Problem mam.

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Problem mam.

Postprzez Kociałek » 2 sty 2012, o 23:19

Witam.
Mam swojego faceta, już prawie 3 lata. Kocham go szalenie.
Lecz 4 lata temu miałam taką swoją niby-miłość. Mieszka on bardzo daleko, krótka była nasza znajomość, ale jakże burzliwa i zapamiętam ją na pewno do końca życia.
Odzywaliśmy się do siebie po wszystkim jakby na siłę- raz na pół roku, nawet rzadziej... Ostatnio jednak zaczęliśmy korespondować ze sobą bardzo często. Do faceta (bo już teraz student, jak był ten okres burzliwej znajomości był w 3 gimnazjum ;) ) mam ogromny sentyment, chciałabym aby nasza znajomość nie zakończyła się. Nie mam absolutnie zamiaru z nim romansować czy coś, bo to byłoby też bez sensu...
Ale... Mój chłop do niego nastawiony jak na największego wroga. Do wszystkich moich byłych on tak, ale do niego to w szczególności. On zdaje sobie sprawę jak wielkie to było uczucie, ale wiadomo, jak się nie widywaliśmy w ogóle, to wszystko rozeszło się po kościach...

Chciałabym pozostać z nim w kontakcie na poziomie typowo przyjacielskim, ale bez sensu byłoby to ukrywać przed moim ukochanym. Co robić? :(
Kociałek
 

Re: Problem mam.

Postprzez dzo » 3 sty 2012, o 10:27

No a Ty byś chciała żeby Twój facet korespondował sobie ze swoją byłą ? i się tak z nią blisko przyjaźnił ?

to normalne że facet jest zazdrosny i mu się to nie podoba
dzo
 

Re: Problem mam.

Postprzez pimkaa » 8 sty 2012, o 22:29

Kociałek.. Każdy facet jest zazdrosny o innego. Oni rywalizują ze sobą jak dwa lwy na jednym terytorium. Niestety jesteś w takiej sytuacji, że musisz wybrać albo chłopak obecny, albo dawna miłość. Podejrzewam, że nawet jakbyś mogła pisać z "dawną miłością" to zaiskrzyło by pomiędzy wami.. Wróciłaby chemia.. Na Twoim miejscu nie robiłabym tego. Zakończ to, życz mu powodzenia i sukcesów w życiu, a trzymaj się tego chłopaka, którego prawdziwie kochasz. Skoro jest zazdrosny to zależy mu na Tobie :) Powodzenia ! :)
pimkaa
 

Re: Problem mam.

Postprzez WeselneZaplecze » 10 sty 2012, o 11:47

Facet jest zazdrosny bo mu na Tobie szalenie zależy, więc to normalna reakcja. Jak to mawiają nie ma miłości bez zazdrości :lol: A tak poważnie to powinnaś zastanowić się, czy warto wystawiać na próbę związek w którym jesteś szczęśliwa. Może warto zamknąć za sobą definitywnie pewien rozdział w życiu i do niego nie wracać.
WeselneZaplecze
 

Re: Problem mam.

Postprzez oOosylwiaoOo » 10 sty 2012, o 15:12

Zgadzam się z dziewczynami. Nie dziwie się, że Twój facet jest zazdrosny:) Widocznie obawia się, że Go zostawisz i nie będzie już dla Ciebie ważną osobą.
oOosylwiaoOo
 

Re: Problem mam.

Postprzez Qaula » 23 sty 2012, o 01:59

Uważaj, z mojego doświadczenia jasno wynika, że mężczyźni nie są bezinteresowni. Być może dla Twojego byłego jest coś na rzeczy. Tobie zależy na obecnym związku. Uważam, że nie powinnaś ryzykować tego dla kogoś z dawnych lat. Mężczyźni mają instynkt do wykrywania zagrożenia, a skoro Twój obecny mężczyzna mocno piekli się o Twojego byłego to być może, jak już wspomniałam, nie jest to tylko odnawianie starej znajomości.
Qaula
 

Re: Problem mam.

Postprzez Kassandra » 25 sty 2012, o 14:02

Witam,

Który z nich jest bardziej dowcipny?
Który bardziej Cię pociąga?
Z którym chciałabyś mieć dzieci?

Jak już odpowiesz sobie na te pytania, to zrób wszystko by mieć z nim szczęśliwy związek do końca życia.

K :serca
Kassandra
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]