)
Raz, tak jak piszesz, jest kochany. Innym razem nie do zniesienia, trudno odgadnąć o co mu chodzi.
W takich przypadkach zazwyczaj siedzę cicho, nie wchodzę mu w drogę i w końcu mu przechodzi.

Być może coś go dręczy, jakiś problem o którym Ty nie wiesz...?
no.nie.wiem
 

Re: Co mam robić ?

Postprzez Billkaa19 » 14 gru 2011, o 20:56

Może masz rację, może coś ukrywa. Trudno go rozgryść naprawdę.. ;/ Będę próbować na różne sposoby...Czasami jest taki , że nie daję rady i chciała bym z nim zerwać ale nie potrafię, mam taką osobowość że strasznie ulegam i wybaczam...
Billkaa19
 

Re: Co mam robić ?

Postprzez no.nie.wiem » 14 gru 2011, o 23:01

ojj, to witaj w klubie :)
Jak sie ma miękkie serce to trzeba mieć twardą d...ę powiadają. Ja niestety jedno i drugie mam miękkie...
Zobaczysz, jak tylko uda Wam się w tej sprawie dogadać to będzie dobrze ;)

A wiesz... Tak teraz mi przyszło do głowy...
Ja niejednokrotnie mam takie nastroje (może Tobie też się zdarza... ), że raz czuję się radosna, szczęśliwa. Jak patrzę na swojego męża nie mogę przestać się uśmiechać. Innym razem natomiast jestem wkurzona, pobudzona, czuje wtedy, że wystarczy mi jeden mały impuls żeby wybuchnąć. Wtedy nie mogę patrzeć na mojego mężczyznę bo wszystko w nim mnie denerwuje. Mówiąc Wszystko mam na myśli WSZYSTKO! łącznie ze sposobem poruszania żuchwą podcZas jedzenia!!!!
Głupie to jest, wiem ale niestety silniejsze odemnie... :idea:
no.nie.wiem
 

Re: Co mam robić ?

Postprzez Billkaa19 » 15 gru 2011, o 21:57

Wiesz co dzisiaj już jest lepiej;) rozmawiałam z nim dzisiaj zobaczymy co będzie później.

A Ja często tak mam , ja wgl mam burzliwy charakter.;/ często wybucham, ale często jestem smutna a często radosna czy wesoła..;/ dziwne ale pewnie wiele kobiet tak ma.. tylko jak to zlikwidować..;p
Billkaa19
 

Re: Co mam robić ?

Postprzez no.nie.wiem » 20 gru 2011, o 20:56

Mi na te gorsze humory pomaga kilka minut w samotności, parę głębszych oddechów, pomyślenie sobie, że mam szczęście, że mam to co mam i powiedzenie sobie "gabryśka nie bądź suką!!!".
Chciałam powiedzieć, że przeważnie pomagają :-) . Czasem nie pomagają :angrywife
no.nie.wiem
 

Re: Co mam robić ?

Postprzez arcticone » 23 gru 2011, o 15:24

moż potrzebujecie odpoczynku od sebie? nawet krótkiego. Czas pokaże czy zatęsknicie i co naprawde was łączy.
arcticone
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: betty78, Bing [Bot]