Różnica wieku w związku,ocena zachowań

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Różnica wieku w związku,ocena zachowań

Postprzez smigol74 » 2 sty 2012, o 22:40

Witam Panie.Jestem facetem i proszę Was o ocenę zachowania mojej przyjaciółki.Jestem starszy od niej o 16 lat,wiem,sporo.Bliżej poznaliśmy się ponad dwa i pół roku temu gdy przeszła na staż do firmy w której pracuję.Od ponad roku zaczęła intensywnie do mnie pisać,przez rok odpowiadałem Jej zdawkowo,w między czasie odmówiłem zaproszenia na ślub jej brata,próbowałem różnych metod żeby się odczepiła,byłem nie miły,nie odbierałem telefonu to zdobyła numer mojego brata i do niego wydzwaniała pytając się co się ze mną dzieje.Pod koniec pażdziernika minionego roku zacząłem odpisywać,zaczęliśmy się spotykać.Nie sypiamy ze sobą,to młoda dziewczyna jest jeszcze dziewicą!Jestem jej pierwszym facetem z którym jest tak blisko.Gdy jesteśmy razem jest fantastycznie świat nie istnieje,gdy Ją obejmuję i patrzymy razem w gwiazdy,snujemy plany jest cudownie.
W czym problem?Spędziliśmy razem wieczór po kolacji Wigilijnej siedzieliśmy do 3 rano, w ramach "rewanżu" w pierwszy dzień świąt za namową koleżanki pojechała na dyskotekę,pal licho,stało się, po Jej płaczu i mojej próbie zerwania wybaczyłem.Wcześniej mówiłem wielokrotnie i tłumaczyłem że jeśli chce się spotykać ze mną może zapomnieć o chodzeniu beze mnie na imprezy.Po świętach mieliśmy się spotkać a nie dzieje się to często bo średnio co trzy dni,jej mama nie jest w siódmym niebie z powodu że spotyka się ze starszym facetem,nie spotkaliśmy się bo zadzwoniła koleżanka i ważniejsza okazała się ona i pizzeria!!!Czary goryczy przelał Sylwester który Ona spędziła z Jej koleżanką na imprezie...bo formalnie nie jesteśmy razem a to Ona boi się związku.Napisałem długi list w którym zrywam z Nią .Wysłałem go w Sylwestra i wysłałem Jej po tym jak wiedziałem że pojechała już się bawić i jeszcze go nie przeczytała bo zaraz by dzwoniła ,przegadaliśmy już nie jedną noc..
Jesteście kobietami to powiedzcie mi jak mam ocenić takie zachowanie???Najpierw mówienie jak mnie kocha i jak mnie jej brakuje a potem odpie...mi takie numery.Jedno jest pewne,poroża to ja nosić nie będę!!!
A efekt jest taki że jest w pół do piątej rano w Nowy Rok a ja siedzę i cierpię,ufff
P.S.Jesteśmy wolni,nie mamy dzieci nie jesteśmy po rozwodach czy tez nie jesteśmy wdowcami.
smigol74
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 sty 2012, o 22:38

Re: Różnica wieku w związku,ocena zachowań

Postprzez dzo » 10 sty 2012, o 15:51

Ja widzę, że panna ewidentnie jeszcze nie dorosła do prawdziwego związku z Tobą ;)

ile ona ma lat ??
dzo
 

Re: Różnica wieku w związku,ocena zachowań

Postprzez oOosylwiaoOo » 10 sty 2012, o 16:09

Moim zdaniem ta dziewczyna sama nie wie czego chce. Skoro mówi, że kocha, to powinna być przy Tobie...
oOosylwiaoOo
 

Re: Różnica wieku w związku,ocena zachowań

Postprzez no.nie.wiem » 10 sty 2012, o 19:26

drogą dedukcji doszłam, że Twoja Luba ja jakies 21-22 lata :):)
Jeśli sie mylę-popraw mnie. Ale!! Jeśli tyle ma to przeważnie w tym wieku dziewczyny szaleją, imprezują, spotykaja się z przyjaciółmi...
I tak na prawdę rzadko która wie, co w jej życiu jest najważniejsze...

Trochę dziwnie postępuje Twoja kobieta, ale cóż ja tam mogę wiedzieć...
Stara rura jestem, klawiatury niedowidzę. :geek:
no.nie.wiem
 

Re: Różnica wieku w związku,ocena zachowań

Postprzez Justyna 32 » 12 sty 2012, o 11:26

Z tego co piszesz to ja bym wywnioskowała, że ma z 16-17 lat heh. Jeśli ona jest taka młoda to zaufaj mi,że sama nie wie czego chce od życia. Jest po prostu młodziutka i głupiutka (nie zrozum mnie źle , bo nikogo nie obrażam). Dziewczyny w tym wieku chcą się bawić i prowadzić beztroskie życie, tak jak napisała z resztą moja poprzedniczka. Problem polega na tym ,że chcecie od życia różnych rzeczy, ty jako dojrzały mężczyzna pragniesz jak przypuszczam zaangażowania i stabilnego, poważnego związku, a ta dziewczyna może nawet nie ma pojęcia co to znaczy. Teraz mówi ,że Cię kocha ,a za chwilę się okaże ,że się jej znudziłeś. Na twoim miejscu dałabym sobie z nią spokój i znalazła kogoś w swoim wieku, gotowego na prawdziwy związek. :family
Justyna 32
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]