Jestem z facetem ponad rok a nie wiem o nim prawie nic

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Jestem z facetem ponad rok a nie wiem o nim prawie nic

Postprzez magducha1211 » 18 gru 2011, o 04:14

Witajcie...

Mam problem z facetem z ktorym sie spotykam... Po ponad roku bycia razem okazalo się że oklamuje mnie jesli chodzi o błachą rzecz... Mianowicie nazwisko... podawał fałszywe... niby sie wstydfził... nie znam nikogo z najblizszej rodziny... nawet nie bylam u niego.... czas wspolnie spedzamy tylko u mnie i to wieczorami... jeszcze nigdzie razem nie bylismy... twierdzi ze mnie kocha ale wiele widze ukrywa przede mna... nie wiem co dalej robić... Też go kocham lecz wydaje mi się że te niedomówienia przeważą szalę... i bede musiała odejsć gdyz zwiazek opiera sie na zaufaniu itp a tu tego nie ma...sex...jest ale taki od niechcenia. boi sie ciazy. zbliza sie sylwester i co?? spedzi go z rodzicami i rodzina u wujka bo musi robic za kierowce. a ja jak ta slomiana wdowa ze znajomymi....
magducha1211
 

Re: Jestem z facetem ponad rok a nie wiem o nim prawie nic

Postprzez Czarnowłosa<3 » 18 gru 2011, o 14:14

Coś tu nie gra. Porozmawiaj z nim. Zaproponuj poznanie rodziny. Spytaj czy ma jakieś problemy. Być może pochodzi z patologicznej rodziny i się tego wstydzi. Albo po prostu ukrywa przed Tobą żonę, dziewczynę. Może też prowadzić podwójne życie.
Czarnowłosa<3
 

Re: Jestem z facetem ponad rok a nie wiem o nim prawie nic

Postprzez magducha1211 » 18 gru 2011, o 18:36

Czarnowłosa<3 napisał(a):Coś tu nie gra. Porozmawiaj z nim. Zaproponuj poznanie rodziny. Spytaj czy ma jakieś problemy. Być może pochodzi z patologicznej rodziny i się tego wstydzi. Albo po prostu ukrywa przed Tobą żonę, dziewczynę. Może też prowadzić podwójne życie.



juz probowalam... nic nie daje rady uspokaja mnie tylko
magducha1211
 

Re: Jestem z facetem ponad rok a nie wiem o nim prawie nic

Postprzez filifionka » 19 gru 2011, o 15:06

Facet, który nie ma do ukrycia, tak się nie zachowuje. Też mi się wydaje, że albo ma patologiczną rodzinę, albo żonę/dziewczynę. Nie byłabym w stanie zaufać komuś, kto mi podaje fałszywe nazwisko i okłamuje mnie przez rok.
filifionka
 

Re: Jestem z facetem ponad rok a nie wiem o nim prawie nic

Postprzez oOosylwiaoOo » 19 gru 2011, o 20:58

Popieram Wasze zdania. Coś tu naprawdę nie gra...
oOosylwiaoOo
 

Re: Jestem z facetem ponad rok a nie wiem o nim prawie nic

Postprzez Anitkaa » 2 sty 2012, o 00:25

jest taki film "kim jest clark rockefeller?", co prawda to nie ta sama skala ale związek zaczynał się podobnie jak opisujesz , takie kłamstwa raczej nie prowadzą do niczego dobrego
Anitkaa
 

Re: Jestem z facetem ponad rok a nie wiem o nim prawie nic

Postprzez no.nie.wiem » 3 sty 2012, o 22:25

Nie chcę być złym prorokiem ale może on wcale Cię nie kocha... Może spotyka się z Tobą tylko dla sexu? Może to kwestia przyzwyczajenia, zapuszczenia korzeni?
Dziwny koleś.
Może odpocznijcie jakiś czas od siebie. Może niech sobie przemyśli sens tego związku... ?
Nie wiem.

powodzenia
no.nie.wiem
 

Re: Jestem z facetem ponad rok a nie wiem o nim prawie nic

Postprzez dzo » 3 sty 2012, o 22:51

okłamywać kogoś pod względem nazwiska ? dziwne to dla mnie jest w ogóle ;/
dzo
 

Re: Jestem z facetem ponad rok a nie wiem o nim prawie nic

Postprzez no.nie.wiem » 4 sty 2012, o 08:42

dzo napisał(a):okłamywać kogoś pod względem nazwiska ? dziwne to dla mnie jest w ogóle ;/


Dzo - no dziwne, dziwne. Jakby jakąś przeszłość kryminalną miał za sobą, prowadził podwójne życie, rodzinę miał, dzieci, żonę...

Moja rada? Wiej dziewczyno! Nogi za pas i ucieeekej!
Ja chyba kazałabym mu się bujac :swing ;)
no.nie.wiem
 

Re: Jestem z facetem ponad rok a nie wiem o nim prawie nic

Postprzez dzo » 4 sty 2012, o 09:18

bardzo możliwe z tym podwójnym życiem 8-)

ja też bym takiego puściła w trąby :patyk :patyk
dzo
 

Re: Jestem z facetem ponad rok a nie wiem o nim prawie nic

Postprzez oOosylwiaoOo » 4 sty 2012, o 15:27

To wcale ciekawie nie wygląda. Uciekaj póki możesz
oOosylwiaoOo
 

Re: Jestem z facetem ponad rok a nie wiem o nim prawie nic

Postprzez KAMILA751 » 4 sty 2012, o 15:32

Kochane, a propos partnerstwa i udanych związków... Szukam dziewczyn, których przynajmniej jedno z rodziców nadużywało lub nadużywa alkoholu. Jestem studentką V roku psychologii na SWPS w Warszawie. Piszę pracę dyplomową na temat różnic u kobiet w emocjonalnym radzeniu sobie w trudnych sytuacjach. Badam kobiety w wieku 25-40 lat. Udział w badaniu polega na wypełnieniu kwestionariuszy, co zajmuje ok. 20 minut. Badam typ temperamentu i typowe strategie radzenia sobie w sytuacji stresu. Chętnie opowiem osobie badanej, jakie są jej wyniki. Mnie to pomogło zrewidować, dlaczego ja i mój mąż często nie możemy się dogadać na przykład na temat tego jak chcemy spędzić wolny czas lub dlaczego moja teściowa mnie wkurza... Będę bardzo wdzięczna za udział w projekcie... Piszcie na mój email... z góry bardzo dziękuję!!!!
KAMILA751
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 sty 2012, o 15:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]