Depilacja laserowa, IPL - skuteczny?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Depilacja laserowa, IPL - skuteczny?

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 21 mar 2014, o 13:21

Moja opinia będzie natomiast bardzo pozytywna,ponieważ nie dość że taki zabieg nie jest drogi to w dodatku również bardzo skuteczny i chyba to liczy się tutaj najbardziej.

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: Depilacja laserowa, IPL - skuteczny?

Postprzez rosiehw » 23 mar 2014, o 23:14

WszystkozAmeryki_com napisał(a):Moja opinia będzie natomiast bardzo pozytywna,ponieważ nie dość że taki zabieg nie jest drogi to w dodatku również bardzo skuteczny i chyba to liczy się tutaj najbardziej.


nie jest drogi tzn.? obawiam sie zeby nie przepłacic, wiec bede wdziecna za info
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: Depilacja laserowa, IPL - skuteczny?

Postprzez milenka » 3 kwi 2014, o 19:09

Ostatnio czytałam, że ten laser IPL to jest jakaś ściema, że nie usuwa włosa tylko go usypia na jakiś czas i jest duże prawdopodobieństwo że włosy odrosną już po roku:/ Chyba lepiej zainwestować w droższy ale medyczny laser ale mieć efekt faktycznie na lata, bo chyba nie ma jeszcze takiej metody która by w 100% na zawsze usunęła włosy... niestety:/
milenka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 kwi 2014, o 18:51

Re: Depilacja laserowa, IPL - skuteczny?

Postprzez kies » 10 kwi 2014, o 23:28

Ja póki co używam depilatora, w elite mają 4 rodzaje laseru do różnego rodzaju owłosienia, więc łatwiej coś dobrać i skuteczność większa.
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: Depilacja laserowa, IPL - skuteczny?

Postprzez Aldidka » 11 kwi 2014, o 08:13

Ja robiłam w Poznaniu takie były ceny za IPL:


Skronie 150 zł
Baki 200 zł
Policzki 200 zł
Górna warga 200 zł
Broda 200 zł
Szyja 200 zł
Kark 300 zł
Pachy 300 zł
Ramiona 500 zł
Przedramiona 300 zł
Dłonie 200 zł
Otoczenie brodawek piersiowych 250 zł
Tors 300 zł
Plecy od 350 zł
Pośladki od 250 zł
Brzuch od 350 zł
Linia biała (od pępka do spojenia łonowego) 150 zł
Bikini 300 – 400 zł
Bikini głębokie 500 zł
Uda 500 zł
Łydki 500 zł
Stopy 200 zł
Całe nogi 1000 zł
Całe nogi bikini 1300 – 1500 zł
Uszy 200 zł
Cała twarz 500 – 600 zł
Aldidka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 mar 2014, o 08:59

Re: Depilacja laserowa, IPL - skuteczny?

Postprzez Basia i-Light » 15 kwi 2014, o 14:17

Witajcie!
Jestem konsultantką i-Light marki Remington i z początku chciałabym zaznaczyć, że depilacja laserowa oraz IPL to dwie całkowicie odmienne metody usuwania owłosienia. Wiele osób przy depilacji laserowej odczuwa ból, zwłaszcza przy strefach intymnych. Zabieg ten można wykonywać wyłącznie u specjalisty. Nieumiejętnie wykonany może wyrządzić krzywdę. Z kolei IPL jest bezbolesny i w 100% bezpieczny dla skóry.
Osobiście używam urządzenia IPL i-Light Pro 6000F firmy Remington i jestem bardzo zadowolona. Po kilku miesiącach stosowania co około 2 tygodnie (obecnie jeszcze rzadziej) pozbyłam się już prawie całkowicie owłosienia z niechcianych miejsc. Polecam to urządzenie wszystkim, którzy cenią sobie wygodę i swój czas. Samodzielnie dobieramy ilość zabiegów oraz miejsce, z którego chcemy pozbyć się włosków, z czasem zabiegi wykonujemy coraz rzadziej. W kwietniu ruszyła również akcja Wielki Test IPL – dzięki niej można zostać testerem takiego urządzenia albo odebrać bon o wartości 200 zł do wykorzystania w Media Markt lub Saturn.
W razie jakichkolwiek pytań – piszcie śmiało, najlepiej w wiadomości prywatnej lub maila: SPAM
Pozdrawiam,
Basia

Ostatnio edytowano 15 kwi 2014, o 14:24 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Basia i-Light
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 kwi 2014, o 14:08

Re: Depilacja laserowa, IPL - skuteczny?

Postprzez miolko » 16 kwi 2014, o 20:55

Ja zdecydowałam się na taką depilację w klinice Bellisana i po swoich doświadczeniach mogę powiedzieć, że jest naprawdę skuteczna. Mam święty spokój z niepotrzebnym owłosieniem, przymusem depilowania, co kilka dni, jak to było wcześniej. Mogę polecić każdemu.
miolko
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 17:16

Re: Depilacja laserowa, IPL - skuteczny?

Postprzez Aldidka » 22 kwi 2014, o 09:40

Ja też moge potwierdzić skuteczność tego lasera :)
Tyle tylko że wykonywałam go w Poznaniu w Medeście u dr Lichaja
Aldidka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 mar 2014, o 08:59

Re: Depilacja laserowa, IPL - skuteczny?

Postprzez Resti » 23 paź 2014, o 14:17

Również polecam gabinet Laser Glamour w Łodzi, było już za dużo tego testowania i ciągłego zaśmiecania myśli depilacją, dlatego decyzja laserowego depilowania była dla mnie najodpowiedniejsza. Jeśli chcecie poczytać tutaj jest link: SPAM

Ostatnio edytowano 25 paź 2014, o 22:22 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Resti
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 paź 2014, o 14:12

Re: Depilacja laserowa, IPL - skuteczny?

Postprzez Specjalista Aspazji » 28 paź 2014, o 13:21

Depilacja laserowa jest skutecznym zabiegiem, tylko należy mieć świadomość, że należy wykonać serię. W zależności od depilowanej powierzchni jest to od 4-6 razy. Wynika to z tego, że włosy mają różny cykl wzrostu. Aby pozbyć się wszystkich należy przeprowadzić zabieg w różnych okresach. Najlepiej wykonywać depilację w miesiącach jesienno-zimowych, ponieważ jest fotouczulająca.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Depilacja laserowa, IPL - skuteczny?

Postprzez maria.be » 6 wrz 2017, o 13:49

Ponawiam watek :) Czy warto skorzystać z tego rodzaju depilacji?
maria.be
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 wrz 2017, o 13:42

Re: Depilacja laserowa, IPL - skuteczny?

Postprzez j.warlicka » 7 wrz 2017, o 11:09

Jak najbardziej warto. Jest to skutreczne i to długoterminowo, a różnice w ilości zabiegów zależą oczywiście od grubości włosków i z własnego doświadczenia zauważyłam, że tez z koloru. Osoby o ciemnej karnacji i tym samy ciemnym owłosieniu mają zdecydowanie gorzej pod tym względem. Mimo wszytsko nie żałuje bo, w moim przypadku owłosienie na nogach było bardzo uciążliwe i teraz jest spokój ;)

j.warlicka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 wrz 2017, o 13:25

Re: Depilacja laserowa, IPL - skuteczny?

Postprzez WolskaEdzia » 9 wrz 2017, o 16:06

Jasne, że warto i jest to bardzo skuteczna metoda. Sama prowadzę ją w moim gabinecie medycyny estetycznej i klientki są bardzo zadowolone. Ostrzegam wszystkich specjalistów przed kupowaniem sprzętu używanego... Lepiej zaopatrzyć się w hurtowni lub jakimś sklepie internetowym. Zobacz produkty hurtowni z jakiej ja skorzystałam... A jest wiele innych oferujących dobry specjalistyczny sprzęt:)

pozdrawiam!


A JA BYM POLECILA NIE SPAMOWAC
WolskaEdzia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 wrz 2017, o 15:36

Re: Depilacja laserowa, IPL - skuteczny?

Postprzez Hadassa » 11 wrz 2017, o 08:09

Czekajcie.. laser nie łapie jasnych włosów...
Ja się ogólnie zastanawiam nad IPL albo epilfree. Tylko że po IPL nie można nóg na słońce...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Depilacja laserowa, IPL - skuteczny?

Postprzez docha » 21 wrz 2017, o 16:56

IPL też nie działa na jasne włosy. Jak dla blondynek to jedyna w miarę trwała metoda to epilfree własnie.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Depilacja laserowa, IPL - skuteczny?

Postprzez Hadassa » 22 wrz 2017, o 15:09

Docha a nawet nie wiedziałam..

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Depilacja laserowa, IPL - skuteczny?

Postprzez kawa » 27 sty 2018, o 09:30

Zachęcam do wykonywania zabiegów depilacji laserowej. Ja za namową koleżanki udałam się do Vici Clinic w Krakowie i wykonałam cztery zabiegi depilacji laserowej na pachy. Mam święty spokój z goleniem i podrażnieniami.
kawa
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 14 sty 2018, o 11:51

Re: Depilacja laserowa, IPL - skuteczny?

Postprzez celineczkaaa » 30 sty 2018, o 00:07

Zabieg laserowy to super sprawa.... ja miałam bardzo poważny problem z owłosienem i przeszkadzało mi to w życiu codziennym ...o zyciu intymnym nie wspomnę. Zabieg depilacji laserowej zrobiłam w SPAM w Lublinie na Skłodowskiej. Teraz mam inne życie ...bez kompleksu i stresu, że ktoś zauważy mój zarost...bo tak to wyglądało.

Ostatnio edytowano 1 sie 2018, o 15:07 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
celineczkaaa
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 24 cze 2015, o 14:34

Re: Depilacja laserowa, IPL - skuteczny?

Postprzez Kamila5 » 2 lut 2018, o 20:49

Dla blondynek najlepsza jest epilacja. W Klinice Krajewskiego na Powiślu robią taki zabieg SPAM To uszkadza cebulkę włosa i trwale likwiduje owłosienie. Bez względu na jego kolor.

Ostatnio edytowano 1 sie 2018, o 15:08 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Kamila5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 5 sie 2017, o 16:54

Re: Depilacja laserowa, IPL - skuteczny?

Postprzez ellena » 13 mar 2018, o 14:04

Depilacja laserowa jest rewelacyjna. W salonie Afrodyta Expert of Beaty do którego chodzę w Warszawie,stosują depilację laserową NORDLYS,szybko, efektywnie ,depilacja na dłuższy czas.Naprawdę warto skorzystać.
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: Depilacja laserowa, IPL - skuteczny?

Postprzez HankaA » 30 kwi 2018, o 15:50

Ja korzystała z ofert Kliniki Medycyny estetycznej Forever Young z Warszawy fyoung.pl/ , pracują na laserze diodowym X-LASE PLUS. Bardzo sobie chwalę. Do tego mają przystępne ceny. Tutaj macie całą ofertę depilacji SPAM

Ostatnio edytowano 1 sie 2018, o 15:08 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
HankaA
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 kwi 2018, o 15:45

Re: Depilacja laserowa, IPL - skuteczny?

Postprzez Pena » 1 sie 2018, o 12:21

Dziewczyny czy któras z Was jest może z Gdyni? Polecicie gdzie się wybrać? No i jeszcze jaki laser wybrać? Bo wiele osob poleca vectus, wiele osób poleca również light sheer i już sama się zastanawiam który z tych dwóch laserów jest lepszy. Przyznam, że cena równeiz ma tutaj dla mnie pewne znaczenie.

Druga opcję jaka biorę pod uwagę to kupienie sobie depilatora ipl. Ale na ile w takim przypadku są efekty? Bo raczej nie na zawsze?
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Depilacja laserowa, IPL - skuteczny?

Postprzez katrinka » 8 sie 2018, o 11:32

Nie, nie na zawsze. Sama trochę siedzę w temacie bo również chciałam sobie takie ustrojstwo kupić. Efety są na dość długo bo na 4 do 8 tygodni. Z czasem się to wydłuża. Jednak zrezygnowałam po tym jak usyszałam, że diody się wypalają i po dwóch latach trzeba sobie kupić nowy depilator :( Tak więc nie jest to zbytno opłacalne skoro depilator kosztuje tyle co pełna seria zabiegów depilacji laserem. Light sheer jest polecany przez gabinety w których mają własnie takie urządzenie, jednak ogólnie o wiele lepiej jest wybrać się na vectusa bo jest to nowsza generacja. Było już wiele rozmów na ten temat. Nie jestem z Gdyni ale jeśli jest miejsce, w którym maja vectusa to najlepiej jest wybrać się własnie tam. Laser ten nie pozostawia blizn i efekt jest naprawdę dobry.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42

Re: Depilacja laserowa, IPL - skuteczny?

Postprzez Pena » 14 sie 2018, o 09:49

Dziękuje za odpowiedź.Znalazłam informację, że vectusa mają w klinice na Słowackiego. Clinica Cosmetologica. W sieci jest kilka dobrych opinii, ale może któras z Was robiła tam zabiegi depilacji???
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Depilacja laserowa, IPL - skuteczny?

Postprzez xena » 14 sie 2018, o 10:53

Ja chodziłam :) Ogólnie jestem zadowolona. Depilowałam tam pachy. Byłam na 4 zabiegach. Ogólnie to jest to filia tej kliniki w Gdańsku, robiłam zabiegi w maju. Jeszcze teraz jesienią zastanawiam sieę nad depilacją bikini bo to całe golenie na te wakacje mnie wkurzało....
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]