Piercing

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Piercing

Postprzez inspiracja » 19 sie 2012, o 18:59

nie wiem czy dobrze trafiłam. ale spróbujmy.
dokładnie 17 dni temu przekułam dolną wargę. Wszystko było wporządku, goiło się świetnie, pierwsze dni bolało dosyć mocno ale po pielęgnacji przeszedł ból. Dziś rano obudziłam się z bólem takim samym jak na początku. Kiedy jem, bądź uśmiecham się, czasami nawet kiedy mówię - boli. Czy to jest normalne? Czy może za szybko przerwałam przemywanie specyfikami które polecił mi sam piercer. Kolczyk robiony był w salonie, w warunkach sterylnych. Dodam że przemywałam go mniejwięcej do 12 dnia po przebiciu.
Rady! :?: :|
inspiracja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 14 sie 2012, o 21:59

Re: Piercing

Postprzez Nala » 29 sie 2012, o 22:55

Witaj! :)
Ja też mam kolczyka w dolnej wardze i miałam kiedyś taki problem po roku noszenia! Moim zdaniem w Twoim przypadku albo za szybko przestałaś przemywać albo kolczyk jest nieodpowiedni. Powinnaś iść do studia i po prostu zapytać, na pewno doradzą :)
Nala
 

Re: Piercing

Postprzez poganka » 31 sie 2012, o 11:32

Nigdy mi się coś takiego nie działo, ale widzę, że w salonach coraz bardziej partaczą robotę (wargę sama sobie przebiłam za pierwszym razem, za drugim mój znajomy to zrobił i nigdy nie miałam problemów, ani nic z tym nie robiłam.) Powinnaś się zasięgnąć rady na jakimś forum percingu, lub czymś takim. Problem może się pojawić również od nadmiernej "troski". Być może wręcz przesadziłaś z przemywaniem, kręceniem, sprawdzaniem i w ogóle. Próbowałaś dać temu poleżeć chwile w spokoju? Jeżeli pojawia się troszkę krwi lub ropy to delikatnie wodą utlenioną i nic więcej. Ja bym tak zrobiła.
poganka
 

Re: Piercing

Postprzez natka1234 » 19 wrz 2012, o 20:25

Ja bym poszła do salonu z prośbą o radę, oni najlepiej się na tym znają.

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06

Re: Piercing

Postprzez witch » 19 wrz 2012, o 20:58

:witch

A ja bym zwyczajnie poszła do rodzinnego. Może coś się tam "paprze" i trzeba poważnie podejść do tematu? Co jeśli to gronkowiec?

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: Piercing

Postprzez pikantna » 20 wrz 2012, o 11:45

witch napisał(a)::witch

A ja bym zwyczajnie poszła do rodzinnego. Może coś się tam "paprze" i trzeba poważnie podejść do tematu? Co jeśli to gronkowiec?


zdecydowanie do lekarza

pikantna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 wrz 2012, o 11:34

Re: Piercing

Postprzez karmalina » 21 wrz 2012, o 10:59

Na problemy po piercingu polecany jest tribiotic - maść sprzedawana w małych saszetkach, która jest kombinacją trzech antybiotyków. Mi pomogła.

Ko­bieta łat­wiej przyz­na, że nie ma rac­ji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.
Avatar użytkownika
karmalina
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 09:14
Lokalizacja: Gdynia

Re: Piercing

Postprzez poganka » 21 wrz 2012, o 11:12

Zależy co się dzieje. Triboticu nie można używać dłużej niż kilka dni, niektórzy mają na niego uczulenie, a w dodatku lubi "syfić".
poganka
 

Re: Piercing

Postprzez 456 » 13 lut 2013, o 10:10

Jeśli przebicie jest świeże to łatwo można zabrudzić. Przy zmianie kolczyka na inny nie zawsze rozmiar może pasować a to też boli.
Mój jest taki:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Piercing

Postprzez Bizuteria-Magia » 13 lut 2013, o 18:05

Jeżeli mam być szczera to nie bardzo przemawia to do mnie.. Nie wiem czy ma to na cele podniesienie naszej urody i atrakcyjności,oryginalności ale mnie to bardziej odstrasza,nie pasuje do mojego stylu.
Bizuteria-Magia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13 lut 2013, o 17:56

Re: Piercing

Postprzez asia_23 » 9 cze 2014, o 09:23

Zawsze mi się to podobało, ale brakło mi odwagi żeby to zrobić. A jak czytam Wasze posty to się utwierdzam w tym, że jednak zrobiłam dobrze nie decydując się na takie ozdóbki;)
asia_23
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 20:08

Re: Piercing

Postprzez Bielizna-Delfin » 10 cze 2014, o 13:52

Bardzo dobrze zrobiłaś,chociaż przecież nikogo nie można krytykować w tej kwestii bo to indywidualna decyzja. Nie mniej jednak pozostanę przy swoim zdaniu,że są inne dużo lepsze sposoby na ozdabianie swojego ciała.
Bielizna-Delfin
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 16 sty 2014, o 17:19
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]