Nauka Niemieckiego. Pomocy ( fajne strony do szybkiej nauki)

Dział dla uczących się dziewczyn, jakie studia wybrać? Szkolenia, warto?

Nauka Niemieckiego. Pomocy ( fajne strony do szybkiej nauki)

Postprzez Paula_s22 » 21 maja 2013, o 16:28

Hej Potrzebuje pomocy zna ktoś jakieś fajne stronki do nauki języka niemieckiego zaczynając od poziomu B1(znikomy) które nie wymagaja rejestracji?? Lub metody szybkiej nauki? :( Prosze o pomoc niedługo wyjeżdzam a z nimieckim u mnie kiepsko.
Avatar użytkownika
Paula_s22
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 08:53

Re: Nauka Niemieckiego. Pomocy ( fajne strony do szybkiej na

Postprzez Martyneczka22 » 28 maja 2013, o 19:38

Stron Ci nie polecę, gdyż nigdy przez internet się nie uczyłam. Znam jednak odpowiednią metodę nauki. Dokładnie chodzi mi o metodę 5S. Sama z niej korzystałam i szczerze mówiąc bardzo szybko przyswaja się spory kawał materiału. Sama byłam zaskoczona, że tyle słów obcego języka udało mi się nauczyć w miarę krótkim czasie.
Martyneczka22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27 lut 2013, o 23:15

Re: Nauka Niemieckiego. Pomocy ( fajne strony do szybkiej na

Postprzez Adidasowa » 31 maja 2013, o 10:22

Też raczej nie pomogę, a może jakieś korepetycje? Nawet od kogoś przez internet?;-) Ja akurat niemiecki znam bardzo dobrze, więc nie wiem co mam Ci powiedzieć, również przez internet się nigdy nie uczyłam;-)

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nauka Niemieckiego. Pomocy ( fajne strony do szybkiej na

Postprzez Catherine » 1 cze 2013, o 17:19

z czym masz dokładnie problem w niemieckim? moze pomożemy :) ja niemiecki bardzo lubię uczyłam sie o przez 12 lat ;P teraz niestety go nie mam na studiach ale od października znowu się go będę uczyć :) ale dużo pamiętam bo znowu tak dawno to nei było rok temu jak zdawałam maturę:)

„Prawdziwa miłość oznacza,że zależy ci na szczęściu drugiego człowieka bardziej niż na własnym, bez względu na to, przed jak bolesnymi wyborami stajesz.”
Avatar użytkownika
Catherine
Extra Kobietka
 
Posty: 430
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 17:09

Re: Nauka Niemieckiego. Pomocy ( fajne strony do szybkiej na

Postprzez mira » 25 mar 2014, o 15:08

Uczę się niemieckiego przez Skype na SPAM. Jak dla mnie to Idealny sposób na naukę języka. Uczysz się w domu online z profesjonalnym lektorem. Elastyczny czas zajęć i indywidualny przebieg dają rewelacyjne efekty :)

Ostatnio edytowano 25 mar 2014, o 15:17 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
mira
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 mar 2014, o 14:56

Re: Nauka Niemieckiego. Pomocy ( fajne strony do szybkiej na

Postprzez a_gatka » 9 kwi 2014, o 11:16

Jak już komuś pisałam - jeśli potrzebujesz wkuć słówka, wyrażenia, a potem je utrwalić, to pamięciowo, pamięciowo i jeszcze raz pamięciowo. Kiedyś robiłam to na fiszkach, a teraz mam w telefonie super memo i na zmianę walczę z angielskim i niemieckim, jak tylko mam chwilę, żeby się pobawić. Metoda fajna o tyle, że uczysz się bawiąc. Jeśli chcesz więcej info jak to działa - daj znać. Chętnie opowiem i podrzucę jakiś link na priv, bo inaczej nam pani Modek główki pourywa. :)
a_gatka
 

Re: Nauka Niemieckiego. Pomocy ( fajne strony do szybkiej na

Postprzez Cute_5 » 20 maja 2014, o 14:16

Jeśli masz telefon z androidem, to teraz jest pełno aplikacji, które pomagają w nauce. Warto je pobrać :).
Cute_5
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 11:43

Re: Nauka Niemieckiego. Pomocy ( fajne strony do szybkiej na

Postprzez malgoska_mowia_mi » 21 maja 2014, o 13:29

TellMeMore - ciekawa platforma do nauki, ja używam tego na wrocławskiej WSB i jest całkiem przyjemny. Dużo zadań i też bada wymowę :)
Avatar użytkownika
malgoska_mowia_mi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21 maja 2014, o 13:20

Re: Nauka Niemieckiego. Pomocy ( fajne strony do szybkiej na

Postprzez konwali » 30 lip 2014, o 11:50

Myślę, że zacząć powinnaś od wyboru odpowiednich podreczników do nauki języka obcego i ja polecam ci te podreczniki szkolne, moze nie zaczynaj od tych z podstawówki ale liceum. Szukaj wydawnist typowo szkolnych, npSPAM ja tak sie zaczynałam uczyć i dopiero jak poznałam podstawy przeszłam do kursu na płytkach. Prawdą jest też fak, ze nie każdy tak samo się uczy języków, szczególnie samemu więc jeśli nie dasz rady sama udaj się na kurs-prowadzony przez profesjonalistów bo może się wydarzyć tak, że nauczysz się złych nawyków językowych a jak wiadomo nawyki ciężko wyplenić:)

Ostatnio edytowano 30 lip 2014, o 11:52 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
konwali
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28 lip 2014, o 13:24
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]