Przebarwienia po trądziku..

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Przebarwienia po trądziku..

Postprzez vaniliiia » 20 maja 2013, o 11:10

Drogie dziewczynki mam takie do Was pytanie. Czym leczyłyście przebarwienia powstałe na skutek trądziku ?
Ja z trądzikiem walczyłam 2 lata, od tamtego czasu dzień w dzień jestem na lekach.. Najpierw na Tetracyklinie (3x dziennie, potem 2 aż w końcu raz dziennie), potem na Axotrecie przez 5msc i aktualnie jestem od dziewięciu łącznie miesięcy na Izoteku. Bardzo drogie leki, wydałam na nie fortunę, ale dzieki temu nie mam już trądziku od tamtego roku. Niestety mam po nich przebarwienia... Nie za dużo, na jednym policzku mam jedno głębsze, na drugim 5 . Jednak przez to mam wiele kompleksów, nie jestem brzydką dziewczyną, ale mimo wszystko marzę o tym, żeby mieć cerę jak 2lata temu... już nie liczę na nie wiem jaki cud, ale żeby chociaż z trzy głębsze przebarwienia mi znikły :( Bo zimą nie dość że jestem czerwona na buźce to czerwone plamki dodatkowo szpecą... A o lecie nie wspomnę.. Chce się opalić, to zamiast mieć ładnie opaloną twarz, to dodatkowo "opalają" mi się przebarwienia i są jeszcze bardziej widoczne..
Aktualnie od 4msc oprócz Izoteku używam jeszcze maść na przebarwienia AcneDerm.. z racji że chce mieć szybszy efekt używam go czasem nawet 4x dziennie (oczywiście gdy nie ma słońca). Zużyłam już dwie tuby jednak różnicy zbyt dużej nie widzę, nie wiem będę go używała do końca roku bo bardzo mi zależy na efekcie, tym bardziej że za 2msc będę świadkową na ślubie siostry i chcę ładnie wyglądać... A nie lubię używać podkladów, pudrów itp.. Chciałabym mieć ładną cerę bez tego...

Poniżej załącze zdjęcia mojej twarzy z lipca i z dziś.

Obrazek

Dziś:

Obrazek

Co myślicie... ? Uda mi się to wyleczyć tą maścią wybielającą? Coś napewno bo widzę na jednym przebarwieniu że jest jaśniejsze, ale biorąc pod uwagę to, że używam tej maści już dość długo i to nawet kilka razy dziennie, to bardzo wolno to działa... :(

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Hadassa » 20 maja 2013, o 11:52

ale efekt jest dość mocno widoczny.. ;) więc powinny dalej być rezultaty..
a dermatolog co mówi ??

moja bratowa leczyła laserowo, ale wiadomo kosztown to jest..

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez vaniliiia » 20 maja 2013, o 12:28

Moja siostra miała kwasy, mikrodermabrazje i inne tego typu zabiegi i nic jej żaden nie pomógł tak naprawdę, a kasy wydała masę..
Dermatolog nic w sumie nie mówił, jedynie że mam używać ciągle tej maści, a miesiąc po zakończeniu Izoteku mam zacząć używać takiej hm.. maści bardziej podobnej do wazeliny. Ona jest na zaskórniki, co do przebarwień to nie wiem... Dostałam ją właśnie od Pani dermatolog w saszetkach, ok 6saszetek i mam je używać na zmianę z Acne Dermem ..
Chciałabym na lato już mieć ładną twarzyczkę :(
Co prawda to prawda, efekt powinien być dalej widoczny ale te przebarwienia mam już od końca tamtego roku i nie widzę żadnych zmian, oprócz tego że pojawiły się dwie kolejne po zwykłej krostce ....

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Luppo2 » 20 maja 2013, o 14:34

NA PEWNO UDA! jest dużo lepiej!

gorace lato, gorące parkiety
;D
Avatar użytkownika
Luppo2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 maja 2013, o 14:30

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez vaniliiia » 21 maja 2013, o 19:23

Wiem, że jest dużo lepiej mimo wszystko to nie jest to czego oczekuje... ciekawe czy sie doczekam... :(

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Katrin » 22 maja 2013, o 10:37

Jest zdecydowanie lepiej, widzę, że maść jest naprawdę dobra. Stosuj ją jeszcze jakiś czas, a na jesieni zrób sobie serię mikrodermabrazji czy kwasów na twarz. :)

trampoliny ogrodowe:)
Katrin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 15:54

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez gabisweet » 7 cze 2013, o 10:33

Widać znaczną znaczną poprawę i rezultaty. Głowa do góry! :-) Jeśli kremy nie pomogą, zawsze możesz usunąć to, jak pisały dziewczyny powyżej,jakimś zabiegiem specjalistycznym , czy to dermatologicznym, czy też przy wykorzystaniu technologii laserowej (bardziej skuteczna).Tylko uważaj przy wyborze, aby był delikatny i nie przyniósł podrażnień, bo widać, że masz cerę wrażliwą i skłonną do zaczerwień. ;-)
gabisweet
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 11:42

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Angel » 10 cze 2013, o 11:02

Ja też mam ślady po trądziku. Jestem po 2 laserach fraxel i jest lepiej blizny się spłyciły przebarwienia też są mniejsze, ale gdybym miała taką cerę jak Ty już bym o nic nie prosiła. Codziennie i tak muszę używać pudrów i podkładów żeby wyrównać defekty. Jedyne co mogę powiedzieć to używaj kremów z wysokim filtrem i nie opalaj w ogóle twarzy to najgorsze co może byc dla cery szczególnie ze zmianami.
Avatar użytkownika
Angel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10 cze 2013, o 10:09

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Derma-Clinic » 19 cze 2013, o 10:05

vaniliiia napisał(a):Drogie dziewczynki mam takie do Was pytanie. Czym leczyłyście przebarwienia powstałe na skutek trądziku ?
Ja z trądzikiem walczyłam 2 lata, od tamtego czasu dzień w dzień jestem na lekach.. Najpierw na Tetracyklinie (3x dziennie, potem 2 aż w końcu raz dziennie), potem na Axotrecie przez 5msc i aktualnie jestem od dziewięciu łącznie miesięcy na Izoteku. Bardzo drogie leki, wydałam na nie fortunę, ale dzieki temu nie mam już trądziku od tamtego roku. Niestety mam po nich przebarwienia... Nie za dużo, na jednym policzku mam jedno głębsze, na drugim 5 . Jednak przez to mam wiele kompleksów, nie jestem brzydką dziewczyną, ale mimo wszystko marzę o tym, żeby mieć cerę jak 2lata temu... już nie liczę na nie wiem jaki cud, ale żeby chociaż z trzy głębsze przebarwienia mi znikły :( Bo zimą nie dość że jestem czerwona na buźce to czerwone plamki dodatkowo szpecą... A o lecie nie wspomnę.. Chce się opalić, to zamiast mieć ładnie opaloną twarz, to dodatkowo "opalają" mi się przebarwienia i są jeszcze bardziej widoczne..
Aktualnie od 4msc oprócz Izoteku używam jeszcze maść na przebarwienia AcneDerm.. z racji że chce mieć szybszy efekt używam go czasem nawet 4x dziennie (oczywiście gdy nie ma słońca). Zużyłam już dwie tuby jednak różnicy zbyt dużej nie widzę, nie wiem będę go używała do końca roku bo bardzo mi zależy na efekcie, tym bardziej że za 2msc będę świadkową na ślubie siostry i chcę ładnie wyglądać... A nie lubię używać podkladów, pudrów itp.. Chciałabym mieć ładną cerę bez tego...

Poniżej załącze zdjęcia mojej twarzy z lipca i z dziś.

Obrazek

Dziś:

Obrazek

Co myślicie... ? Uda mi się to wyleczyć tą maścią wybielającą? Coś napewno bo widzę na jednym przebarwieniu że jest jaśniejsze, ale biorąc pod uwagę to, że używam tej maści już dość długo i to nawet kilka razy dziennie, to bardzo wolno to działa... :(



Witaj,
może zainteresuj się leczeniem laserowym.
Więcej na ten temat przeczytasz tutaj:
http://derma-clinic.pl/usuwanie_przebarwien
Derma-Clinic
 

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez bikini » 20 cze 2013, o 11:43

Pani w aptece poleciła mi mocno złuszczający krem Pharmaceris i rzeczywiście podziałał, ale moje przebarwienia nie były znaczne.
Avatar użytkownika
bikini
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 11:58

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez gabisweet » 24 cze 2013, o 10:11

Angel napisał(a):Ja też mam ślady po trądziku. Jestem po 2 laserach fraxel i jest lepiej blizny się spłyciły przebarwienia też są mniejsze, ale gdybym miała taką cerę jak Ty już bym o nic nie prosiła. Codziennie i tak muszę używać pudrów i podkładów żeby wyrównać defekty. Jedyne co mogę powiedzieć to używaj kremów z wysokim filtrem i nie opalaj w ogóle twarzy to najgorsze co może byc dla cery szczególnie ze zmianami.


Święte słowa. Taka cera potrzebuje szczególnej ochrony i bez kremów z wysokim filtrem UV to nawet nie ma co wychodzić na słońce, sama się o tym przekonałam - słońce z pozoru wysusza wypryski, ale na dłuższą metę bardzo szkodzi i i wyskakują nowe niedoskonałości. ;/
gabisweet
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 11:42

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez kossss » 22 sie 2013, o 08:02

stosowałam na swoje blizny kremy złuszczające i niewiele pomogły. Jak wychodzę na słońce, to zawsze nakładam na twarz krem z wysokim filtrem, chronię skórę, blizny się nie pogłębiają, ale też nie znikają. W pewnym momencie miałam dość i poszłam do gabinetu Perfect Glamour. Doktor Nielepkowicz za pomocą lasera frakcyjnego usunęła blizny po trądziku, w sumie nie było ich wiele, ale rzucały się w oczy. przebarwień oczywiście nie było, po blinach praktycznie nie ma śladu. muszę powiedzieć, że warto było jechać do Wrocławia, żeby rozstać się z męczącym od kilku lat problemem. :D

kossss
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 15:28

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez vaniliiia » 3 maja 2014, o 18:58

No kochani, jeśli ktoś będzie miał problemy z trądzikiem, przebarwieniami itp to może do mnie walić jak w dym, 4lata męki z trądzikiem zrobiły swoje,przetestowałam wiele kosmetyków i odwiedziłam wiele razy różnych dermatologów.
Nadal o cerę dbam i używam odpowiednich kosmetyków, więc jak coś służę radą!!

Poniżej 2 zdjęcia z lipca, maja i aktualne.
Rok po roku.
Obrazek

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez misiapysia » 8 maja 2014, o 15:03

jaka mascią pozbylas sie w tak znaczacy sposob przebarwien?
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez vaniliiia » 19 maja 2014, o 19:05

Acne derm ;)
I nie pozbylam sie przebarwien, bo niestety moja walka z nimi trwa nadal. Mam tak wrazliwa skore twarzy ze jak wyjdzie mi jakis syfek- zostaje mi po nim slad w postaci przebarwien. Takze chyba bede sie tak meczyc cale zycie..

Moje zdjecie z 2012roku(same przebarwienia to są, nie syfki) i z dziś.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez princesssssQa » 20 maja 2014, o 11:40

Ja miałam ogólnie twarz pełną przebarwień i chodziłam na zabiegi kwasem migdałowym, bo jest w miarę delikatny. Ale drogo to kosztuje. Kosmetyczka mi poleciła, żeby część tych zabiegów wykonywać w domu (można zamówić te kwasy przez internet). I teraz robię sama a do niej chodzę od czasu do czasu, żeby mi doradziła, czy dalej idziemy w to, czy inaczej próbujemy. Jednakże moja twarz wygląda już o wiele lepiej i jest gładsza, bo te kwasy spłycają zmarszczki i inne dziurki.
Avatar użytkownika
princesssssQa
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 14 maja 2014, o 11:55

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Kornelka00 » 20 maja 2014, o 12:16

ja również się kuruję acne-derm - i jest o niebo lepiej + działa na pryszcze, które mi jeszcze pozostały. Więc też mogę polecić ;)

Obrazek
Avatar użytkownika
Kornelka00
Fajna Kobietka
 
Posty: 191
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:50

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez weronicka1987 » 20 maja 2014, o 14:10

Kornelka00 napisał(a):ja również się kuruję acne-derm - i jest o niebo lepiej + działa na pryszcze, które mi jeszcze pozostały. Więc też mogę polecić ;)


To ja chętnie wypróbuję, bo też mam ten problem.
weronicka1987
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 20 maja 2014, o 14:00

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez vaniliiia » 20 maja 2014, o 16:26

polecam :)
princessssssQa, zdjęcia poprosimy! :D

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez vaniliiia » 27 maja 2014, o 17:16

Dodam zdjęcia moich przebarwień i blizn-dziur-dołków w dużym przybliżeniu, czyli tak jak to wygląda gdy ktoś patrzy na mnie z bliska, lub z odległości metra ale w świetle dziennym.

Te oznaczone kółkiem to blizny, dosyć głębokie, ktorych nie da sie zakryć, no i mam przez nie lekko "zapadniętą" i nierówną twarz .
Reszta to przebarwienia.

Obrazek
I zdjęcie powyższych zapadnięć w przybliżeniu i w przyciemnieniu(bo w przyciemnieniu lepiej widać jakie to są dołki):
Obrazek
i w rzeczywistym 'kolorze':
Obrazek

Obrazek

i powyższa, najbardziej znienawidzona blizna w przybliżeniu:

Obrazek


Także jak widać, porównując zdjęcia z pierwszych stron- jest sukces bo nie mam trądziku. Ale są przebarwienia i te cholerne blizny. Nie da sie tego zakryć, i nie jestem szczęśliwa patrząc w lustro. Mam niską samoocenę, ale nie zrozumie tego nikt, kto nie przechodził walki z dużym trądzikiem i komu nie zostało szpecące coś na twarzy, co mu tą walkę każdego dnia przypomina... Płakałam nie raz "czemu mnie to spotkało??" ale cóż mogłam zrobić???

Zamiast się nad sobą dłużej rozczulać i mówić każdego dnia, że jestem brzydka i nic sie nie da z tym zrobić zaczęłam zbierać pieniądze a w międzyczasie smarować się maścią acne derm, która mi te przebarwienia rozjaśniła, no i pojedyncze syfki które zaczęły wychodzić, od razu niwelowała. Smarowałam się nim 2lata dzień w dzień, dzień i noc.
Dziś uzbierałam na zabieg, i wybieram się na niego w lipcu.
Dam efekty przed i po oczywiście i trzymajcie moi drodzy kciuki, żebym pozbyła się przebarwień i choć trochę spłyciła blizny...
Zabieg to neoderma, koszt 300zł za 1zabieg. 1 zabieg odpowiada 6-u mikrodermabrazjom(jedna mikrodermabrazja 120zł) , więc myślę że się opłaca.
Kolejne zdjęcia pojawią się po zabiegu!

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Aldidka » 28 maja 2014, o 07:22

Na takie przebarwienia świetnie też działa yellow peel - koszt nieduży a efekt bardzo przyzwoity
Aldidka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 mar 2014, o 08:59

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez vaniliiia » 28 maja 2014, o 17:43

Ja wole nie testowac kosmetykow, bo mam bardzo wrazliwa cere i po każdej nowości mam wysyp na twarzy, czasem ropny.. także ja osobiście podziękuje.
Wole używać to czego jestem pewna i nie stosować nowości ;)

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez rosiehw » 28 maja 2014, o 21:55

Też miałam z tym problemy ;/ Stosowałam krem-żel i tonik Pharm Trądzik Bielendy i była zdecydowana poprawa. Do tego zmieniłam dietę, to chyba przetworzone produkty i słodycze były winowajcą tych niedoskonałości.
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez Truteń » 28 maja 2014, o 21:57

Na drugi zdjęciu już wyglądasz dobrze. Odradzam jedzenie słodyczy, mleka i mąki. To zaostrza objawy trądzikowe.
Avatar użytkownika
Truteń
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 26 maja 2014, o 22:42

Re: Przebarwienia po trądziku..

Postprzez vaniliiia » 29 maja 2014, o 16:45

Wiem, wiem akurat co do trądziku to jestem "znawczynią" :-)
Nie mam już trądziku od 1,5roku, ale przebarwienia i blizny zostały, dlatego zdecydowałam się na zabieg neodermy, wybieram się na niego na początku lipca .

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników