Wąska działka, duży problem z wyborem projektu domu

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Wąska działka, duży problem z wyborem projektu domu

Postprzez helka » 20 gru 2011, o 21:53

Witam, mam niestety spory problem z za wąską działką... :( Jestem obecnie na etapie szukania odpowiedniego projektu domu, tu nawet znalazłam projekty domów na wąską działkę, ale wiecie, projekt projektem, ja jednak wolałabym z czyjegoś polecenia... Może ktoś miał podobny problem?


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
helka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 20 gru 2011, o 21:45

Re: Wąska działka, duży problem z wyborem projektu domu

Postprzez MamaAnia » 24 kwi 2012, o 14:05

Jakie wymiary ma działka?? Bo my też jesteśmy na etapie szukania projektu...
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: Wąska działka, duży problem z wyborem projektu domu

Postprzez Jasny CM » 28 maja 2012, o 23:31

Dom modułowy to rozwiązanie. Gdy działka jest wąska albo ma inny nietypowy wymiar to najlepszym rozwiązaniem jest dom modułowy, jego części można sobie dowolnie przestawiać i równie dowolnie można konfigurować wnętrze takiego domu. Przykłady domów modułowych pokazują przewagę nad domem tradycyjnym, taki budynek powstaje szybciej, taniej, można przestawiać w nim ściany tworząc pokoje dostosowanego do aktualnych potrzeb rodziny.
Dom modułowy to jest najlepsze rozwiązanie, sam bym z czegoś takiego skorzystał, wiem że sa różni architekci , gdy się zbada temat można na pewno wybrać coś dla siebie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jasny CM
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 28 maja 2012, o 17:24

Re: Wąska działka, duży problem z wyborem projektu domu

Postprzez Malwa100 » 5 cze 2012, o 14:25

Fajne te domki modułowe ale ... one maja jakieś fundamenty ? bo wydaje się że bezpośrednio na ziemi układane...
A w kwestii projektu-ja znalazłam nasz na duomo , spory mają wybór i dobra wyszukiwarka projektów
Malwa100
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 28 sty 2012, o 18:53

Re: Wąska działka, duży problem z wyborem projektu domu

Postprzez Persefona » 14 lip 2012, o 16:46

Fajne projekty i stosunkowo w normalnych cenach mają architekci z 81.waw jeden dom w Piszu bodaj zrobili na wzór karaibski. Po zachodzie słońca wygląda to cudnie. W dodatku to oni zaprojektowali nowy budynek uniwersytetu im. Chopina w Warszawie. Ja korzystałam z ich usług przy projekcie mieszkania ale jak widać całe budynki też robią. Skoro masz małą działkę to warto się przejść do specjalistów bo można nieźle sknocić projekt i wyrzucić kupę forsy.
Persefona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 29 cze 2012, o 23:41

Re: Wąska działka, duży problem z wyborem projektu domu

Postprzez aga22 » 28 gru 2012, o 15:27

Ja wybrałam fajny projekt domku na wąską działkę na spam. Na stronie jest wyszukiwarka, co znacznie ułatwia przeglądanie projektów.

Ostatnio edytowano 19 lis 2013, o 18:53 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
aga22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 29 cze 2012, o 13:37

Re: Wąska działka, duży problem z wyborem projektu domu

Postprzez vicky0019 » 31 gru 2012, o 17:15

Ja też właśnie wybieram projekt domu i strasznie podoba mi się projekt domu Fortuna

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Wąska działka, duży problem z wyborem projektu domu

Postprzez Poziomka » 30 sty 2013, o 14:49

może tu coś znajdziecie: projekty domów na wąską działkę
Poziomka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 27 wrz 2012, o 08:55

Re: Wąska działka, duży problem z wyborem projektu domu

Postprzez Magdulka » 9 lut 2013, o 23:54

helka napisał(a):Witam, mam niestety spory problem z za wąską działką... :( Jestem obecnie na etapie szukania odpowiedniego projektu domu, tu nawet znalazłam projekty domów na wąską działkę, ale wiecie, projekt projektem, ja jednak wolałabym z czyjegoś polecenia... Może ktoś miał podobny problem?


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować


Witam,
To ja polecam konsultację z http://wybieramprojekt.pl/.
Sprawdzają warunki zabudowy ( tak jak w moim przypadku), przesyłają propozycje na e-mail ( do skutku- to znaczy aż naparwde temat projektów się wyczerpie! i bedziesz wiedziała,ze to na pewno ten!) . W moim przypadku, już parwie kupiłam projekt, a co sie okazało? - ze nie odpowiadał moim warunkom zabudowy! - straciłabym pieniadzę i mozliwośc budowy. Zresztą, zobacz proszę na stronie. Polecam z czystym sumieniem : http://wybieramprojekt.pl/napisz/

My teraz szukamy kierownika budowy..... ufff... mnóstwo pracy, mnóstwo ofert.
Czy może ktoś moze polecic kierownika z woj. mazowieckiego?

Pozdrawiam
Magdulka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 23:40

Re: Wąska działka, duży problem z wyborem projektu domu

Postprzez Dżuliana » 30 maja 2014, o 22:08

Ale to chodzi o domek letniskowy? Bo jeśli tak, to proponuję przejrzeć ofertę Letniskowo. Mają bardzo ciekawe domki. Stawiane w formie gotowej już do zamieszkania (te domki transportowane są bezpośrednio od producenta). Na pewno na wąską działkę będą idealne, bo mają różne wymiary, można wybrać np. domek dłuższy, a węższy właśnie, np. 12x3,5 m. I na pewno ułatwi to zaaranżowanie przestrzeni działki. Domek jest już kompletnie wyposażony, umeblowany, powstaje w ciągu 4-8 tyg. według naszego indywidualnego zamówienia. Cena waha się od 1.150 do 1.450 zł za m.kw. Najmniejszy domek można kupić już za 24 tys. zł. Aaaa, i zapomniałabym dodać, że są to domki całoroczne.
Dżuliana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 17:39
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Baj, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Maria45