Buty na ślub i wesele

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Buty na ślub i wesele

Postprzez zlote_runo » 5 sty 2012, o 19:20

Powiedzcie proszę co myslicie o tych butach:

http://www.planowaniewesela.pl/warto_wi ... lubne.html

chodzi o te w prawym rzędzie w drugim zdjęciu od góry - takie z duużą kokardą
zlote_runo
 

Re: Buty na ślub i wesele

Postprzez Ulkonja » 5 sty 2012, o 19:43

:shock: eeee cudeńko:)
Ulkonja
 

Re: Buty na ślub i wesele

Postprzez koralowadama » 6 sty 2012, o 00:34

wow, bardzo mi się podobają :)
koralowadama
 

Re: Buty na ślub i wesele

Postprzez oOosylwiaoOo » 6 sty 2012, o 19:08

Świetne:) Bardzo mi się podobają:) Na pewno super wyglądają na nodze
oOosylwiaoOo
 

Re: Buty na ślub i wesele

Postprzez lidka86 » 17 sty 2012, o 09:06

ładne:)
ja swoich butów ślubnych nie zapomnę.. dałam za ni 200 zł... i korek złamał się po 3 tańcu :happy :happy ... to było coś:):).... musiałam kombinować na szybko .. całe szczeście że siostra pożyczyła mi ze swojego ślubu... dobrze że ich nie wyrzuciła tylko zachomikowała w szafie... trochę cisły przy palcach ale dało się przeżyć... :)
lidka86
 

Re: Buty na ślub i wesele

Postprzez no.nie.wiem » 17 sty 2012, o 09:45

Uuuu, piękne.
Tylko bez palców może być Ci troch e niewygodnie :(
Ale w sumie ślub bierze się tylko raz (teoretycznie ;) )

Ja główie sugerowałam się wygodą bo lubię sobie poszaleć na takich imprezkach :D
Klasyczne, całe butki z paseczkiem na kostce i koniecznie niewysoki obcas. Nie czułam ich na nodze w ogóle.
no.nie.wiem
 

Re: Buty na ślub i wesele

Postprzez lidka86 » 17 sty 2012, o 10:21

buty siostry troszke cisły ale dało się wytrzymać... te moje co korek się złamał były wygodne.. też ich nie czyłam ... no ale cóz korek złamał się na szczęscie:)
lidka86
 

Re: Buty na ślub i wesele

Postprzez dzo » 17 sty 2012, o 10:25

ja bym nigdy nie dała za buty, które ubiorę raz może dwa 200zł :?
dzo
 

Re: Buty na ślub i wesele

Postprzez WeselneZaplecze » 19 sty 2012, o 15:24

Grunt żeby były wygodne. Kto jak kto, ale panna młoda powinna w nich balować całą noc, więc lepiej aby były wygodne i nie przeszkadzały w zabawie.
WeselneZaplecze
 

Re: Buty na ślub i wesele

Postprzez mika537 » 20 sty 2012, o 17:54

butki piekne, ale wazne zeby byly wygodne :) u panny mlodej i tak rzadko kiedy widac buty spod sukni, a wiadomo masz sie czuc na wlasnym slubie komfortowo, bo to najwazniejszy dzienw twoim zyciu :)
mika537
 

Re: Buty na ślub i wesele

Postprzez WeselneZaplecze » 23 sty 2012, o 16:36

A co myślicie o kolorowych butach ślubnych? Z tego co zaobserwowałam to wiele kobiet zamiast tradycyjnych białych butów sięga po buty np fioletowe czy czerwone. Co myślicie na ten temat?
WeselneZaplecze
 

Re: Buty na ślub i wesele

Postprzez dzo » 23 sty 2012, o 18:32

widziałam już nie raz kolorowe buty !!

to jakaś nowa moda teraz na to !!


dla mnie REWELACJA !! szczególnie jak dodatki są w tym samym kolorze co buty :)
dzo
 

Re: Buty na ślub i wesele

Postprzez tusia25 » 29 sty 2012, o 16:34

super sprawa z kolorowymi butami!! bo szczerze mówiąc te "tradycyjne" nie są szałowe i nadają sie tylko "na raz", szkoda kasy wydawać na cos co i tak się póxniej nie przyda... Ekonomiczność!!
tusia25
 

Re: Buty na ślub i wesele

Postprzez lidka86 » 31 sty 2012, o 12:04

moje były super wygodne -z jednej strony było warto dać 200 zł, gdyby nie ten złamany korek... :)
a kolorowe buty, moim zdaniem do sukni ślubnej fakt wygoda, ale zupełnie nie pasują... ja bym wybuchła śmiechem jakbym zobaczyła panne młodą w kolorowych butach... no sorki.. ale moim zdaniem jeśli kolorowy but.. to przy sukni ślubnej jakiś kolorowy element np wstążka w pasie czy kwiatek pod kolor buta... .. a jak panna młoda chce biała suknię i kolorowe buty to znaczy o zupełnym braku gustu i taKtu, lepiej wtedy założyć białe buty choćby miały być na jeden raz.
lidka86
 

Re: Buty na ślub i wesele

Postprzez WeselneZaplecze » 31 sty 2012, o 14:43

Mniej więcej może wyglądać to tak
Obrazek
Któraś z Waś się odważy/odważyła wyłamać z tradycyjnej bieli?
WeselneZaplecze
 

Re: Buty na ślub i wesele

Postprzez lidka86 » 31 sty 2012, o 15:01

jestem na nie. chyba że sukienka miała by w pasie np. czerwoną wstążkę lub z boku czerwony kwiatek... inaczej jakoś mi nie pasuje.. a poza tym co szkodzą białe buty? ślub jest raz w życiu.. a czerwone czy w innym kolorze buty można nosić zawsze, a ślub powinien być wyjątkowy i dlatego strój panny młodej czy buty też powinny się wyróżniać... no bo co to za wyróżnienie jak 3 inne kobiety mają takie same buty co młoda?
lidka86
 

Re: Buty na ślub i wesele

Postprzez dzo » 31 sty 2012, o 16:34

lidka86 napisał(a):jestem na nie. chyba że sukienka miała by w pasie np. czerwoną wstążkę lub z boku czerwony kwiatek... inaczej jakoś mi nie pasuje.. a poza tym co szkodzą białe buty?


lidka nic nie szkodzą tak samo jak nic nie szkodzą buty w innym kolorze

lidka86 napisał(a): ślub jest raz w życiu.. a czerwone czy w innym kolorze buty można nosić zawsze, a ślub powinien być wyjątkowy i dlatego strój panny młodej czy buty też powinny się wyróżniać... no bo co to za wyróżnienie jak 3 inne kobiety mają takie same buty co młoda?


ale ubierając białą suknię i czerwone buty też kobieta wygląda wyjątkowo i niepowtarzalnie ;) przecież na co dzień nie ubierasz białek sukni ;)

czerwone buty dodają pięknego akcentu i charakteru całej kreacji 8-) 8-)

dla mnie wygląda to bosko wręcz 8-) 8-)
dzo
 

Re: Buty na ślub i wesele

Postprzez martiii » 5 lut 2012, o 18:16

http://allegro.pl/buty-na-platformie-ob ... 62442.html zastanawiam sie nad zakupem tych bicikow co o nich myslicie? na wesele czy impreze wydaja sie strzalem w 10!
martiii
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 18:06

Re: Buty na ślub i wesele

Postprzez WeselneZaplecze » 6 lut 2012, o 15:06

dzo napisał(a):czerwone buty dodają pięknego akcentu i charakteru całej kreacji 8-) 8-)

dla mnie wygląda to bosko wręcz 8-) 8-)

Widzę, że myślimy podobnie :kiss2 Nie każdy przecież musi wybierać to co setki innych kobiet (w tym przypadku jasne buty ślubne), a mała odmiana może pozytywnie zaskoczyć i wyróżnić.

martiii jak dla mnie wyglądają zbyt ciężko :|
WeselneZaplecze
 

Re: Buty na ślub i wesele

Postprzez dzo » 6 lut 2012, o 17:20

martiii napisał(a):http://allegro.pl/buty-na-platformie-obcas-wysadzany-cyrkoniami-i2097462442.html zastanawiam sie nad zakupem tych bicikow co o nich myslicie? na wesele czy impreze wydaja sie strzalem w 10!


ale to do ślubu ?? :?
dzo
 

Re: Buty na ślub i wesele

Postprzez Aneta_BB » 9 lut 2012, o 23:21

A co myślicie o takich butach:
http://www.sklep.mateo.pl/sklep/czolenk ... -2436.html

Nie chcę ubierać tradycyjnie białych butów (ciekawe co na to mama:P) chcę oryginalne buty :))). Sukienkę mam z kolekcji Annais w stylu hiszpańskim :) Myślę że będzie to nieżle akcentować ;) i jeszcze kwiat we włosy :P :happy
Aneta_BB
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 lut 2012, o 23:12

Re: Buty na ślub i wesele

Postprzez dzo » 10 lut 2012, o 09:36

ładne ;)
dzo
 

Re: Buty na ślub i wesele

Postprzez Matrioszka » 10 lut 2012, o 09:48

dzo napisał(a):ja bym nigdy nie dała za buty, które ubiorę raz może dwa 200zł :?


To ile byś dała? Poszłabyś na ślub czy wesele w butach za 50 złotych? To zalatuje obciachem i brakiem dobrego smaku (wiadomo jakiej jakości są buty za taką kwotę), a z drugiej strony skąpstwem, bo takie wydarzenie człowiek ma raz w życiu.

Miłość nie leci z kranu jak woda, nie możesz jej odkręcać i zakręcać, kiedy tylko zechcesz.
Avatar użytkownika
Matrioszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 lut 2012, o 19:34

Re: Buty na ślub i wesele

Postprzez dzo » 10 lut 2012, o 10:49

oczywiście, że poszłabym na wesele w butach za 50zł

zalatuje obciachem ?

weź przestań takie pierdoły pisać...

A kto będzie wiedział, że dałam za buty 50zł ??? ceny nie odklejasz z butów jak je ubierasz ??

Ze skąpstwem to nie ma absolutnie nic wspólnego chyba Ci się pomyliło pojęcie z oszczędnością ;)
dzo
 

Re: Buty na ślub i wesele

Postprzez WeselneZaplecze » 13 lut 2012, o 13:06

Niestety, ale kupując białe buty ślubne jest to wydatek na jedną noc, więc zgadzam się z tym że nie mogą kosztować zbyt wiele. Inna sprawa w przypadku butów w kolorze, tak jak te ładne czerwone czółenka o których myśli Aneta_BB. Mając pewność, że jeszcze się je wykorzysta można zapłacić więcej.
WeselneZaplecze
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]