Gdzie za granicę niedrogo?

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Gdzie za granicę niedrogo?

Postprzez rosiczka76 » 15 kwi 2014, o 11:59

Tylko nie Chorwacja bo byłam już 3 razy. Co polecicie?

http://www.ciam.pl/produkty - Czytajcie etykiety i sprawdzajcie składniki
rosiczka76
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 kwi 2014, o 11:25

Re: Gdzie za granicę niedrogo?

Postprzez drobna » 16 kwi 2014, o 13:07

Malediwy

Buduje swoje życie na miłości fundamencie.
Avatar użytkownika
drobna
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 2 wrz 2013, o 15:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie za granicę niedrogo?

Postprzez korek » 18 kwi 2014, o 10:16

Jeśli chodzi o Chorwację to w tym roku jest podobno droższa. Malediwy - no cóż, taka wycieczka do najtańszych by nie należała. Może Bułgaria?
korek
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 17 kwi 2012, o 17:13

Re: Gdzie za granicę niedrogo?

Postprzez adamsova » 31 maja 2014, o 20:03

Bułgaria, Rumunia
Avatar użytkownika
adamsova
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 31 maja 2014, o 19:44
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie za granicę niedrogo?

Postprzez Violet » 11 paź 2014, o 09:31

Ja bym się znowu najchętniej wybrała na duńską wyspę Bornholm. Ze Świnoujścia można tam popłynąć promem. Jeżeli pogoda jest tam teraz tak piękna jak u nas to koniecznie z rowerem trzeba się tam wybrać.
Avatar użytkownika
Violet
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 kwi 2014, o 15:50

Re: Gdzie za granicę niedrogo?

Postprzez Hadassa » 13 paź 2014, o 13:50

Teraz na rower już chyba trochę za zimno ;)
Masz jakieś zdjęcia ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Gdzie za granicę niedrogo?

Postprzez Violet » 13 paź 2014, o 14:25

No teraz temperatura jest w przedziale 14-19 C, więc jeszcze nie najgorzej. Problem w tym, że jak patrzę na pogodę to teraz deszczowo jest, więc rower niestety odpada. Z rowerem poczekać trzeba do wiosny lub lata, ale na zwiedzanie zawsze warto jest się wybrać w tamte rejony po to choćby by zobaczyć takie niesamowite klifyObrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Violet
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 28 kwi 2014, o 15:50

Re: Gdzie za granicę niedrogo?

Postprzez Hadassa » 13 paź 2014, o 14:43

Ano zdecydowanie widoki piękne ;)
Mi się marzy kiedyś zobaczyć na żywo :D
a na rower, pewnie kondycje trzeba mieć ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Gdzie za granicę niedrogo?

Postprzez MagdaER » 24 paź 2014, o 14:11

Może Barcelona? Można teraz znaleźć mnóstwo tanich przelotów. No i jesienią nie ma aż tylu turystów. :)

"To miasto ma czarodziejską moc, wie pan o tym, Danielu? Zanim się człowiek obejrzy, wejdzie mu pod skórę i skradnie duszę."
Carlos Ruiz Zafón – Cień wiatru
Uwielbiam klimat Barcelony. http://www.holabarcelona.pl/
MagdaER
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 wrz 2014, o 16:03

Re: Gdzie za granicę niedrogo?

Postprzez muffinka » 9 kwi 2015, o 12:48

rosiczka76 jeśli nie Chorwacja, to może Włochy? Miejsc wartych zobaczenia tam jest mnóstwo i aż trzy różne morza do wyboru plus jezioro Garda. Ja jestem zakochana we Włoszech i jak tylko mam okazję - jadę. Jakbyś miała pytania o fajne miejsca czy noclegi to śmiało, trochę tam zwiedziłam :)
Avatar użytkownika
muffinka
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 14:47

Re: Gdzie za granicę niedrogo?

Postprzez Henna » 10 kwi 2015, o 11:00

Muffinka Chorwacja i mnie się marzy, choć myślałam, aby jeszcze raz na Kretę, byłam dziesięć lat temu, ale w sumie to w tylu miejscach jeszcze nie byłam, no waham się, i nie wiem z jakiego biura teraz jechać. I do hotelu też nie chcę, wolę jakiś domek.
Avatar użytkownika
Henna
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 11 sty 2014, o 23:50

Re: Gdzie za granicę niedrogo?

Postprzez muffinka » 10 kwi 2015, o 12:28

Henna napisał(a):Muffinka Chorwacja i mnie się marzy, choć myślałam, aby jeszcze raz na Kretę, byłam dziesięć lat temu, ale w sumie to w tylu miejscach jeszcze nie byłam, no waham się, i nie wiem z jakiego biura teraz jechać. I do hotelu też nie chcę, wolę jakiś domek.


Na Kretę to bym chętnie pojechała! :) ja to najwiecej jednak zjezdziłąm Włochy i często wracam do tych samych miejsc (wiem, ze jest jeszcze tyle innych do zobaczenia, ale co poradze na to, że ubóstwiam Italię? ;)) Henna, rozumiem, że nie chcesz żadnej wycieczki zorganizowanej? I słusznie ;) My w Chorwacji (raz byliśmy) i we Włoszech korzystaliśmy z domków i mieszkań z Interhome (ale wiem, że mają w całej Europie, na krecie tez pewnie), wynajmujesz po prostu cały obiekt, płącisz za tydzien (czy dwa tygodnie, czy ile tam ustalisz) i dzielisz na ilosc osób która w nim przebywa. Przy całej rodzinie np. czteroosobowej to czesto wychodzi naprawde małą kwota, np. 230 zł za tydzien, no i mozesz sobie pogotowac co tam chcesz i w ogole jakoś tak przyjemniej jest niż w hotelu.
Avatar użytkownika
muffinka
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 14:47

Re: Gdzie za granicę niedrogo?

Postprzez gab1 » 15 kwi 2015, o 12:32

Ja polecam Węgry, jest niedrogo, świetne jedzenie i wino

gab1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 kwi 2015, o 12:29

Re: Gdzie za granicę niedrogo?

Postprzez Modna26 » 15 kwi 2015, o 12:47

polecam Turcję- jest przepięknie i niedrogo.
Modna26
Miła Kobietka
 
Posty: 71
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 21:01

Re: Gdzie za granicę niedrogo?

Postprzez lulumiranda » 23 kwi 2015, o 08:57

Powiem Wam,że bardzo tanio obecnie mozna sobie zorganizować wycieczkę do jakiegoś egzotycznego kraju .Wszyscy myślą,ze takie podroże muszą dużo kosztować i jest to myślenie jak najbardziej błędne .

Sama w zeszłym tygodniu wypoczywałam w Tajlandii. Wydałam na wyjazd jakieś 4000 zł Na 3 tygodnie razem z lotami. Czyli mniej niż mój kolega na dwa tygodnie na Kanary....

Wystarczy szukać promocji lotniczych. Dodam,ze w tym roku bardzo dobre ma linia KLM ( czyli holenderskie linie lotnicze). Można z nimi polecieć z Warszawy do:

Osaki : 1899 zł
Delhi: 1949 zł
Pekiu: 1999 zł

Czy na Karaiby za 2289 zł.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Gdzie za granicę niedrogo?

Postprzez paproctaniosc » 28 kwi 2015, o 13:38

gab1 napisał(a):Ja polecam Węgry, jest niedrogo, świetne jedzenie i wino


jedzenie wino i... Balaton! piękne jezioro, świetna infrastruktura, wokoło piękny las i tylko 80 km do Budapesztu, który koniecznie trzeba zobaczyć nocą:) byłam w tamtym roku, w domku wakacyjnym i nie wiem, czy w tym ale na pewno tam wrócę:)
Avatar użytkownika
paproctaniosc
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 16:18

Re: Gdzie za granicę niedrogo?

Postprzez muffinka » 4 maja 2015, o 11:02

paproctaniosc napisał(a):
gab1 napisał(a):Ja polecam Węgry, jest niedrogo, świetne jedzenie i wino


jedzenie wino i... Balaton! piękne jezioro, świetna infrastruktura, wokoło piękny las i tylko 80 km do Budapesztu, który koniecznie trzeba zobaczyć nocą:) byłam w tamtym roku, w domku wakacyjnym i nie wiem, czy w tym ale na pewno tam wrócę:)


Potwierdzam! Byłam tylko raz, też zreszta wynajmowaliśmy domek, ale miejscówka fantastyczna! :) Myślę, że trochę Balaton teraz odżywa po latach takiego zapomnienia i słusznie, bo niedaleko, a atrakcji naprawdę dużo. Ja ze swojej strony polecam koniecznie zobaczyć półwysep Tihany.
Avatar użytkownika
muffinka
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 14:47

Re: Gdzie za granicę niedrogo?

Postprzez pomcia » 5 maja 2015, o 16:45

Myśałam, że koleżanka da swoje zdjęcia z Bornholm skoro tak o tej wyspie pisze. ?Cóż jeśli klify to Norwegia.
pomcia
 

Re: Gdzie za granicę niedrogo?

Postprzez wojtekstypien » 21 maja 2015, o 19:10

Chciałbym zabrać dziewczynę na wakacje, na kilka dni - ale tak żeby to była totalna niespodzianka. możecie coś polecić? Nie wiem za bardzo jak to zoorganizować

Odwiedź Kazimierz Dolny. Oferujemy noclegi, pokoje i kwatery http://www.lipowadolina.com.pl/oferta-kazimierz-dolny/
wojtekstypien
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 maja 2015, o 16:56

Re: Gdzie za granicę niedrogo?

Postprzez Czarna » 21 maja 2015, o 21:23

wojtekstypien napisał(a):Chciałbym zabrać dziewczynę na wakacje, na kilka dni - ale tak żeby to była totalna niespodzianka. możecie coś polecić? Nie wiem za bardzo jak to zoorganizować

Ale czego dokładnie nie wiesz? Gdzie kupić wycieczkę czy w jaki sposób utrzymać ten fakt w tajemnicy, aby była niespodzianka?

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Gdzie za granicę niedrogo?

Postprzez imloco » 24 maja 2015, o 01:15

Najlepiej tam gdzie można tanio polecieć - WizzAir, RyanAir. Do tego tani nocleg. Ja w zeszłym roku wynajmowałam mieszkanie na tydzień w Barcelonie, w samym centrum przez SPAM

Ostatnio edytowano 7 paź 2018, o 11:41 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51

Re: Gdzie za granicę niedrogo?

Postprzez Fermia » 26 maja 2015, o 23:11

Bułgaria, ewentualnie Chorwacja, ale już nie Grecja. Generalnie to taniej wychodzi własne podróżowanie niz z biurem podróży, choćtez zalezy od programu. Najlepiej odpowiednio wczesniej zarezerwować wylot i hotel przez platformy turystyczne typu traveloppa i przygotować odpowiednio dużo rodzimej waluty, aby nie tracić pieniędzy na miejscowy kantor, albo nie placić w euro, które przeliczają po niekorzystnym kursie. Warto tez zadbać o ubezpieczenie podróży, bo lekarz z reguły drogo kosztuje
Fermia
 

Re: Gdzie za granicę niedrogo?

Postprzez a_gatka » 31 maja 2015, o 11:52

A dlaczego nie Grecja? Widziałaś ofertę Itaki na Lefkadę? Jest promocja do 10 czerwca, gdzie pomijając zniżki do 30%, łapiesz się na 50% na dziecko. To nie jest mało. :)
a_gatka
 

Re: Gdzie za granicę niedrogo?

Postprzez falusi » 5 sie 2015, o 16:14

PolskimBusem możesz pojechać do Berlina nawet za 20zł

falusi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 5 sie 2015, o 16:03

Re: Gdzie za granicę niedrogo?

Postprzez Nadinka » 12 sie 2015, o 19:41

Do Grecji nie jest wcale drogo, tanio można złapać też coś do Hiszpanii albo na Cypr :) Widziałam na SPAM Cypr chyba za tydzień 630 zł od osoby, pozostałe tez coś koło tego :) polecam właśnie przejrzeć strony Internetowe, na których można znaleźc takie okazje :)

Ostatnio edytowano 12 sie 2015, o 21:31 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: a ja polecam przeczytać regulamin
Nadinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 sie 2015, o 19:36
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: AnkaThurmond, Bing [Bot], Google [Bot]