Normcore

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Normcore

Postprzez Sanyxd » 27 maja 2014, o 15:28

Odkąd pamiętam moda zawsze mnie zaskakiwała i tak też stało się teraz w związku z normcore. Jest to nic więcej niż proste spodnie, sportowe buty, polarowe bluzy, dresy czy bawełniane, proste podkoszulki, czyli wszystko to co każdy ma w szafie, ponieważ kupił dla wygody. Owy artykuł o tej modzie znalazłam na moda cafe jeśli ktoś jest zainteresowany i chce trochę więcej o tym poczytać. Celem mojego postu jest pytanie do was: czy takie proste, trochę nudne ubieranie się jak hipster jest teraz modne? Osobiście ja taki styl ubierania się preferuję w domu gdzie najważniejsza jest dla mnie wygoda.
Sanyxd
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 maja 2014, o 15:17

Re: Normcore

Postprzez Kikimora » 28 maja 2014, o 07:53

Jasne, że wygoda to najważniejsze, ale taki styl to raczej przystoi licealistom lub emerytom. Domowe zacisze , spacer z psem po parku, zakupy na ryneczku lub osiedlowym sklepiku, ale na inne okazje to nie za bardzo. Za szaro, za zgrzebnie, za nijako. Taka odzieżowa asceza troszkę trąci umartwianiem się. Sama tak chodzę na co dzień, pewnie tak jak większość Polaków i nijakiej wielkiej mody w tym nie widzę.Raczej bylejakość i przeciętność, oraz oczywiście oszczędność. A ciuchy są po to , żeby cieszyły. Nowa moda na bycie niemodnym jest dla mnie raczej rozpaczliwą próbą na stworzenie czegoś oryginalnego z niczego.Przerost formy nad treścią i robienie manifestu z noszenia zwyklaczków, czyli ciuchów, które zakładamy przypadkowo, żeby wtopić się w tłum.
Kikimora
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 14:44

Re: Normcore

Postprzez weronicka1987 » 28 maja 2014, o 11:36

A ja lubię chodzić w dresach :)
weronicka1987
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 20 maja 2014, o 14:00

Re: Normcore

Postprzez dziewczyna_szamana » 28 maja 2014, o 21:26

normcore zawsze istaniał tylko się tak nie nazywał

Co złego to nie ja! Ole!

;D
dziewczyna_szamana
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 18 maja 2014, o 18:48

Re: Normcore

Postprzez Beata111 » 2 cze 2014, o 16:00

dziewczyna_szamana napisał(a):normcore zawsze istaniał tylko się tak nie nazywał


Takie czasy, że wszystko trzeba nazywać skomplikowanie ;p
Avatar użytkownika
Beata111
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 11:21

Re: Normcore

Postprzez dziewczyna_szamana » 2 cze 2014, o 21:48

Beata111 napisał(a):
dziewczyna_szamana napisał(a):normcore zawsze istaniał tylko się tak nie nazywał


Takie czasy, że wszystko trzeba nazywać skomplikowanie ;p


:D :D :D
no właśnie, nie kminie tego

takie posrane czasy,że zamiłowanie do prostoty i luzu to niewiadomo jaka ekstrawagancja i hipsteriada :d lol lol lol :D

Co złego to nie ja! Ole!

;D
dziewczyna_szamana
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 18 maja 2014, o 18:48

Re: Normcore

Postprzez vvivvienne » 3 cze 2014, o 10:50

:DDDDD No cóż zrobić. Dres to dres i już! :angrywife
Avatar użytkownika
vvivvienne
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 3 cze 2014, o 10:14
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]