Szukam niedrogiego a zarazem magicznego miejsca

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Szukam niedrogiego a zarazem magicznego miejsca

Postprzez dagmara1995 » 22 sie 2013, o 11:25

Niewiem czy słyszałyście o Białce Tatrzańskiej to naprawde exstra miejsce za 119 zł wchodzi sie na basen otwarty , zamnikęty , saune oraz masaże nie jestem tylko pewna czy są tam duże zjeżdalnie a takiego własnie miejsca szukam . Wiem o Tatralandi na Słowacji ale jest tam zdecydowanie za drogo. Może wiecie o jakimś super miejscu w Polsce gdzie warto pojechać ?
dagmara1995
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 sie 2013, o 16:24

Re: Szukam niedrogiego a zarazem magicznego miejsca

Postprzez paula93 » 22 sie 2013, o 13:04

http://www.tropical-islands.de/pl/ - tam podobno fajnie jest :) dużo znajomych było i chwalą sobie ;] na tej stronie masz cennik i wszystko. tylko, że to w Niemczech jest, ja mieszkam przy granicy więc jeżdżą u nas ludzie bo aż tak daleko nie jest;]
paula93
 

Re: Szukam niedrogiego a zarazem magicznego miejsca

Postprzez ola.bak29 » 24 paź 2013, o 12:38

Jesli mialabym cos polecic to Dwor Konstancin pod Warszawa :) Magiczne miejsce w centrum Chojnowskiego Parku Krajobrazowego, wiele atrakcji i miejsc do zwiedzenia. Poza tym niedaleko znajduje sie Centrum Kompleksowej Rehabilitacji i oprocz opieki medycznej, jest tam wiele innych rzeczy - silownia, basen, kosmetyczka, fryzjer, basen, spa i wiele innych. No a niedaleko Dworku jest tez stajnia i mozna pojezdzic konno. Serio bardzo fajne miejsce i mozna wszystkiego sprobowac/wyprobowac. Razem z mezem bylismy tam po slubie i jestem mega zadowolona :) Wlasnie mocna strona jest roznorodnosc, bo nie zawsze jest tak, ze jedziesz gdzies i masz prawie wszystko pod nosem. No ale to tylko moje zdanie, jak odwiedzicie Dwor Konstancin to sami ocenicie czy mialam racje, czy nie :) No i z checia odwiedzimy cos, co polecicie :) Znacie moze jakies fajne miejsce nad morzem? Chcielismy sie wybrac w ten weekend, bo podobno to ostatni taki cieply weekend w tym roku :P Czekam na jakies propozycje i w razie pytan - rowniez z checia odpowiem :) Pozdrawiam, Ola
ola.bak29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 23 paź 2013, o 10:19

Re: Szukam niedrogiego a zarazem magicznego miejsca

Postprzez żubrówka » 20 sty 2014, o 16:06

A ja polecam Białowieżę i leśniczówkę "U Jasia i Małgosi". Pensjonat znajduje się w samym sercu Puszczy Białowieskiej. Klimat jest niesamowity. W nocy można podziwiać drogę mleczną. My z mężem byliśmy zachwyceni.

Noclegi w Białowieży - http://www.ujasiaimalgosi.eu/
żubrówka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 15:56

Re: Szukam niedrogiego a zarazem magicznego miejsca

Postprzez Amaretto » 22 sty 2014, o 15:42

Jeśli chcecie niedrogo wypocząć radzę zamiast noclegów w hotelu wynająć osobne mieszkanie - naprawdę wychodzi to o wiele taniej niż w przypadku tej pierwszej wersji.
My z mężem właśnie wróciliśmy z weekendowego pobytu w Międzyzdrojach - tak wybraliśmy się tam zimą i było świetnie ! Morze nawet o tej porze roku ma bardzo wiele uroku o czym się dobitnie przekonałam.
Mieszkanie udało nam się bardzo ładne, w dobrym standardzie, wyremontowane. Udało nam się je zabukować przez stronę SPAM - możesz tam wynająć mieszkania w Świnoujściu albo właśnie w Międzyzdrojach. Wybór jest dość spory.
Samo mieszkanko, mimo iż malutkie wystarczyło nam całkowicie. Mieliśmy wyposażony aneks kuchenny, wygodne, duże łóżko i przede wszystkim dużą prywatność i swobodę, której nie zapewni praktycznie żaden hotel.
Poniżej zdjęcia mieszkanka jakie wynajęliśmy:
Obrazek
Obrazek
Szkoda jedynie, że trzeba było wpłacić dość wysoką w mojej opinii kaucję - 400 zł. Jak na tak mały metraż to jednak zbyt wiele. Niemniej to i tak dobre rozwiązanie ;)

Ostatnio edytowano 22 sty 2014, o 16:01 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Amaretto
 

Re: Szukam niedrogiego a zarazem magicznego miejsca

Postprzez mgdlna86 » 12 lut 2014, o 22:20

Nie wiem co magicznego może być w zjeżdżalniach... Jeśli szukasz magicznego zakątka w Polsce polecam Kazimierz Dolny, malutkie urokliwe i bardzo klimatyczne miasteczko nad Wisłą.

Avatar użytkownika
mgdlna86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 lut 2014, o 21:47
Lokalizacja: Zabrze

Re: Szukam niedrogiego a zarazem magicznego miejsca

Postprzez a_gatka » 10 mar 2014, o 11:22

Wynajęcie osobnego mieszkania wychodzi drogo. Kwota na poziomie 150 zł za dobę, podczas gdy za pokój z prysznicem płacimy 50 zł (za pokój, nie za osobę), jest po prostu... stratą.
a_gatka
 

Re: Szukam niedrogiego a zarazem magicznego miejsca

Postprzez dominika1234 » 12 mar 2014, o 14:47

Ja proponuje piękne miesce w polsce czyli góry stołowe, sa magiczne i warto tam jechać, nawet na jeden dzień.



----------------
Zapraszamy na stronę SPAM

Ostatnio edytowano 12 mar 2014, o 17:11 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
dominika1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 mar 2014, o 13:20

Re: Szukam niedrogiego a zarazem magicznego miejsca

Postprzez Tygrys » 3 kwi 2014, o 19:33

nad naszym polskim morzem - Białogóra. Póki co nie trafiłam do lepszego miejsca nad naszym morzem - niedrogo i spokojnie
Avatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
 
Posty: 1249
Dołączył(a): 25 lut 2014, o 12:03

Re: Szukam niedrogiego a zarazem magicznego miejsca

Postprzez Karolina_R » 13 kwi 2014, o 18:51

Każde miejsce w naszych górach.
Karolina_R
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 13 kwi 2014, o 12:45

Re: Szukam niedrogiego a zarazem magicznego miejsca

Postprzez korek » 18 kwi 2014, o 10:19

Mogę polecić takie miejsce na jednodniową wycieczkę - zamek w Mosznej. Co prawda, w środku za wiele nie ma do zwiedzenia ale widok z zewnątrz jest imponujący, a wokół zamku jest dużo miejsca na piknik.
korek
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 17:13

Re: Szukam niedrogiego a zarazem magicznego miejsca

Postprzez drobna » 18 kwi 2014, o 10:40

Kazimierz Dolny nad Wisłą!

Buduje swoje życie na miłości fundamencie.
Avatar użytkownika
drobna
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 15:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Szukam niedrogiego a zarazem magicznego miejsca

Postprzez frania » 12 maja 2014, o 12:48

ja ostatnio byłam w Szeleście SPAM ;) cisza, spokój, z dala od miasta. domek bardzo miło urządzony. a miód z pasieki to wprost ambrozja ;)

Ostatnio edytowano 12 maja 2014, o 13:58 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
frania
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 12:37

Re: Szukam niedrogiego a zarazem magicznego miejsca

Postprzez ennie » 29 maja 2014, o 11:09

Całe Bieszczady są niedrogie i magiczne :)

Avatar użytkownika
ennie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 26 mar 2014, o 11:04

Re: Szukam niedrogiego a zarazem magicznego miejsca

Postprzez Life_is » 16 cze 2014, o 22:01

Poszukaj jakiś fajnych jaskiń w Polsce np. Raj
Life_is
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 16 cze 2014, o 21:41

Re: Szukam niedrogiego a zarazem magicznego miejsca

Postprzez antola » 30 sie 2014, o 11:12

Fajną opcją może być park rozrywki Dinozatorland. Byliśmy tam w długi sierpniowy weekend i oceniamy pozytywnie. Zastanawiamy się teraz czy nie odwiedzić parku 13-14 września na Live Festivalu. Będzie dużo gwiazd, plus kabarety i pokazy magii.
antola
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 11 sie 2014, o 11:07

Re: Szukam niedrogiego a zarazem magicznego miejsca

Postprzez Urug » 13 wrz 2014, o 14:51

Ja mogę polecić Ci Śląsk, sama ta byłam w tym roku i to miejsce mnie po prostu zauroczyło, jak chcesz to polecę Ci tani fajny hotel gliwice :)

Ostatnio edytowano 13 wrz 2014, o 15:03 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Urug
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 wrz 2014, o 14:50

Re: Szukam niedrogiego a zarazem magicznego miejsca

Postprzez marcyś » 19 wrz 2014, o 09:55

W tym roku odkryłam miejscowsc Barlinek na pomorzu. Czysta magia! Polecam wszystkim.
marcyś
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 16:22

Re: Szukam niedrogiego a zarazem magicznego miejsca

Postprzez kamol91 » 28 wrz 2014, o 19:24

Szukałam taniego hotelu w Krynicy Morskiej, jednak ceny nijak miały się do jakości, ale na szczęście trafiłam na stronę SPAM i zarezerwowałam pokój dla siebie i męża. Jest to magiczne, kameralne miejsce położone w Piaskach, 10 km od Krynicy Morskiej. Posiadają przepyszną kuchnię i miłą obsługę.

Ostatnio edytowano 28 wrz 2014, o 20:44 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

kamol91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 26 kwi 2013, o 23:14

Re: Szukam niedrogiego a zarazem magicznego miejsca

Postprzez aggiel » 12 kwi 2015, o 16:53

Ja tez szukam takiego miejsca ale jeszcze miejsca które jest przyjazne dzieciom. :)

Avatar użytkownika
aggiel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 kwi 2015, o 16:46
Lokalizacja: radom
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]