damsko-meska przyjazn... pomocy!!

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Przyjaźń damsko-męska?

Postprzez oOosylwiaoOo » 21 lis 2011, o 21:33

Czy wierzycie w przyjaźń damsko-męską? :)
Bardzo ciekawią mnie Wasze wypowiedzi ;)
oOosylwiaoOo
 

Re: Przyjaźń damsko-męska?

Postprzez dzo » 22 lis 2011, o 09:46

Nie wierzę :)
Kiedyś prędzej czy później jedno czy drugie coś poczuje
dzo
 

Re: Przyjaźń damsko-męska?

Postprzez Medea » 22 lis 2011, o 15:18

Również nie wierzę w taką przyjaźń. No chyba że jedno i drugie jest odmiennej orientacji seksualnej :p
Medea
 

Re: Przyjaźń damsko-męska?

Postprzez dzo » 22 lis 2011, o 19:40

Medea napisał(a):Również nie wierzę w taką przyjaźń. No chyba że jedno i drugie jest odmiennej orientacji seksualnej :p


w sumie racja :lol: to w takim przypadku byłoby to możliwe :lol:
dzo
 

Re: Przyjaźń damsko-męska?

Postprzez Kociałek » 22 lis 2011, o 23:42

Wydaje mi się, że z paru miliardów ludzi na Ziemi taka przyjaźń mogłaby zaistnieć bez żadnych nieprzyjemnych skutków. Mam na myśli zakochanie. :)

Co prawda często kobieta i mężczyzna będą w bliskim kontakcie zaczynają czuć do siebie coś więcej, jednak chociażby oboje będąc w szczęśliwych, stałych związkach mogą nawet nie brać tego pod uwagę.

Moja odpowiedź: przyjaźń damsko-męska to legenda. A w legendzie jest ziarenko prawdy ;)
Kociałek
 

Re: Przyjaźń damsko-męska?

Postprzez oOosylwiaoOo » 23 lis 2011, o 15:10

dzo napisał(a):
Medea napisał(a):Również nie wierzę w taką przyjaźń. No chyba że jedno i drugie jest odmiennej orientacji seksualnej :p


w sumie racja :lol: to w takim przypadku byłoby to możliwe :lol:


Heh:D No tak:D:D To wtedy jest to możliwe:)
oOosylwiaoOo
 

Re: Przyjaźń damsko-męska?

Postprzez malam25 » 24 lis 2011, o 21:56

A ja wierzę w taką przyjaźń. Sama mam przyjaciele faceta, który nie jest homoseksualistą. Racja kiedyś byliśmy parą, teraz ja mam męża on również ma kogoś i jest świetnie. On może polegać na mnie a ja na nim. :)
malam25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 lis 2011, o 21:51

Re: Przyjaźń damsko-męska?

Postprzez dzo » 24 lis 2011, o 22:19

no al byliście parą 8-) czyli to potwierdza moją regułę :ugeek: :ugeek:
dzo
 

Re: Przyjaźń damsko-męska?

Postprzez Gaaabusia » 24 gru 2011, o 23:33

A ja uważam, że możliwa jest taka relacja damsko-męska. Sama mam faceta przyjaciela. Znamy sie już 15 lat i nigdy między nami nic nie było i nie bedzie. Wiemy o sobie wszystko i wiem że zawsze mogę na niego liczyć. Nigdy nie było między nami jakichś aluzji zawsze wszystko jest jasne. I nigdy żadne z nas nie myślało o sobie jako o parze.
Gaaabusia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 01:08

Re: Przyjaźń damsko-męska?

Postprzez oOosylwiaoOo » 25 gru 2011, o 22:05

Czyli zdarzają się przyjaźnie damsko-męskie :)
oOosylwiaoOo
 

Re: Przyjaźń damsko-męska?

Postprzez no.nie.wiem » 26 gru 2011, o 12:29

NIE I-S-T-N-I-E-J-Ą !!!
Na swoim przykładzie stwierdzam bynajmniej.
Lekko z 6 facetów przyjacieli miałam, zawsze lepiej dogadywało mi się z mężczyznami.

Z żadnym z nich teraz nie mam kontaktu, bo jednak coś tam prędzej czy później się "wykluło".
I zanurzając się w temat głębiej to każdy z nich mnie na swój sposób zranił. Jeśli ja uświadomiłam sobie, że coś do niego czuję a on (np.) nagle zaczął się spotykać z jakąś dziewczyną.... ojjjj, niefajnie było.
Jeśli ja natomiast zaangażowałam się w przyjaźń i nagle oni wyjeżdżali mi uczuciem... ojjjj bolało, czułam się jakbym straciła kogoś bliskiego.

Obiecałam sobie, że nigdy już nie będę wchodziła w bliższe kontakty z facetami oprócz zwykłej niezobąwiozującej pogawedki.
Niestety teraz mam znajomego który uzależnił mnie od swoich telefonów. jak tylko mam ochotę się wyżalić, wyzłościć dzwonię do niego. Ale on coraz częściej wyskakuje mi z nowinkami typu "jesteś sexy", "że też nie poznałem cię zanim wyszłaś za mąż"... i trochę się tego obawiam...
no.nie.wiem
 

Re: Przyjaźń damsko-męska?

Postprzez Gaaabusia » 28 gru 2011, o 00:14

Mój przyjaciel ma dziewczyne, są ze soba już 4 lata. I nigdy absolutnie nie byłam o nią zazdrosna, nawet im kibicowałam bo Rafał jest naprawde świetnym facetem. Jego dziewczyna nie jest o mnie zazdrosna bo dobrze wie że nie ma powodu, gdyż nigdy jej nie dalismy takich powodów. Cieszę sie jego szczęściem a on mi pomaga jak tylko może żeby i mi się w końcu ułożyło.

Nie wiem, od czego to zależy i co za tym wszystkim stoi żeby powstała przyjaźń między Facetem i Kobietą. Ja jestem w takiej przyjaźni i napewno nie zamieniła bym jej na żadną inna.
Gaaabusia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22 gru 2011, o 01:08

Re: Przyjaźń damsko-męska?

Postprzez karolina77 » 28 gru 2011, o 00:23

Według mnie taka przyjaźń nie istnieje! z własnego doświadczenia wiem że jest dobrze póki w grę nie wchodzą uczucia a potem się wszystko komplikuje, kontakt się urywa i przyjaźń się kończy;/
karolina77
 

Re: Przyjaźń damsko-męska?

Postprzez oOosylwiaoOo » 28 gru 2011, o 14:03

Gaaabusia napisał(a):Mój przyjaciel ma dziewczyne, są ze soba już 4 lata. I nigdy absolutnie nie byłam o nią zazdrosna, nawet im kibicowałam bo Rafał jest naprawde świetnym facetem. Jego dziewczyna nie jest o mnie zazdrosna bo dobrze wie że nie ma powodu, gdyż nigdy jej nie dalismy takich powodów. Cieszę sie jego szczęściem a on mi pomaga jak tylko może żeby i mi się w końcu ułożyło.

Nie wiem, od czego to zależy i co za tym wszystkim stoi żeby powstała przyjaźń między Facetem i Kobietą. Ja jestem w takiej przyjaźni i napewno nie zamieniła bym jej na żadną inna.


Bardzo dobrze Cię rozumiem:) Sama mam faceta, a oprócz tego przyjaciela:D Wiem, że na niego mogę zawsze liczyć, on mnie wspiera w trudnych chwilach, ale nigdy nie czuliśmy do siebie miłości. Traktuje go po prostu jak brata:) On ma dziewczynę i wszyscy jesteśmy jedną tzw. "zgraną paczką" :)
Moim zdaniem taka przyjaźń istnieje, ale do niej trzeba może dorosnąć? Ja też nigdy nie zamieniłabym mojego przyjaciela na kogoś innego :)
oOosylwiaoOo
 

Re: Przyjaźń damsko-męska?

Postprzez oOosylwiaoOo » 28 gru 2011, o 14:07

karolina77 napisał(a):Według mnie taka przyjaźń nie istnieje! z własnego doświadczenia wiem że jest dobrze póki w grę nie wchodzą uczucia a potem się wszystko komplikuje, kontakt się urywa i przyjaźń się kończy;/


Owszem jak w grę wchodzą już uczucia, to wszystko się komplikuje. Zgadzam się z tym. Ja powiedziałam sobie z moim przyjacielem, że nigdy nie będziemy parą. On mnie nie kocha, ja jego też nie, a poza tym obydwoje mamy ułożone życie.
Najgorsze jest to, że może tak się zdarzyć, że któryś związek nie wytrzyma, a później pocieszenia szuka się wśród najbliższych osób... Raz już miałam taką sytuację, że związek mojego przyjaciela przeszedł pewną próbę i wtedy on zainteresował się mną i mówił bardzo miłe słowa do mnie. Z przyjaźnią damsko-męską trzeba być bardzo ostrożnym.
oOosylwiaoOo
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]