Czy to związek?

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Czy to związek?

Postprzez Onaaaa6 » 26 sty 2012, o 21:57

Cześć wszystkim. Zwracam się do Was z prośbą o Waszą opinię na temat mojego związku albo i nie związku, bo w sumie nie wiem czy w nim jestem czy co to jest. Spotykam się z moim partnerem od 8miesięcy, on jest kochany, czuły, ale nie umie i nie chce rozmawiać o uczuciach, tylko raz usłyszałam w ciągu tych 8miesięcy usłyszałam, że jestem dla Niego najważniejszą osobą, a tak już nigdy coś podobnego nie usłyszałam. Jak zaczęliśmy się spotykać to po jakimś miesięcu ja musiałąm wyjechać do pracy na wakacje i nie widzieliśmy się przez 3 miesiące i on w tym okresie ciągle pisał, dzwonił, cały czas mieliśmy kontakt ze sobą. Jak wróciłam do domu to choć dzieli Nas odległość 80km przyjechał ze mną się spotkać ( na codzien nie mamy problemu ze spotykaniem się, bo studiujemy w tej samej miejscowości), no i od października już normalnie się spotykamy- chyba normalnie. Spotykamy się tak średnio raz na tydzień, nigdy nie zaprosił mnie do kina czy na tym podobną randkę, imprezujemy również osobno. Mój partner nie lubi trzymać się za rękę, więc jak idziemy ulicą to zawsze obok siebie jak dwoje znajomych, nawet jak siedzimy sami w pokoju to jak tylko położe rękę na Jego ręce to zabiera ją jak oparzony. Mieliśmy jeden poważny kryzys, bo nie odzywał się do mnie przez 2 tyg, jak się tłumaczył potem to dlatego że miał kłopoty i po tym było między Nami bardzo dobrze, nawet mnie zaskoczył przed świętami jak przyszedł do mnie z drobnym upominkiem- bardzo mnie tym zaskoczył i było mi bardzo miło. Ale niestety teraz mam wrażenie że nie jest już tak sielankowo, odzywa się do mnie raz- dwa razy na tydzień, nie wiem może przesadzam, ale chyba w związkach więcej czasu powinno się razem spędzać i gdzieś razem wychodzić...? nie wiem, co o tym myśleć....
Onaaaa6
 

Re: Czy to związek?

Postprzez sylwia1991 » 26 sty 2012, o 22:10

Miałam podobną sytuacje parę latek temu. I w końcu zobaczyłam malinkę na szyi rzekomo mojego partnera i na tym się skończyło. Jedyna moja rada to jest szczera rozmowa. Nawet jak on nie będzie chciał rozmawiać to powiedz mu ze jeżeli zależy mu na tobie to zęby się wysili i z tobą porozmawiał. Powiedz ze nie wiesz co masz myśleć i ze chcesz grac w otwarte karty.
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: Czy to związek?

Postprzez Nala » 26 sty 2012, o 22:21

Zgadzam się z Sylwią w 100 %! Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest tutaj rozmowa. Powinnaś z nim porozmawiać, to na pewno Ci pomoże. I przede wszystkim - rozjaśni troszkę sytuację. Nie musisz na niego naciskać, po prostu powiedz, że nie wiesz na czym stoisz. Rozumiem, że chciałabyś żeby się zdeklarował czy to związek czy nie. A jeśli związek to czy on przypadkiem nie jest zbyt otwarty. Każdy ma własną definicję związku, więc moim zdaniem powinnaś się dowiedzieć jaka jest jego.

Powodzenia, trzymam mocno kciuki! :)
Nala
 

Re: Czy to związek?

Postprzez she336 » 27 sty 2012, o 00:27

Zgadzam się z Wami dziewczyny. Jedynym rozwiązaniem Twojego problemu będzie szczera rozmowa. Musisz wiedzieć na czym stoisz, nie możesz ciągle się zamartwiać. Z życia trzeba się cieszyć! Jeżeli on nie ma wystarczająco dużo czasu dla Ciebie to po co Ty będziesz marnować swój cenny czas? Nie zwlekaj... bo jeśli mam być szczera to myślę, że on Waszego związku poważnie nie traktuje. Jeśli kogoś się na prawdę kocha to robi się wszystko by z nim być jak najczęściej. Chyba, że naprawdę główny powód to dużo obowiązków, czy za duża odległość. Zastanawiający jest fakt, że nie chce trzymać Cię za rękę, nie chce Byś go dotykała, a przecież to najpiękniejsze co może być. Dziwne... Moim zdaniem to nie związek niestety... :/
she336
 

Re: Czy to związek?

Postprzez Onaaaa6 » 27 sty 2012, o 10:55

Wiem, że On uważa że jesteśmy w związku, bo mi to kilka razy powiedział kiedy próbowalam wyciągnąć z Niego czy traktuje mnie poważnie, no ale na tym nasza rozmowa się konczy bo urywa ją słowa: nie umiem mówić o tym, co czuje, musisz się domyślić. To ja zawsze wtedy mówię, że ja mam wrażenie że dla Niego zabawa i żeby odpowiedział czy tak jest czy nie. To nie odpowie tak jak proszę: tak lub nie, tylko: jak nie zabawa, to domyśl się... i taka jest z Nim rozmowa.
Onaaaa6
 

Re: Czy to związek?

Postprzez sylwia1991 » 27 sty 2012, o 11:04

Domyślić się?? Co ty jakaś wróżka jesteś?? Ja bym powiedziała otwarcie nie odzywaj się do mnie i nie przyjeżdżaj do puki nie wzbierzesz się na szczerość w stosunku do mnie. BO nie masz zamiaru bawić się w jakieś domyślania i zachowywać się jak dziecko. I albo ze mną porozmawiasz i ustalimy jakieś zasady albo mnie stracisz. Po dobroci nic nie dało jak próbowałaś to teraz się wkurz. Ja bym tak postąpiła. Wole postąpić tak niż żyć w niepewności
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: Czy to związek?

Postprzez she336 » 27 sty 2012, o 14:05

Widać, że chłopak jest niepoważny, bawi się w kotka i myszkę. Wasz niby "związek" raczej jest dla niego zabawą. Nie czekaj, tylko szczerze z nim porozmawiaj! To jest jedyna rada, jeśli chodzi o Twój problem. Ja bym z czymś takim długo nie wytrzymała, dziecinada - zgaduj zgadula... ;/
she336
 

Re: Czy to związek?

Postprzez Onaaaa6 » 27 sty 2012, o 15:38

No chyba macie racje, będę musiała zastosować drastyczne środki: albo się określisz albo się do mnie nie odzywaj, tylko właśnie się boje, bo on jest taki że zlewa na wszystko, że po prostu zleje na to i będzie czekał jak mi przejdzie...
Onaaaa6
 

Re: Czy to związek?

Postprzez sylwia1991 » 27 sty 2012, o 16:05

Dlatego musisz być wytrwała. Jeśli karzesz mu się określić bo inaczej koniec a on dalej to oleje to coś z gościem jest nie halo. Jeśli ci nie odpowie od razu co w trawie piszczy to prędzej czy później się odezwie pod warunkiem ze zależy mu na tobie. Bo jeśli całkiem oleje sprawę i w ogóle się nie będzie odzywać wygląda na to ze po prostu się bawił i to by się prędzej czy później skończyło.
Jeśli coś postanowisz to wytrwaj w tym.
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: Czy to związek?

Postprzez Onaaaa6 » 27 sty 2012, o 16:08

Mieliśmy sytuacje, że napisałam mu z wyrzutami że się do mnie nie odzywa, nie ma dla mnie czasu, to właśnie po tym zaczął się starać i było tak jak na początku. Ale czy teraz to zadziała?
Onaaaa6
 

Re: Czy to związek?

Postprzez sylwia1991 » 27 sty 2012, o 16:19

Jak napiszesz żeby się nie odzywał to chyba nic nie da. Musisz być stanowcza powiedz mu ze chcesz mieć jasną sytuacje, ze nie chcesz zachowywać się jak dziecko i jeśli nie jest w stanie nic konkretnego powiedzieć to nie chcesz w takiej niepewności żyć. Albo szczerość i jasna sytuacja albo więcej się nie spotykamy. a jeśli będziesz mu pisać to w SMS albo przez tel rozmawiać to na kocu powiedz zęby się nie odzywał dopóki nie przemyśli wszystkiego. To wszystko pokarze jak ważna dla niego jesteś.
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: Czy to związek?

Postprzez oOosylwiaoOo » 27 sty 2012, o 20:17

Zgadzam się z Tobą Sylwia:) Nie może być tak, że on nie umie się określić kim dla niego tak naprawdę jesteś. Postaw mu warunek i zobaczysz wtedy co czuje i co myśli...

Powodzenia :)
oOosylwiaoOo
 

Re: Czy to związek?

Postprzez Onaaaa6 » 28 sty 2012, o 11:04

To będzie ciężko rozmowa, ale tak macie rację- nie mam innego wyjścia.
Onaaaa6
 

Re: Czy to związek?

Postprzez sylwia1991 » 28 sty 2012, o 21:32

Na pewno będzie trudna, ale pokarze kim dla niego jesteś bo jeśli to całkiem oleje to nie jest ciebie wart :)
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: Czy to związek?

Postprzez Onaaaa6 » 29 sty 2012, o 01:08

Fakt z jednej strony nie mogę sobie pozwolić na takie traktowanie, choć już długo na to pozwałam, ale z drugiej nie wyobrażam sobie życia bez Niego, ale to będę musiała jakoś przeboleć ;/ bo macie wszyscy rację: ja muszę wiedzieć na czym stoje.
Onaaaa6
 

Re: Czy to związek?

Postprzez sylwia1991 » 29 sty 2012, o 11:30

Bądź Twarda. Jeśli to oleje to myślę ze lepiej jak to się wcześniej stanie niż np na 2, 3 miesiące. Ale myślę ze wszystko będzie ok :) Napisz jak było :happy
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: Czy to związek?

Postprzez Onaaaa6 » 29 sty 2012, o 11:50

Odezwałam się do Niego wczoraj, takie neutralne: hej co słychać to mi odpisał że jest zmęczony remontem i nawet nie zapytał się co u mnie, trochę pociągnęłam jeszcze rozmowę, ale to była mam wrażenie taka sucha rozmowa, ja się w niej tylko starałam - takie odnoszę wrażenie. I dlatego tak sobie myślę, że ja się do Niego teraz nie odezwę, poczekam aż on łaskawie to zrobi, a jak już zrobi to mu pogratuluje że sobie o mnie przypomniał. I zobaczę co on na to, jak podejmie temat to zaproponuje rozmowę. Taki mam plan.
Onaaaa6
 

Re: Czy to związek?

Postprzez no.nie.wiem » 29 sty 2012, o 13:28

Kochana, nie chcę być złym prorokiem ale to wygląda tak jakby on miał Cię glęboko w dupie :(
(przepraszam za wyrażenie), jakbyś była mu zupełnie obojętna...
no.nie.wiem
 

Re: Czy to związek?

Postprzez Onaaaa6 » 29 sty 2012, o 13:36

Nie no nie musisz przepraszać za wyrażenie, sama to zauważam. A dzięki rozmowie z Wami jestem pewna, że nie mogę sobie pozwolić na takie traktowanie, trudno nie wyszło po prostu, bardziej będę cierpieć zgadzając się na to niż po prostu zakańczając to.
Onaaaa6
 

Re: Czy to związek?

Postprzez dzo » 29 sty 2012, o 13:36

Onaaaa6 napisał(a):Nie no nie musisz przepraszać za wyrażenie, sama to zauważam. A dzięki rozmowie z Wami jestem pewna, że nie mogę sobie pozwolić na takie traktowanie, trudno nie wyszło po prostu, bardziej będę cierpieć zgadzając się na to niż po prostu zakańczając to.


też tak myślę...niestety
dzo
 

Re: Czy to związek?

Postprzez Onaaaa6 » 29 sty 2012, o 14:18

Dziękuje Wam za pomoc wszystkim
Onaaaa6
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]