Studium online

Dział dla uczących się dziewczyn, jakie studia wybrać? Szkolenia, warto?

Studium online

Postprzez Jamelia » 23 sty 2014, o 21:33

Czy zna ktoś jakąś policealną szkołę mam na myśli studium gdzie nauka odbywa się przez internet? Nie mogę nic znaleźć...

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Studium online

Postprzez mpiotr-24 » 5 lut 2014, o 15:54

E-learning to raczej dodatkowa forma nauki na studiach. Z tego co mi wiadomo nie ma takich studiów, które opierały by się w całości na nauce przez internet.

mpiotr-24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 lut 2014, o 15:02
Lokalizacja: Ustka

Re: Studium online

Postprzez Jamelia » 17 maja 2014, o 11:48

No chyba rzeczywiście nie ma a szkoda, bo liceum można w ten sposób skończyć. Do szkoły jeżdzi się tylko na egzaminy :/

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Studium online

Postprzez Cute_5 » 20 maja 2014, o 14:12

Dokładnie. Zresztą taka nauka raczej nie miałaby sensu.
Cute_5
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 11:43

Re: Studium online

Postprzez mona-lisa » 21 maja 2014, o 14:06

taka nauka ma sens, jeśli ktoś nie może być w szkole/ wykładach. jednak jest to dziedzina dopiero rozwijająca się w naszym kraju, na Zachodzie są większe możliwości. a może tryb eksternistyczny?

Kolega mi powiedział, że noc spędzona w hotelach białobrzegi daje szczęście.
mona-lisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 maja 2014, o 13:50

Re: Studium online

Postprzez mróweczka » 7 lip 2014, o 13:44

indywidulany tok studiów można załatwić na wielu uczelniach i wtedy da się dogadać z prowadzącymi i uczyć się samemu i tylko egzaminy :)
mróweczka
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 13:39

Re: Studium online

Postprzez Jamelia » 3 sie 2014, o 10:32

Trzeba by się popytać bezpośrednio na uczelniach czy jest taka możliwość i chyba tak zrobię :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Studium online

Postprzez L... » 4 sie 2014, o 00:39

Ja studiowalam w ten sposób i polecam. Można wpasowac naukę w swój tydzień pracy i uczyć sie kiedy mi pasuje. Jezdzic tylko na egzaminy. Wbrew pozorom poziom jest tez wysoki a prosto nie jest bo trzeba dużo ogarnac samemu. Nie każdemu ten system bedzie odpowiadał.
L...
 

Re: Studium online

Postprzez Strzelcowa » 22 sie 2014, o 12:03

LadyJ a możesz zdradzić jakieś namiary na tego typu uczelnię? Ja co prawda jestem teraz na etapie pisania pracy magisterskiej w trybie zaocznym, ale forma e-learningowa zawsze mnie interesowała...
Strzelcowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 sie 2014, o 11:12

Re: Studium online

Postprzez Asiaa » 25 sie 2014, o 14:59

Ja właśnie rozglądam się za tego typu szkołą...może ktoś ma to już za sobą jeszcze?
Avatar użytkownika
Asiaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 6 sie 2014, o 08:23

Re: Studium online

Postprzez L... » 25 sie 2014, o 18:04

Strzelcowa napisał(a):LadyJ a możesz zdradzić jakieś namiary na tego typu uczelnię? Ja co prawda jestem teraz na etapie pisania pracy magisterskiej w trybie zaocznym, ale forma e-learningowa zawsze mnie interesowała...



Ja studiowalam w UK wiec pod tym względem chyba nie bardzo bede pomocą.
L...
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]