poplamione buty- co zrobić

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

poplamione buty- co zrobić

Postprzez kikker » 13 mar 2014, o 17:44

cześć dziewczyny. zastanawiałam się na którym forum umieścić to pytanie. mam pewien problem. kupiłam mojej córce dosyć drogie buty. chodziła w nich długo, oczywiście doprowadziła je do tragicznego stanu, ale nie o tym w sumie chciałam mówić. pewnego razu wrzuciłam owe buty do pralki, tak jak wcześniej robiłam to wielokrotnie. zawsze wyciągałam je czyste. jednak tym razem było inaczej. ponieważ nie mam zielonego pojęcia co się stało. buty wrzuciłam brudne, jednak nie poplamione. wyciągnęłam i wyglądają tak jak na załączonym obrazku. niby czyste, ale utworzyły się wszędzie takie plamki, nie wiem skąd. wyprałam je drugi raz- nic. próbowałam potrzeć jakimś specyfikiem (nie pamiętam nazwy, ale mam niwelować plamy)- też nic ! pomóżcie. nie mam już pomysłu co z tym zrobić, a buty są mimo wszystko dobre ( jak mojej córce się spodobają to już chodzi to zdarcia podeszwy ;)). załączam zdjęcia tych butów
pozdrawiam :)
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
kikker
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 mar 2014, o 17:31

Re: poplamione buty- co zrobić

Postprzez klimatycznie » 13 mar 2014, o 20:21

Ja ogólnie na różne ciężkie plamy stosuję odplamiacz oxy z biedronki. Możesz spróbować namoczyć je w nim, albo zrobić papkę i nałożyć na materiał. Tylko uważałabym, czy nie odbarwi, mi się to nie zdarzyło, ale pewnie zależy od materiału.
klimatycznie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 13 mar 2014, o 20:18

Re: poplamione buty- co zrobić

Postprzez MyCotton_pl » 15 mar 2014, o 14:55

Gdyby to były buty skórzane to wystarczyłaby w zasadzie odpowiednia pasta,ale tutaj masz materiał,więc możesz spróbować delikatnie sprać szczoteczką plus płyn do płukania.
MyCotton_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 20 sie 2013, o 13:14

Re: poplamione buty- co zrobić

Postprzez mrorkaa » 15 mar 2014, o 17:16

ja bym spróbowała zaprać jakimś vanishem, albo płynem do naczyń - super na tłuste plamy.

mrorkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 21 lut 2014, o 14:35

Re: poplamione buty- co zrobić

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 21 mar 2014, o 14:04

Ja podobnie,jedyne co przychodzi mi do głowy to jakiś dobry płyn bo wsadzając je do pralki to praktycznie zniszczysz sobie buty.

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: poplamione buty- co zrobić

Postprzez lissa80 » 26 mar 2014, o 08:18

Takie trampki, a mam takich wiele w różnych kolorach po prostu wrzucam do pralki, prędzej zepsują się w wyniku eksploatacji niż przez pralkę ;D
lissa80
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26 mar 2014, o 08:11
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]