Wakacje Dzieciakow :)

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez agnieszka_221 » 22 maja 2013, o 13:56

Witajcie kochane:)
Gdzie wyjeżdżacie na wakacje ze swoimi pociechami? Macie jakieś ulubione miejsca, a może wasze skarby już same podróżują?:):)
Ja osobiście polecam obozy i kolonie organizowane przez Centrum wypoczynku Odys w Tresnej. Wspaniała atmosfera, cudowni ludzie, mnóstwo rozrywki i przepyszne jedzenie :)

Serdecznie Polecam :)
agnieszka_221
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 maja 2013, o 13:52

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez eDom » 29 maja 2013, o 15:49

Jeżeli macie ochotę na wyjazdy zagraniczne, warto udać się do Chorwacji- większość miejscowości oferuje rozrywki dla dzieciaków jak na przykład wesołe miasteczka :) My szczególnie polecamy miejscowośc Baska Voda

Ostatnio edytowano 3 cze 2013, o 12:29 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
eDom
 

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez fistaszka » 29 maja 2013, o 16:15

ja rok temu byłam w Dankarze w Dziwnowie. Lokalizacja wprost na wydmie, czysta plaża. Gwarantowany szum morza bez wychodzenia z pokoju, spokój, relax, miła obsługa. Niesamowity widok z balkonu na morze oraz przepyszne jedzenie sprawiły, że czuliśmy się tam
świetnie jak w domu. Uznanie dla właścicieli.;)
fistaszka
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 00:16

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez Amaretto » 4 cze 2013, o 17:49

Ja również w tym roku wybieram się do Dziwnowa. Wynajęliśmy już kwaterki - w małym prywatnym pensjonacie, niedaleko plaży. Byliśmy już kiedyś w tej miejscowości - bardzo nam się podobało. Spokojnie, nie ma tłumów, plaże ładne,. Blisko jest do innych fajnych kurortów takich jak Świnoujście czy Międzyzdroje.
Jeżeli byłybyście zainteresowane to noclegi w Dziwnowie rezerwowałam tutaj.
Amaretto
 

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez krysia19 » 17 cze 2013, o 17:53

Ja zabieram swoje szkraby nad Jezioro Zegrzyńskie pod Warszawą ;) Konkretnie do centrum rekreacyjnego Promenady. Wynajęłam tam tydzień na początku lipca. Bardzo fajne miejsce - spędziliśmy tam weekend w zeszłym tygodniu. Teraz wracamy :)
Dzieciaki bardzo dobrze się bawiły - wyskakały się na dmuchanym zamku, zabraliśmy je na mini jeepy.
Samo miejsce fajne - zielono, ładnie, duża plaża, smaczne jedzenie.
krysia19
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 26 lip 2012, o 14:07

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez Raziel » 19 cze 2013, o 19:17

My czasami jedziemy sobie na weekend do Zoomu Natury w Janowie Lubelskim poszaleć w parku linowym. Świetna sprawa, o ile ktoś lubi aktywny wypoczynek z dzieciakami. Jest tam też czysta plaża, więc w takie upały, jak mamy teraz, najlepiej wybrać się do Janowa.
Raziel
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 8 gru 2012, o 12:05

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez bettti86 » 25 cze 2013, o 09:54

ten zoom natury faktycznie zapowiada się interesująco :) sama też muszę zorganizować tam wycieczkę :)
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez nikki_ta » 14 sie 2013, o 14:00

Dziewczyny byliśmy ostatnio z mężem i dzieciakami w Dinolandii w Inwałdzie i to za pół ceny bo na facebooku zniżki rozdają, podrzucam Wam link SPAM
Super było, pewnie tam jeszcze wrócimy, polecam!

Ostatnio edytowano 26 lut 2014, o 13:22 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
nikki_ta
 

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez vicky0019 » 23 sty 2014, o 22:34

Ja ostatnio byłam z córką w przepięknym miejscu tzn Łubinowe Wzgórze SPAM. Naprawde cudowne miejsce, ośrodek mieści sie w Nałęczowie ok 25km od Lublina. Łubinowe Wzgórze jest świetnym miejscem na spędzenie czasu koło ośrodka jak i również okolicy bardzo dużo atrakcji m.in.zjedżalnia wodna, gokarty, dmuchany tor przeszkód.Czas spędzony w tym miejscu nie jest stracony. Moje dziecko wróciło bardzo zadowolone i już zagaduje kiedy znowu tam pojedziemy.

Ostatnio edytowano 23 sty 2014, o 22:51 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez xena » 26 lut 2014, o 13:20

My w tym roku zabieramy dzieciaki nad nasze morze ;) Byliśmy tam w zeszłym roku i wracamy ponownie. Myślałam na początku o podróży zagranicznej ale doszłam do wniosku, że maluchy są jeszcze zbyt małe na takie wyjazdy (2 i 4 lata). Najbardziej obawiałam się jedzenia.
Zdecydowaliśmy się na Świnoujście. Fajna i klimatyczna miejscowość a poza tym nie ma takich tłumów na wakacje jak w innych miejscach. Dzięki temu naprawdę można sobie wypocząć.
Zarezerwowaliśmy zresztą to samo mieszkanie jak w zeszłym roku. Zrobiliśmy to już teraz - moim zdaniem lepiej wcześniej niż później. Mieszkanie bardzo ładne, zadbane, apartament z grupy Baltichome .
Poniżej zdjęcia - może akurat ktoś z Was chciałby się wybrać w te rejony i mu się spodoba. Niezaprzeczalną dla mnie zaletą jest obecność własnej kuchni i możliwość przygotowywania posiłków. Każda mama to doceni ;) Nie mieliśmy jedynie darmowego internetu. Mi na wakacjach było wszystko jedno, niemniej mąż nie mógł przez pierwsze dni wytrzymać :D
Obrazek
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez Theila » 28 lut 2014, o 22:10

Mam w planach popłynąć promem do Szwecji :). Tylko zastanawiam się właśnie czy w wakacje czy w dniu dziecka, bo Unity Line organizuje taki specjalny rejs z tej okazji. Tak pomyślalam, że jednak ileż można ciągle góry albo morze. moj synek ma już 9 lat, więc powinien się ucieszyć.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez a_gatka » 1 mar 2014, o 01:21

Na jakikolwiek termin byś się nie zdecydowała, konieczie pokaż mu parki rozrywki. Tivoli i Bakken to raj na ziemi dla dzieciaków. Będzie zachwycony! :)
a_gatka
 

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez docha » 5 mar 2014, o 11:34

Jeśli planujecie wybrać się z dzieckiem/dziećmi samochodem do Szwecji to w UL mają pakiet rodzinny, kabina jest gratis ;)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez Theila » 8 mar 2014, o 12:13

a_gatka napisał(a):Na jakikolwiek termin byś się nie zdecydowała, konieczie pokaż mu parki rozrywki. Tivoli i Bakken to raj na ziemi dla dzieciaków. Będzie zachwycony! :)


Nie wiedziałam nawet, że jest park rozrywki. Są jeszcze jakieś dodatkowe atrakcje? Termin jest na 30go maja i powiem wam, że sama też już trochę nie mogę się doczekać.


docha napisał(a):Jeśli planujecie wybrać się z dzieckiem/dziećmi samochodem do Szwecji to w UL mają pakiet rodzinny, kabina jest gratis ;)


Super, że teraz wiem. Oczywiście, że autem, bo jednak pociągiem to bylo by zbyt męczące.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez kobietkaXY » 10 mar 2014, o 10:53

Jak na razie z córeczką byliśmy w 2 miejscach (nie licząc wyjazdów do znajomych nad morze) - miała wtedy skończone 2 latka:
- SPAM - rewelacja pod kątem atrakcji dla dzieci, bo w piwnicy wraz z barem i torem do kręgli mają spory Małpi Gaj. Córcia potrafiła się tam bawić godzinami. Jednak minusem jest to, że w basenie nie ma brodzika dla dzieci, więc albo chwilę kąpaliśmy się wszyscy w zimnej wodzie w basenie, albo ogrzewaliśmy się w jaccuzzi. Na szczęście byli z nami nasi rodzice, którzy mogli się córcią chwilę zaopiekować, abyśmy z mężem mogli sobie dłużej popływać albo wygrzać na saunach. Poza tym, okolica jest bardzo fajna i można wypożyczyć rowery (z siedzonkiem dla dziecka) - nas akurat szybko złapał deszcz, więc pojeździliśmy po lesie dosłownie 20 minut;
- SPAM - zrobiliśmy duuuuże oczy jak zobaczyliśmy, jaka ta osada jest wielka. Córcia pod hotelikiem miała plac zabaw, dodatkowo otwarty basen (chociaż korzystaliśmy tylko z krytego, który znajdował się w budynku recepcji zaraz obok), do tego naprawdę ogromny obszar zieleni z dodatkowymi placykami zabaw (również przy restauracji), mini zoo, przy basenach oczywiście sauny, sala fitness (nie korzystałam) i wiele innych atrakcji. Tylko od razu dodaję, żeby najlepiej jechać tam w środku tygodnia, bo na weekend zjeżdża się sporo osób i już nie jest tak cichutko i dyskretnie :)

Ostatnio edytowano 10 mar 2014, o 13:15 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Carpe diem...
Avatar użytkownika
kobietkaXY
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 15:29

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez a_gatka » 10 mar 2014, o 11:19

W ogóle dobry cennik od lutego wprowadzili, szczerze powiem. Dodatkowa osoba w samochodzie za 168.00 pln to naprawdę dobra cena, jak by nie patrzec.
a_gatka
 

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez docha » 13 mar 2014, o 13:03

a na dzień dziecka gdzieś się wybieracie? Ktoś ma jakieś plany? Wiem, ze jeszcze kupa czasu, ale najlepsze oferty szybko znikają ;)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez MamaAnia » 14 mar 2014, o 11:28

Unity Line jak co roku organizuje rejs z okazji dnia dziecka. Ostatnio nawet można było wygrać ten wyjazd w konkursie, niestety nam się nie udało, ale zastanawiamy się czy się nie wybrać mimo wszystko. Dzieciaki nie płynęły jeszcze, a wiem, że marzą o wielkim statku ;)
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez Theila » 31 mar 2014, o 23:12

Mój maly już się nie może doczekać. Fajnie, ze są takie rzeczy organizowane. Unity Line mnie w ogóle zaskakuje, bo na wiele okazji organizuje takie wyprawy specjalne. Dzieciaki mam nadzieje będą miały ogrom atrakcji.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez docha » 9 kwi 2014, o 10:01

nawet bez specjalnej okazji można się wybrać z dzieciakami, latem na promie jest plac zabaw, a w szwecji czy danii np. są swietne parki rozrywki ;)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez Karolina_R » 13 kwi 2014, o 18:50

Nie wiem czemu tak jest, ale dzieciaki najchętniej spędzają wakacje z dziadkami.
Karolina_R
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 13 kwi 2014, o 12:45

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez docha » 16 kwi 2014, o 09:43

bo dziadkowie rozpieszczają i pozwalają na więcej niż rodzice ;)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez ona28 » 23 kwi 2014, o 11:53

Co sądzicie o wysłaniu dziecka na obóz sportowy SPAM?? Dziecko 7 lat.. Wyjazd samemu czy z rodzicami, jak "atrakcyjniej" :)?

Ostatnio edytowano 23 kwi 2014, o 12:38 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
ona28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 12:31

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez docha » 8 sie 2014, o 19:47

Nasz siedmiolatek na obóz się jeszcze za bardzo nie nadaje, bo bardzo tęskni, więc zaczynamy łagodniej, do babci pojechał na tydzień sam, a z nami na kilka dni w góry. Góry same w sobie raczej go nie zainteresowały, wiadomo, jak to dziecko, nudził się, nie chciało mu się chodzić, ale za to w drodze powrotnej zahaczyliśmy o zatorland, to dopiero był szał ;) bardzo mu się podobało, dinozaury, wielkie owady, kino 360 3d, rewelacja, my też byliśmy zachwyceni :)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Wakacje Dzieciakow :)

Postprzez antola » 11 sie 2014, o 11:13

docha napisał(a):Nasz siedmiolatek na obóz się jeszcze za bardzo nie nadaje, bo bardzo tęskni, więc zaczynamy łagodniej, do babci pojechał na tydzień sam, a z nami na kilka dni w góry. Góry same w sobie raczej go nie zainteresowały, wiadomo, jak to dziecko, nudził się, nie chciało mu się chodzić, ale za to w drodze powrotnej zahaczyliśmy o zatorland, to dopiero był szał ;) bardzo mu się podobało, dinozaury, wielkie owady, kino 360 3d, rewelacja, my też byliśmy zachwyceni :)


Właśnie, właśnie! Jak wygląda Zatorland? Chciałam tam się wybrać w długi weekend sierpniowy, na dwa dni, bo chyba w ciągu jednego dnia nie uda nam się wszystkiego zobaczyć? Jak sądzicie? I chciałam zapytać jeszcze o noclegi, jak to wygląda? Na stronie piszą o river parku. docha opowiedz coś więcej? :)
antola
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 11 sie 2014, o 11:07
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników