Fotografia

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Re: Fotografia

Postprzez mooony » 13 cze 2011, o 14:09

Ja również lubię fotografować. Nie chwaląc się,myślę, że wychodzi mi to całkiem nieźle, wiele osób chwali moje zdjęcia i często słyszałam, że powinnam zapisać się na jakieś kółko, kurs fotografii, wystawiac zdjęcia na konkursy... A ja jestem leniwa, najczesciej robie zdjecia dla wlasnej satysfakcji. Chociaz w przyszlosci chetnie zajelabym się profesjonalną fotografią, najbardziej chcialabym byc fotografem dla jakiejs fajnej gazety typu national geographic :P I byc zawsze w miejscu jakiejs fajnej akcji
mooony
 

Re: Fotografia

Postprzez Meduza » 9 sie 2011, o 17:04

To działaj , ja wiem ze lenistwo zawsze bierze góre ale spójrz na to w taki sposób :) jesteś dobra w tym co robisz lubisz co robisz więc czemu nie zarabiać na tym co się lubi? na początek mozesz założyć jakiegoś bloga i wrzucać tam swoje zdjęcia a nuz ktoś cię zauważy :) dodatkowo może juz będziesz miała podstawy do zarobku :) przemyśl naprawdę warto :) a może zacznij tworzyć jakieś fotograficzne kolaże komiksy, historie ;) to będzie jakieś nowe podejscie do fotografii:) z tego co widziałam to na blogu Dilmah są takie aplikacje może do czegoś Cię zainspirują:) i znajomi mają rację nie warto marnować talentu, który się posiada!! :)
Meduza
 

Re: Fotografia

Postprzez oOosylwiaoOo » 12 wrz 2011, o 18:18

Fotografia to jest to :) Też uwielbiam robić zdjęcia:) Wiadomo, że są amatorskie, ale robię to co lubię:)
Fajnie uwiecznić coś co ma dla nas bardzo wielkie w życiu znaczenie:) A czasami.... warto zobaczyć jak wyglądało się parę lat temu ;)

Ostatnio edytowano 24 lis 2011, o 19:32 przez oOosylwiaoOo, łącznie edytowano 1 raz
oOosylwiaoOo
 

Re: Fotografia

Postprzez dzo » 30 paź 2011, o 14:29

to pokażę kilka takich moich skromnych :roll: :roll:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
dzo
 

Re: Fotografia

Postprzez oOosylwiaoOo » 24 lis 2011, o 19:31

Wow :) Śliczne są te zdjęcia:) Barwa, kontrast i super miejsca:) Gratuluję :)
oOosylwiaoOo
 

Re: Fotografia

Postprzez Mirellka » 10 gru 2011, o 16:09

Ja wolę pozować do zdjęć niż je robić ;)
Mirellka
 

Re: Fotografia

Postprzez arcticone » 23 gru 2011, o 15:01

Mirellka napisał(a):Ja wolę pozować do zdjęć niż je robić ;)

szczęściara ;) ja jestem niefotogeniczna, wiec lepiej dla wszystkich jak uciekam spod obiektywu ;)
arcticone
 

Re: Fotografia

Postprzez helena888 » 9 sty 2012, o 18:49

I ja od pewnego już czasu jestem zakochana w fotografii.. głównie fotografia makro, krajobrazy ale i fauna i flora, jeśli chodzi o fotografie portretowe, dopiero rozwijam się w tej dziedzinie, jednak mam nadzieję że już wkrótce i portretami będę mogła się pochwalić :)

Jakie są Wasze ulubione okresy roku podczas fotografowania? Ja zdecydowanie preferuję lato słoneczne, piękne, z żyjącą i tryskającą życiem naturą.
helena888
 

Re: Fotografia

Postprzez dzo » 9 sty 2012, o 18:51

helena888 to pokaż jakieś Twoje foty ;) ;)
dzo
 

Re: Fotografia

Postprzez lidka86 » 17 sty 2012, o 10:25

kocham fotografię:):) lubię robić zdjęcia krajobrazowe a także zdjęcia z różnego rodzaju imprez.. składa kase na lustrzanke ale zanim ja kupię to jeszcze spoooro czasu minie... może do tego czasu beda tańsze:)... a teraz na fujifilm... taki sobie ale chodzi... :):):)
lidka86
 

Re: Fotografia

Postprzez sipi » 10 lut 2012, o 09:35

No i to jest temat dla mnie :) Trochę w fotografii siedzę więc mogę sporo doradzić podpowiedzieć. Portfolio mam w budowie więc jeszcze się niczym nie pochwalę.
http://miyabidesign.pl tu jest trochę zdjęć
http://s.fotek.pl/upload/o43915-d.jpg
http://s.fotek.pl/upload/o43906-d.jpg
http://s.fotek.pl/upload/o43844-d.jpg
Kika moich portretów :)
sipi
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 14:15

Re: Fotografia

Postprzez dzo » 10 lut 2012, o 09:38



to jest trochę za ciemne chyba :?



te są fajne ;)
dzo
 

Re: Fotografia

Postprzez sipi » 10 lut 2012, o 09:56

Może na Twoim monitorze takie jest, ale uwierz na papierze wygląda rewelacyjnie :)
sipi
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 14:15

Re: Fotografia

Postprzez dzo » 10 lut 2012, o 09:59

a może może :D
dzo
 

Re: Fotografia

Postprzez akita » 19 lut 2012, o 23:25

ja rowniez lubie fotografowac, zajmuje sie tym tylko amatorsko, ale moze w przyszlosci zainteresuje sie tym jeszcze bardziej :D

super sprawa

http://www.gadzeto.com.pl
Najlepsze Prezenty w sieci dla Niej i dla Niego
Urocze płyty DVD z nadrukami
akita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 21:47

Konno, fotografia i gotowanie

Postprzez majka1327 » 22 lut 2012, o 18:52

Od 2.l jeżdżę konno ostatnio skakałam i przy lądowaniu koń się poślizną ja z niego spadłam i złamałam nogę. Kocham zwierzęta i nie jadam mięsa fotografuję również przyrodę i wszystko co się rusza ( owady, zwierzęta, ryby i ludzi ) posiadam aparat którym można pstrykać pod wodą ) nie polecam szajs.Dorabiam też w barze nie jestem kelnerką lecz lubię gotować dlatego też uczęszczam do technikum Gastronomicznego. Jest to trudne z uwagi na to że nie jadam mięsa :)
majka1327
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 lut 2012, o 17:49

Re: Fotografia

Postprzez Baśka1971 » 23 lut 2012, o 09:37

Mam znajomego, który robi piękne zdjęcia owadów. Fascynująca sprawa, jak się przyjrzeć jak niektóre wyglądają w przybliżeniu.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Fotografia

Postprzez imloco » 29 lut 2012, o 14:09

Ma gdzieś to wrzucone w internecie?

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51

Re: Fotografia

Postprzez alasowka » 7 mar 2012, o 13:43

Uwielbiam foty! Ciągle sobie obiecuję, że zabiorę się za studiowanie mojej książki - dostałam ją od lubego :P Wypasiony aparat z obiektywem też czeka! Także trzeba się zmobilizować:D
Póki co odświeżam pokój gościnny i wpadłam na pomysł namalowania drzewa genealogicznego (szablon) na głównej ścianie. Drzewo chcę przyozdobić fotami rodzinki. Lepiej wybrać antyramy czy ramki (typu polaroid)?
........
Co myślicie?


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
alasowka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 7 mar 2012, o 12:24

Re: Fotografia

Postprzez aisoglam » 8 mar 2012, o 16:50

Widziałam fotki są niezłe.Szczególnie ta biało-czarna i ogryzki.Ja chciałabym ,ale jakoś nie mogę się wciągnąć.
aisoglam
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 18 lut 2012, o 14:30

Re: Fotografia

Postprzez Clemintine » 23 kwi 2012, o 12:54

Często pstrykam zdjęcia, nie jestem profesjonalistką ale lubię to. W weekend przeglądałam katalog biura podróży Almatur, w poszukiwaniu inspiracji na wakacje, i zobaczyłam piękne zdjęcia z Kostaryki. Chciałabym tam kiedyś polecieć.
Clemintine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 3 mar 2012, o 21:21

Re: Fotografia

Postprzez milivanili » 9 maja 2012, o 12:58

Baaaaardzo lubię fotografię :) na każdy wyjazd zabieram swój ukochany aparacik no i pstrykam tyle fotek, że póxniej nie mam miejsca na komputerze, by je zgrać :)
do profesjonalizmu to na pewno mi daleko, ale kiedys z ciekawości poszłam na kurs fotograficzny - .... trochę się nauczyłam, a traf chciał, że poznałam na nim swojego ukochanego :D także udało mi się połączyć naukę, miłośc i pasję i uwielbiam to :serca

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
milivanili
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 maja 2012, o 12:23

Re: Fotografia

Postprzez eDom » 11 maja 2012, o 13:06

Jeśli szukacie inspiracji co do fotografowania ( i przy okazji podróżowania) to polecamy .......Niektóre zdjęcia są wręcz urzekające i można się sporo dowiedzieć fantastycznych miejscach na Ziemi :)


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
eDom
 

Amatorskie fotki

Postprzez Villa » 15 maja 2012, o 13:47

Fotografia to moja pasja... pstrykam amatorsko i wychodzi mi to :D
Avatar użytkownika
Villa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 maja 2012, o 13:18

Re: Fotografia

Postprzez jadwinia » 11 lip 2012, o 15:41

sipi napisał(a):No i to jest temat dla mnie :) Trochę w fotografii siedzę więc mogę sporo doradzić podpowiedzieć. Portfolio mam w budowie więc jeszcze się niczym nie pochwalę.
http://miyabidesign.pl tu jest trochę zdjęć
http://s.fotek.pl/upload/o43915-d.jpg
http://s.fotek.pl/upload/o43906-d.jpg
http://s.fotek.pl/upload/o43844-d.jpg
Kika moich portretów :)


oooojjjjjjjjjjjjj ale ładne ;) a używasz do tego typu zdjęć jakieś filtry? bo sipi mam prośbę, ponieważ przeglądam jedną stronkę (foto-tip.pl) i poszukuję na niej prezentu dla chłopaka - chodzi mi o jakiś filtr do panasonica fz 50 ... czy jesteś w stanie mi podpowiedzieć jaki jest najlepszy, a jeśli nie znasz się na modelach aparatów, to chociaż na co zwrócić uwagę przy zakupie filtra ... czy są uniwersalne i po prostu biorę to co pasuje do danego modelu aparatu czy są jakieś drobne niuanse, które przy robieniu zdjęć stają się istotne??
jadwinia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 18:57
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]