Mój chłopak jest w szpitalu co dalej ??

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Mój chłopak jest w szpitalu co dalej ??

Postprzez DianaR » 23 sty 2012, o 00:20

Witam Wszystkich!
Nazywam się Diana i mam już 19 lat, mój chłopak Arek miał 2 lata temu wypadek samochodowy w tym samym wypadku zginełą moja koleżnka. Arek prawdopodobnie nie wyjdzie z tego nie ma z nim kontaktu nie mówi, nie chodzi,... Od wypadku jestem zawsze u niego znaczy staram się być teraz zaczełam studia i mam dużo mniej czasu na to by do niego przyjeżdżać źle mi z tym ale nic na to nie moge poradzić staram się pomagać jego mamie ale tak naprawde nie wiele moge zawsze woże ją do niego do szpitala i przyjeżdżam po nią kiedy tylko moge bo leży w szpitalu oddalonym od naszej wsi o 20 km. Ostatnim czasem zaczełam rozmyślać co dalej. Zawsze gdy ktoś mówił że musze sobie ułożyć życie z kimś innym bo wiecznie nie będe sama stanowczo mówiłam nie i zmieniałam temat. Teraz jest trudniej ostatnio rozmawiałam z przyjaciółką dowiedziałam się że jego siostra mnie nie lubi i że niektórzy uwarzają że już z nim nie jestem. Jestem taka że dużo rozmawiam z chłopakami i wszyscy to widzą czasem uwarzają że flirtuje i przyznaje się że mi też się tak czasem wydaje ale dlatego że ja mam taką gadke nie chce się odciąć od świata ludzi i chłopaków ale nie chce ranić Arka. Prosze poradźcie co mam zrobić zakończyć ten etap czy być przy nim już na zawsze Kocham Go i nadal nie potrafiła bym z kimś być ale czuje że On miał by mi zazłe za to co robie
DianaR
 

Re: Mój chłopak jest w szpitalu co dalej ??

Postprzez WeselneZaplecze » 23 sty 2012, o 16:45

Współczuje Ci strasznie... :? Widać, że szczerze kochasz tego chłopaka, ale sytuacja Cię przerasta. Wszyscy się skupili na nim, a przecież Ty też bardzo musiałaś cierpieć przez ten czas. Ciężko powiedzieć co masz zrobić, najlepiej słuchaj swojego serca...
WeselneZaplecze
 

Re: Mój chłopak jest w szpitalu co dalej ??

Postprzez Kassandra » 23 sty 2012, o 17:29

Diana,

a co by było gdybyś zobaczyła w swojej wyobraźni Arka, który uśmiechając się do Ciebie mówi: "zostańmy kolegami"?

K :serca
Kassandra
 

Re: Mój chłopak jest w szpitalu co dalej ??

Postprzez DianaR » 24 sty 2012, o 01:26

Jutro jade do niego wreszcie kończe wcześniej zajęcia i mam od południa wolne.
Właśnie co do mojego serca to odpowiedź jest jedna chce zostać przy nim ale bywają dni że myśle że przeciesz on może nawet nie wiedzieć że do niego przyjeżdżam wtedy wszystko mi się miesza nie wiem co robić najbardziej boli mnie to że jednak w pewien sposób go ranie a do tego dziś pocałował mnie chłopak któremu się podobam oczywiście pocałunku nie odwzajemniłam ale teraz czuje się z tym jeszcze gorzej. :?
DianaR
 

Re: Mój chłopak jest w szpitalu co dalej ??

Postprzez Melisa » 24 sty 2012, o 11:35

Jesteś bardzo dzielna, podziwiam Cię.
I nie miej wyrzutów sumienia, ze masz wątpliwości
Melisa
 

Re: Mój chłopak jest w szpitalu co dalej ??

Postprzez Justyna 32 » 24 sty 2012, o 13:58

Droga Diano! Jesteś młodą osobą i to co powiem może zaboleć, ale jeśli wiesz że Arek już z tego nie wyjdzie to nie ma na co czekać. Rozumiem,że go kochasz, ale to nie twój mąż więc uważam, że powinnaś żyć dalej i być trochę bardziej egoistyczna. Nic na to nie poradzimy ,że tak ten świat jest stworzony. Ludzie rodzą się, żyją i umierają. Arek zawsze zostanie w Twoim sercu, ale czy warto marnować swoje życie i młodość wiedząc, że już nic z tego nie będzie? A jeżeli chodzi o jego siostrę to na pewno przeżywa to co się dzieje z jej bratem i jest pełna jadu i nienawiści, dlaczego to akurat jej bratu się to przytrafiło. Ja bym to zrozumiała na jej miejscu, że jesteś młoda i masz potrzebę flirtowania i przebywania w towarzystwie mężczyzn i wreszcie związania się z kimś. Współczuję wam z całego serca, ale prawda czasem jest bolesna. Trzymaj się kochana :kiss2
Justyna 32
 

Re: Mój chłopak jest w szpitalu co dalej ??

Postprzez oOosylwiaoOo » 24 sty 2012, o 14:40

Strasznie Ci współczuje. Ja właśnie straciłam kogoś w wypadku samochodowym... :( Zawsze miałam jakiś cień nadziei, że z tego wyjdzie... że się obudzi ze śpiączki. Owszem...obudził się na dzień, lekarze byli w szoku, że takie ma dobre wyniki badań.
Niestety na następny dzień otrzymałam telefon od jego siostry, że zmarł ;( Najgorsza wiadomość w moim życiu.
Też Go bardzo kochałam, nikt nie dawał mu nadziei na to, że wyjdzie z tego... żaden lekarz...ale ja postawiłam na swoim i zawsze przy Nim byłam, nawet w tym ostatnim dniu jego życia.
Jeżeli Jego stan jest aż tak ciężki, to nie wiem co powinnaś zrobić. To trudne powiedzieć, że odejdź i znajdź kogoś innego, bo czasami może zdarzyć się cud. Trzymaj się :kiss2 :kiss2 i bądź dzielna :kiss2
oOosylwiaoOo
 

Re: Mój chłopak jest w szpitalu co dalej ??

Postprzez DianaR » 25 sty 2012, o 00:18

Droga Sylwio ja także czekam na taki włąśnie dzień by się obudził. To co Ci się przytrafiło zaszokowało mnie, ale i dało wiare w to że jednak cuda się zdażają.
Decyzja którą musze podjąć okazała się trudniejsza niż by się to zdawało ...
DianaR
 

Re: Mój chłopak jest w szpitalu co dalej ??

Postprzez oOosylwiaoOo » 26 sty 2012, o 18:39

DianaR napisał(a):Droga Sylwio ja także czekam na taki włąśnie dzień by się obudził. To co Ci się przytrafiło zaszokowało mnie, ale i dało wiare w to że jednak cuda się zdażają.
Decyzja którą musze podjąć okazała się trudniejsza niż by się to zdawało ...


Dasz sobie radę:* Tylko musisz być cierpliwa...Mnie ta sytuacja i życie wiele nauczyło...
oOosylwiaoOo
 

Re: Mój chłopak jest w szpitalu co dalej ??

Postprzez sylwia1991 » 26 sty 2012, o 20:57

straszne jest to ci piszesz. Ja się tak bardzo kloce z chłopakiem ale gdy przeczytałam to co napisałaś stwierdziłam ze moje problemy są niczym w porównaniu do twoich. Szczerze ci odpowiem ze nie wiem co bym zrobiła na twoim miejscu. Wydaje mi się ze prędzej czy później pojawi się ktoś z kim będziesz chciała żyć i być normalnie. Nie możesz z nim być z litości bo to nie na tym polega. Możesz go odwiedzać zawsze nawet jak będziesz z kimś innym.
Avatar użytkownika
sylwia1991
Fajna Kobietka
 
Posty: 193
Dołączył(a): 26 sty 2012, o 20:16

Re: Mój chłopak jest w szpitalu co dalej ??

Postprzez oOosylwiaoOo » 27 sty 2012, o 20:22

Tylko widzisz, jeżeli lekarze powiedzieliby, że jest jakaś nadzieja i wszystko wróciłoby do normy, a Ty w tym czasie ułożyłabyś sobie życie z innym partnerem, nie miałabyś wyrzutów sumienia, nie byłoby Ci żal miłości?? Wtedy przecież zostawiasz ukochaną osobę w najtrudniejszej sytuacji...
Mój partner się wybudził, ale niestety na następny dzień zmarł:( To było dawno, ale mimo wszystko wiem, że On był dla mnie wszystkim. Nikt mnie tak nie rozumiał jak on... Do dziś nie potrafię ułożyć sobie życia.
oOosylwiaoOo
 

Re: Mój chłopak jest w szpitalu co dalej ??

Postprzez DianaR » 29 sty 2012, o 22:40

Nie jestem z Arkiem z litości jestem z nim bo mam nadzieje tak naprawde na cud i jeśli się obudzi chce żeby wiedział że byłam przy nim przez cały czas i chce z nim być nadal, ale co jeśli to się nigdy nie stanie ???
Jestem z nim a tak naprawde jakbym nie była bo czuje się wiecznie sama ...
Cięszko przyzwyczaić się do myśli że osoba którą kochasz już nigdy prawdopodobnie cie nie przytuli nie powie że cię kocha a ty nie możesz jej pomóc tylko patrzysz jak cierpi.
Czuje że jeśli bym go zostawiła to zawiodła bym i jego i siebie, ale to że bardzo dużo przebywam w gronie chłopaków których on nawet nie zna że czasami jak to moje koleżanki mówią i mają racje flirtuje jeszcze bardziej by go zawiodło.
Ale czy któreś z was potrafiła by zostawić swojego chłopaka ?? nie !
tak naprawde chce żeby on to zrobił bo ja na niego nie zasługuje
:cry:
DianaR
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]