Jak ukryć krzywe nogi?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Jak ukryć krzywe nogi?

Postprzez mongoo » 31 mar 2014, o 14:09

zawsze jakoś nie zważałam na mój wygląd, ubierałam się na luzie, często mówiono że jestem taką "chłopczycą". Od ponad roku jestem z moim ukochanym i on czasem zwracał mi uwagę że mogłabym ubierać się bardziej kobieco. I owszem dużo rzeczy wyrzuciłam ze swojej szafy, pojawiło się więcej kolorowych ciuchów. Chciałabym jeszcze maksymalnie być kobieca, bo gdy założę jakieś obcisłe leginsy to mój luby jest zachwycony i owszem teraz chodzę już tylko w leginsach a on zawsze mówi że dzięki niemu wyglądam jako kobieta :D chciałabym też zacząć nosić więcej butów na obcasie i spódniczek ale moje nogi nie są idealne, i niezbyt dobrze to wygląda gdy mam na sobie krótką spódnicę przed kolano i szpilki. Może nie aż tak dobitnie ale są krzywe troche... :oops: jak się uierać żeby było kobieco a jednocześnie żeby nie było widać tej "krzywości" ;-)
mongoo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 mar 2014, o 13:28

Re: Jak ukryć krzywe nogi?

Postprzez maniakania » 31 mar 2014, o 18:30

Szersze spodnie to świetna sprawa- i też są kobiece, delikatne, letnie. Idealne. Jeśli chodzi o spódnice to może nie stawiaj na te najkrótsze tylko długość midi- maxi, wtedy będziessz na pewno czuć się bardziej komfortowo.

maniakania
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 31 mar 2014, o 18:26

Re: Jak ukryć krzywe nogi?

Postprzez Panna_Mysia » 3 kwi 2014, o 20:59

maniakania napisał(a):Szersze spodnie to świetna sprawa- i też są kobiece, delikatne, letnie. Idealne. Jeśli chodzi o spódnice to może nie stawiaj na te najkrótsze tylko długość midi- maxi, wtedy będziesz na pewno czuć się bardziej komfortowo.


Zgadzam się z moją poprzedniczką. Dodatkowo, jeśli chcesz jednak odsłonić troszkę nogi albo się ochłodzić w letni upał, postaw na spódnicę asymetryczną (krótszą z jednej strony, czyli z boku albo z przodu, a długą z drugiej).

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Jak ukryć krzywe nogi?

Postprzez Astra » 3 kwi 2014, o 23:55

Ciekawym rozwiazaniem dla niezbyt dobrego ksztaltu nog moga byc
poza spodniami uszytymi z lejacej sie tkaniny wszelkie seksowne rozciecia , ktore
odwracaja uwage od ksztaltu nog .
Zobacz tez przed lustrem, jaka dlugosc potrafi zatuszowac to co w Twoich nogach Ci
sie nie podoba.
Przy dzisiejszych trendach w modzie napewno nie bedziesz miala problemow z ukryciem
czegokolwiek nie tylko nog.
Ale zdecydowanie zaprzyjaznij sie z surowym doradca i krytykiem jakim jest Twoje lustro.
Ono doradzi naprawde jak sie masz ubrac. :)
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Jak ukryć krzywe nogi?

Postprzez mrorkaa » 8 kwi 2014, o 23:22

Dopasowane spódnice maxi i duuuużym, prawie że przez całą długość rozcięciem :) Sexy i niedoskonałości też ukryje :)

mrorkaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 21 lut 2014, o 14:35

Re: Jak ukryć krzywe nogi?

Postprzez 1mpresja » 14 kwi 2014, o 11:36

No, spódnice maxi to dobry wybór :)
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: Jak ukryć krzywe nogi?

Postprzez TaniozUSA_pl » 16 kwi 2014, o 11:01

Zgadza się,lub też ewentualnie spodnie które ukryją wszystkie niedoskonałości. To chyba taki bezpieczny ubiór na każda okazję.
TaniozUSA_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 16 kwi 2014, o 10:15

Re: Jak ukryć krzywe nogi?

Postprzez Astra » 21 kwi 2014, o 14:18

TaniozUSA_pl napisał(a):Zgadza się,lub też ewentualnie spodnie które ukryją wszystkie niedoskonałości. To chyba taki bezpieczny ubiór na każda okazję.

:roll: Tutaj mialabym male watpliwosci. Owszem spodnie tez sa dobrym ukrywaczem, ale musza miec odpowiedni fason , bo inaczej mozemy miec jeszcze bardziej widoczna krzywizne naszych nog.
Zdecydowanie warto pomyslec o spodniach o szerokich nogawkach z miekkiej i lejacej sie tkaniny , ktora ladnie otula dolna czesc ciala i sprawia, ze zupelnie nie widac tego defektu nog.
Oczywiscie odpadaja jeansy rurki itp. :(
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]