Co na zmarszczki?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez kobietka77 » 29 paź 2013, o 23:14

Długo stosujesz takie kremy? Po jakim czasie zaczyna być widać efekty? Teraz jest dobra pora na mezoterapię mikroigłową, można zrobić w instytucie urody, albo zakupić sobie taki specjalny roller i samemu robić w domy, żeby pobudzić skórę do działania.
Avatar użytkownika
kobietka77
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 15:56

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez monikaw » 6 gru 2013, o 11:07

Ahh ale macie szczęście, jeżeli kremy rzeczywiście na Was działają;) ja wypróbowałam wiele, ale niestety bez rezultatów. Zaczęłam więc szukać zabiegów i muszę przyznać, że wybór jest spory;) Zdecydowałam się na zabieg z wykorzystaniem nici Hilo i nie żałuję :) Efekt jest świetny, skóra wyraźnie się wygładziła, a po zmarszczkach praktycznie nie ma śladu. Może dla niektórych nici brzmią strasznie (spotkałam się z takimi opiniami), ale naprawdę nie ma czego się bać - nici są biowchłanialne i zupełnie niewyczuwalne - można o nich zupełnie zapomnieć i tylko cieszyć się brakiem zmarszczek :D
monikaw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 11:33

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez kobietka77 » 30 gru 2013, o 00:07

No teraz to już po 25 roku życia trzeba zacząć coś stosować. Stres i nadmiar pracy, złe odżywianie -wszystko bardzo negatywnie wpływa na stan skóry. Szkoda że te kosmetyki, których używają w salonach kosmetycznych nie są ogólnie dostępne, bo bym chętnie kupiła.
Avatar użytkownika
kobietka77
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 23 cze 2012, o 15:56

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Hadassa » 30 gru 2013, o 09:54

Kobietka, wystarczy poszukać na allegro...
albo spytac się w takim salonie czy nie mają na sprzedaż..
lub po prostu czy mogą coś polecić...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez apollo » 2 sty 2014, o 14:20

Np. Bio-serum relaksujące HB. Ze zmarszczkami trzeba ruszać szybko, tak aby faktycznie reagować, zanim problem się rozwinie. Wiadomo, że całkowicie zmarszczkom nie da się zapobiegać, ale przecież cały proces można bez większych problemów opóźnić. Trzeba tylko w odpowiednim momencie zacząć działać.
apollo
 

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Jinka » 6 sty 2014, o 23:01

Byłam w douglasie i wzięłam próbki kremów Yonelle, słyszałam, że to rewelacyjne kremy p. zmarszczkowe, po tygodniu rzeczywiście skóra jest gładka i mam wrażenie, że nieco młodsza. Zobaczymy jak będzie dalej.
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Karo38 » 7 sty 2014, o 00:07

Słyszałam, że na zamrszczki dobry jest zabieg Angel System :) nie do końca wiem na czym to polega, może któraś z Was już była? :)
Karo38
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 sty 2014, o 23:53

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez różowa987 » 10 sty 2014, o 16:10

Moja koleżanka była. Mówiła, że nic nie boli i nie ma żadnej opuchlizny, miała tylko jednego małego siniaczka. A polega to na tym, że z twojej krwi pobierają krew i koncentrują osocze. Potem tym osoczem ostrzykują twarz. I po jakimś czasie ona się regeneruje :) Koleżanka jest bardzo zadowolona.
różowa987
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 maja 2013, o 11:48

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez apollo » 16 sty 2014, o 14:33

Bio-serum relaksujące HB - możliwe że wspominałam. Moim zdaniem najlepszy znany mi produkt na zmarszczki. Przede wszystkim daje faktycznie zmiany, widoczne zmiany, przy czym rzeczywiście łatwo nie robiąc kompletnie nic, doprowadzić swoją skórę do fatalnego wyglądu.
apollo
 

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez poprostuja » 6 maja 2014, o 19:37

Ja używam kosmetyków z firmy AA, z tego względu, że mam bardzo wrażliwą cerę, a właśnie AA nie uczulają i nie podrażniają skóry. Na zmarszczki to dobra jest seria mezzolaser, z racji wieku używam tej 40+ na dzień rozświetlającej oraz redukującej zmarszczki i muszę przyznać, że efekty są. A na pewno mąż zauważył ! :)
poprostuja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 11:03

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez blueskay » 8 maja 2014, o 16:29

ostatnio na imieniny kupiłam swojej koleżance właśnie zestaw z Mezzolaser 40+ i z tego co z nią rozmawiałam bardzo spodobały jej się kremy z aa.
blueskay
Miła Kobietka
 
Posty: 64
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 21:33

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez 1mpresja » 11 maja 2014, o 16:00

Preparaty Professional Home Expert Bielendy. Moja mama stosuje i sobie chwali, zmarszczki są widocznie spłycone i mniej zauważalne :)
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Hadassa » 11 maja 2014, o 16:58

Impresja a coś poza Bielendą stosujecie ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Karolcia93 » 12 maja 2014, o 00:34

Moja mama używa najczęściej kremów przeiwzmarszkowych Olay lub właśnie Bielendy, z serii złoto i diamenty, tą drugą firme chwali bo polska:). Z obu jest bardzo zadowolona, poprawiaja znacznie wygląd skóry, sporo osób mówi jej że młodo wygląda :D
Karolcia93
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 14 lut 2014, o 23:31

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez polenka » 12 maja 2014, o 00:50

ja stosowałam wiele rzeczy - nie wyobrażam sobie że dbałabym o siebie tylko poprzez makijaż czy zwykle kremy - coś na zmarszczki muszę mieć ;)
dobrze wiem, że te kremy zmarszczkowe nie dają rewelacyjnych i spektakularnych efektów - w końcu to tylko kremy a nie botoks czy lifting ;)
u mnie mezzolaser 40 się teraz sprawdza - zmarszczki (te płytsze) fajnie wygładzone i skóra nawilżona, elastyczna, czego chcieć więcej?
robię sobie też masaże twarzy (przy nakładaniu kremu na noc), czasem też gimnastykę twarzy - szerokie otwieranie buzi, robienie min przed lustrem, mam gdzieś taki filmik jak to robić - bardzo fajna sprawa i podobno pomaga zachować ładny owal twarzy :)

Czy któraś z Was mogłaby mi powiedzieć z własnego doświadczenia jak wyglądają zastrzyki na zmarszczki? z botoxem albo kwasem hialuronowym? a może kolagen? Któraś z was miała z tym do czynienia? :woman:
Avatar użytkownika
polenka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 00:27

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez młodaduchem » 16 maja 2014, o 10:29

Polenka mam dobrze ponad 40 ;-) i nie mam zmarszczek a moja skóra jest pięknie nawiżona a tylko dlatego że codzinnie przez 10 lat łykam tabletki kolagenowe.Właśnie skórze brakuje kolagenu i dlatego wiotczeje ,robia się zmarszczki oraz plamy.jeżeli Cię stać zrób sobie zabieg kolagenem lub zacznij regularnie łykać pure collagen (ja polecam tani z polskiej firmy noblemedica.pl z darmową wysyłką) Po 3 miesiącach już zobaczysz różnicę czyli splycenie zmarszczek ,lepsze napięcie skóry i nawilżenie.Dodatkowym atutem są gęstsze włosy i mocne paznokcie :)
młodaduchem
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 kwi 2014, o 08:31

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez joasia900 » 17 maja 2014, o 18:06

Ja używam kremów z kolagenem, ale w przyszłości wcale nie wykluczam botoxu.
joasia900
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 maja 2014, o 18:01

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez misiapysia » 18 maja 2014, o 09:28

moja mama uzywa celebrity collection bielendy- kawior i trufle. bardzo sobie chwali i rzeczywiscie ja tez widze ze jej twarz jest gladsza :)
misiapysia
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 20:24

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Theila » 18 maja 2014, o 12:02

Genialny jest na zmarszczki Biolaser Perfecty. Do tego krem na dzień działa świetnie jako baza pod makijaż. Nawilża, chroni, ujędrnia. Fajna sprawa. No i niedrogi jest jak na swoją jakość. Kupiłam mamie ten 30-50lat, a jak zobaczylam efekty to mimo, że mam 29 to kupiłam też sobie. Na youtube pokazują jak to wygląda. Kosmetyk genialny.

https://www.youtube.com/watch?v=954afBs7Ayk
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Cute_5 » 6 cze 2014, o 12:36

Prawda jest taka, że najlepiej jest zapobiegać. Regularny masaż twarzy oraz dobre kremy potrafią zdziałać cuda :).
Cute_5
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 11:43

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez rosiehw » 11 cze 2014, o 22:10

moja mama robiła sobie jakiś czas temu botoks w czoło, bo ma bardzo mimiczne i odziwo wygląała bardzo dobrze i mogla nim normalnie ruszać, a dodatkowo smarowala twarz roznymi kremami i generlanie powiedziala, ze nie ma sensu kupować drogich kremów, bo płaci się tylko za markę. teraz uzywa tej serii cellebrity collection z bielendy. ta aktorka edyta olszówka poleca teaz
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Helenka12 » 13 cze 2014, o 09:05

Najlepiej stosować kremy przeciwzmarszczkowe zawierające takie witamy jak A, C i E. Dodatkowo świetne są maseczki ujędrniające, moja mama stosuje i jest zadwolona. Jak na razie testuje różne, z róznych firm , tak dwa razy w tygodniu w zupełnosci wystarczy.
Słyszałam również o kapsułkach, to inna postać serum.
Można również stosować gimnastykę twarzy, przykładowo wyraźne powtarzanie wszystkich liter alfabetu.
Helenka12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 12 cze 2014, o 13:43

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez docha » 18 cze 2014, o 12:46

Cute_5 napisał(a):Prawda jest taka, że najlepiej jest zapobiegać. Regularny masaż twarzy oraz dobre kremy potrafią zdziałać cuda :).

zgadzam się :) pierwszy krem na zmarszczki (chociaż nie tylko) kupiłam sobie w wieku 25 lat, był to dekoder genów młodości ;) Cera po nim stała się bardziej napięta i sprężysta, zauważyłam też, że swietnie się sprawdzał jako baza pod makijaż, podkład dłużej i lepiej się trzymał na twarzy :) Poza tym są też ćwiczenia na twarz, znacie jakieś? Też podobno poprawiają stan skóry.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez Hadassa » 18 cze 2014, o 13:58

Podobno samo wymawianie liter alfabetu, przykładając się do tego jest dość dobrym ćwiczeniem.
Mój pierwszy krem przeciwzmarszczkowy to pod oczy ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co na zmarszczki?

Postprzez blondyneczka28 » 18 cze 2014, o 16:04

Masażę są super :)
blondyneczka28
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 18 cze 2014, o 15:54
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]