NIEWIEM CO MAM ZROBIC :(

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

NIEWIEM CO MAM ZROBIC :(

Postprzez nicole » 15 sty 2012, o 00:20

hej
dlaczego faceci tak rania kobiety moj przyjaciel z bonusem zaczoł rozsiewac ploty na osiedlu ze mnie :sex1 i juz sie oczywiwscie z nim niespotykam, a i gdy mnie zobaczy na ulicy nawet juz mi niepowie "czesc" nic zupelnie tylko sie gapi jak by zobaczył boga serio niewiem o co mu chodzi,moze musze z nim pogadac ale jak sadze skączy sie to w łózku bo ja nieumiem mu sie oprzec czujemy chemie do siebie i to dlatego tak sie konczy ,a moze jemu przeszkadza to ze ja mam dziecko bo on jest mlodszy odemnie o rok . wiec mozecie sie wypowiedziec na ten temat czy cos podobnego zdazyło sie wam
nicole
 

Re: NIEWIEM CO MAM ZROBIC :(

Postprzez no.nie.wiem » 15 sty 2012, o 00:38

Nie, się nie zdarzyło. Dzięki Bogu.
A co to znaczy "przyjaciel z bonusem"???
no.nie.wiem
 

Re: NIEWIEM CO MAM ZROBIC :(

Postprzez nicole » 15 sty 2012, o 01:10

to jest nazwa sciagnieta z zachodu chodzi tu o kolege który nietylko z toba rozmawia ale i spedzacie w łózku czas juz niebede w szczegółch opowiadac :oops:
nicole
 

Re: NIEWIEM CO MAM ZROBIC :(

Postprzez znajomek » 15 sty 2012, o 02:02

:) Jak chcesz z nim spędzić czas w łózku to pogadaj z nim :sex1 heh
Nie miałam tak nigdy , nie wiem co ci doradzić kobietko :)
A plotki były , są i będą także nie masz się czym przejmować
ZDROWIA :))
znajomek
 

Re: NIEWIEM CO MAM ZROBIC :(

Postprzez nicole » 15 sty 2012, o 02:46

no niestety niezamkne jemu buzi chyba ze :bicz he he ale i tak to jest dziwne jak połowa facetów z osiedla sie patrzy i usmiech sie do mnie, głupio mi jest ze hej :oops:
nicole
 

Re: NIEWIEM CO MAM ZROBIC :(

Postprzez znajomek » 15 sty 2012, o 04:14

Poprostu się im podobasz z tąd te zainteresowanie tobą :woman:
znajomek
 

Re: NIEWIEM CO MAM ZROBIC :(

Postprzez nicole » 15 sty 2012, o 12:24

wiem o tym ze im sie podobam bo nieraz podchodzili do mnie i zagadywali mnie ale ja mysle ze im tylko chodzi o jedno
nicole
 

Re: NIEWIEM CO MAM ZROBIC :(

Postprzez no.nie.wiem » 15 sty 2012, o 12:39

Na Twoim miejscu nie kontynuowałabym tej znajomości...
A przynajmniej ograniczyłabym się do zwyczajnego koleżeństwa bez żadnych "bonusów".
Nie potrafisz sie oprzeć? To spróbuj, przecież nie wybuchniesz jak mu nie dasz. Nogi na krzyż :D

Jeśli facetowi na Tobie nie zależy a jedynie czujecie do siebie pociąg seksualny to jasne, że będzie siał ploty gdzie popadnie. A koledzy będą lgnąć do Ciebie bo Twój "przyjaciel" naopowiadał im, że łatwa jesteś.
I nawet jeśli z Twojej perspektywy wygląda to inaczej to pozamiatane. Poszła fama i amen.

Na Twoim miejscu odizolowałabym się od takiego towarzystwa. Trochę szacunku dla siebie samej kobieto.
no.nie.wiem
 

Re: NIEWIEM CO MAM ZROBIC :(

Postprzez dzo » 15 sty 2012, o 12:40

ale rozsiewa plotki, które są prawdą tak ??
dzo
 

Re: NIEWIEM CO MAM ZROBIC :(

Postprzez nicole » 15 sty 2012, o 12:45

niestety tak rozsiewa ploty które sa prawdziwe niewiem czy mu lipy nienarobic i powiedzic jego kolegom ze on niepodołał hehe
nicole
 

Re: NIEWIEM CO MAM ZROBIC :(

Postprzez dzo » 15 sty 2012, o 12:51

ale sama trochę jesteś sobie winna ;)
dzo
 

Re: NIEWIEM CO MAM ZROBIC :(

Postprzez no.nie.wiem » 15 sty 2012, o 13:06

No tak "Winny się zawsze tłumaczy"...
Po co chcesz podburzać ten temat? Jak nie będziesz reagować to się znudzą i przestaną gadać.
A jak sama będziesz to ciągnąć to dasz im "pożywkę" i sprawa będzie trwała wieczność.
Nie zniżaj się do poziomu swojego "przyjaciela"
No i przestań z nim sypiać :)
no.nie.wiem
 

Re: NIEWIEM CO MAM ZROBIC :(

Postprzez dzo » 15 sty 2012, o 13:34

poza tym dajesz facetowi "za darmo" bez żadnych zobowiązań to nie ma się co dziwić, że on to rozpowiada ;)

po prostu chwali się kolegom u jakiej laski mogą mieć darmowy seks ;)
dzo
 

Re: NIEWIEM CO MAM ZROBIC :(

Postprzez okruszek20 » 16 sty 2012, o 17:12

nicole napisał(a):niestety tak rozsiewa ploty które sa prawdziwe niewiem czy mu lipy nienarobic i powiedzic jego kolegom ze on niepodołał hehe



Ja myśle, że lepiej byś nie mówila... możesz rozpętac większą wojnę. A potrzebne Ci to? lepiej przymknąc oczy niech sobie gadają. Wkońcu zdarzy się nowa sensacja i minie.
okruszek20
 

Pomóżcie!!!

Postprzez Kacezet » 18 sty 2012, o 02:33

Witam wszystkie kobitki;)
ja kompletnie oszalałam, nie wiem co robić, od pewnego czasu podoba mi się mój przełożony ;pnigdy nie widziałam w nim nic urzekającego, aż nagle .... moja głowa nie przestaje o nim myśleć :serca na szczęście on o tym nie wie....

Miała któraś taką sytuacje?

aż spać nie mogę :( :pisze:
Kacezet
 

Re: NIEWIEM CO MAM ZROBIC :(

Postprzez oOosylwiaoOo » 18 sty 2012, o 13:15

dzo napisał(a):poza tym dajesz facetowi "za darmo" bez żadnych zobowiązań to nie ma się co dziwić, że on to rozpowiada ;)

po prostu chwali się kolegom u jakiej laski mogą mieć darmowy seks ;)


Dokładnie, zgadzam się z Tobą. Sama sobie robisz problem i po co go dalej rozwijać? ;)
oOosylwiaoOo
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]