Ślub w ciąży...

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Ślub w ciąży...

Postprzez Pam_ela » 8 sie 2014, o 15:30

Czy ślub w 6tym miesiącu ciąży to dobry pomysł?

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez Hadassa » 8 sie 2014, o 15:32

a czemu by nie ??
Co za problem. I chyba mniej załatwiania po urodzinach dziecka

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez Pam_ela » 8 sie 2014, o 15:47

Tylko czy to nie będzie źle wyglądało?

p.s. zamknełas moje wątki i zaproponowałaś inne - tylko te wątki nie do końca są o tym o co ja pytałam... Chodziło mi o konrety a nie o błyszczyk czy pomadka - chciałam poznac opinie innych na temat pomadek Bell... nie rozumiem :/

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez Hadassa » 8 sie 2014, o 16:12

Wiele kobiet wychodzi za mąż w ciązy ;)
i nie ma w tym nic złego. I tak pewnie większość znajomych wie że w ciązy jestes

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez Pam_ela » 9 sie 2014, o 22:47

Akurat nie o mnie chodzi... ja już jestem po swoim, ale ostatnio toczyla sie taka dyskusja miedzy mna, a kolezanka, ktora wlasnie jest w ciązy i chcialam poznac niezalezna opinie :P

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez G**** » 12 sie 2014, o 15:52

Mi osobiście nie podoba się jeśli panna młoda idzie do ślubu z brzuchem... Rozumiem jeśli to początki ciąży i jeszcze nic nie widać ale jak już ciąża zaawansowana i duży brzuch to nie podoba mi się to. Wolała bym najpier urodzić i przynajmniej ładnie wyglądać w sukni.
G****
 

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez ZygfrydSala » 23 sie 2014, o 08:07

Ja jestem przeciwny takim rozwiązaniom.

Wiecie,że wizytówki plastikowe są trwalsze.
ZygfrydSala
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 sie 2014, o 07:52

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez magdallena » 28 sie 2014, o 09:34

Dziś ten widok chyba nikogo już nie gorszy, wręcz przeciwnie Panna Młoda powinna skupić się na sobie i cieszyć ze zbliżającego terminu ślubu, ciekawy artykuł na ten temat SPAM

Ostatnio edytowano 28 sie 2014, o 17:29 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
magdallena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 sie 2014, o 09:01

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez Helenka12 » 15 wrz 2014, o 15:31

Wiesz co, ja byłam na ślubie mojej kuzynki, która miesiąc wcześniej urodziła córeczkę. W połowie uroczystości, zaczęła się druga - chrzciny. Było pięknie, wzruszająco, wszyscy byli miło zaskoczeni. Co więcej Ci powiem, takie rozwiązanie zaproponował jej ksiądz.
Helenka12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 12 cze 2014, o 13:43

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez Jamelia » 16 lis 2014, o 23:08

Teraz to juz nie problem iść do slubu z brzuszkiem.
Tzn jeśli ciążę znosisz dobrze to jak najbardziej :)

Byłam na weselu pary gdzie ona w 8 miesiącu ciąży szalała na parkiecie jakby wcale brzuszka nie miała.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez Lovrin_pl » 23 lis 2014, o 11:00

To racja,chyba najwięcej zależy od tego jak się czujesz oraz czy ciąża przebiega prawidłowo,sam fakt ślubu z brzuszkiem w obecnych czasach chyba już nikogo nie przeraża i nie martwi:)

www.lovrin.pl - biżuteria dla kobiet z klasą.
Lovrin_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 1 sie 2014, o 14:29

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez GoodChoice » 27 lis 2014, o 21:20

Pam_ela napisał(a):Tylko czy to nie będzie źle wyglądało?


A czym się tu przejmować :)? No chyba, że zależy Ci bardzo na zdaniu rodziny. Jeżeli jest bardzo tradycyjna... ale to już chyba nie te czasy, że wytyka się kobiety będące w ciąży jeszcze przed zamążpójściem :) Chyba, że masz na myśli, że będziesz się źle prezentowała w sukni ślubnej z brzuszkiem. Ale jeśli stylizacja będzie odpowiednio dobrana, do tego piękny makijaż i fryzura, to na pewno będziesz wyglądać zjawiskowo. Z resztą ciążowe brzuszki wyglądają pięknie :)
Avatar użytkownika
GoodChoice
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 26 lis 2014, o 22:01

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez kaira1987 » 3 gru 2014, o 17:31

Czemu nie:) jeśli tylko dobrze się czujesz, to jak najbardziej jest to dobry czas:) zresztą jak każdy inny

marzą mi się ekskluzywne meble
kaira1987
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 15 lip 2014, o 13:54

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez kingaa » 10 gru 2014, o 23:38

To zależy jak bardzo ciąża jest zaawansowana.

kingaa
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10 gru 2014, o 23:12

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez oleandra » 22 gru 2014, o 17:40

Najlepiej oczywiście ślub brać przed zajściem w ciążę, ale jeśli jest już za późno, to lepiej poczekać do rozwiązania, choć wtedy znowu może być problem ze znalezieniem czasu na organizację uroczystości, w końcu dziecko jest dość absorbujące... Brzuch u panny młodej oczywiście nikogo nie zdziwi (choć na pewno stanie się obiektem plotek), ale może się okazać problematyczny, bo podczas przymiarki suknia ślubna będzie pasować, a potem już niekoniecznie. W dodatku przyszła mama będzie musiała bardzo na siebie uważać podczas wesela, zabawa do białego rana może być dla niej zbyt męcząca, będą ją męczyły różne ciążowe dolegliwości, nie będzie mogła pić alkoholu itd.

http://signum.healthcare/ - prywatna opieka medyczna
Avatar użytkownika
oleandra
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 22 gru 2014, o 14:45
Lokalizacja: Lublin

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez Czarna » 23 gru 2014, o 12:24

oleandra napisał(a):Najlepiej oczywiście ślub brać przed zajściem w ciążę, ale jeśli jest już za późno, to lepiej poczekać do rozwiązania, choć wtedy znowu może być problem ze znalezieniem czasu na organizację uroczystości, w końcu dziecko jest dość absorbujące...

E tam, ja brałam jak mały miał pół roku, przygotowania załatwione zostały bez pośpiechu, nikt przez nie nie ucierpiał ;)

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez Wojtka » 24 gru 2014, o 01:43

Byłam na ślubie na którym panna młoda była w dość zaawansowanej ciąży i raczej nikt się nie oburzał.

Wojtka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 gru 2014, o 01:38

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez kingaa » 15 sty 2015, o 01:08

Ja mimo wszystko bym sobie odpuściła i poczekała do rozwiązania, pewnie cały czas bym myślałam , że wszyscy goście są zdania, że wychodzę za mąż tylko dlatego, że jestem w ciąży.

kingaa
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 10 gru 2014, o 23:12

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez eDom » 5 lut 2015, o 18:26

Pewnie. To nieczego nie przekreśla. Wszystko zalezy tylko od Was ;)
eDom
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 3 gru 2014, o 11:14

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez marzi7 » 16 lut 2015, o 20:32

Tez jestem zdania aby poczekać do rozwiązania, wówczas możecie połączyć ślub ze chrzcinami...

marzi7
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 lut 2015, o 20:30

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez lenicka » 18 lut 2015, o 14:02

Zgadzam się, że lepiej najpierw urodzić, i później na spokojnie brać ślub, wesele to duży stres, po co miałoby się to odbić na dziecko

Cennik domen - naprawde tanie domenki :)
lenicka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 29 sty 2015, o 19:24

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez animator » 27 paź 2015, o 16:30

Jeżeli ciąża nie jest zagrożona i nie będziesz się zbytnio stresowała i obciążała tym stresem dziecka to na pewno będzie okej ;)
animator
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 27 paź 2015, o 14:32

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez kartka » 27 paź 2015, o 17:24

Ja myślę, że nikomu nic do tego. Każdy sam za siebie decyduje.
Kurcze, ludzie, nie żyjemy w średniowieczu, do ślubu nie idą same dziewice i wszyscy o tym doskonale wiedzą. Jeśli panna młoda czuje się na siłach, to czemu nie? Może nie popieram ślubu i wesela w zaawansowanej ciąży, ale to bardziej wynika z większego ryzyka dla zdrowia dziecka i przyszłej mamy niż jakiegoś ogólnego "niesmaku".
Ksiądz i staroświeckie ciotki może będą krzywo patrzeć, ale gdybym była na miejscu tejże kobiety, to najważniejszy dla mnie byłby mój dzień i moja uroczystość. To ona ma być szczęśliwa a nie ksiądz.

Sytuacja nieco inna, ale jednak mieszcząca się w "ramach" tematu: ostatnio miałam ubaw, kiedy znajoma brała ślub ze swoim wieloletnim partnerem z którym ma dziecko i wśród części rodziny były głosy oburzenia, że "jak ona śmie zakładać welon". Szkoda, że tylko to jest wyznacznikiem prawdziwej "miłości" dla niektórych. Zalecam maść na ból d..y :P

Ostatnio edytowano 27 paź 2015, o 17:29 przez kartka, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez adol » 27 paź 2015, o 17:24

Nie ma sensu stresować się w ciąży jeszcze ślubem. Lepiej poczekać do rozwiązania i np. połączyć chrzciny z weselem :D

adol
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 paź 2015, o 17:17

Re: Ślub w ciąży...

Postprzez malami86 » 10 sty 2017, o 20:23

nie ma nic złego w slubie z brzuchem pod warunkiem ze sama zainteresowana się z tym dobrze czuje ;)
my planowalismy ślub na sierpien, zaproszenia zaczęliśmy rozwozić a w maju się okazało że jestem w ciąży ;) więc był ślub a potem w styczniu córka
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]