Fajne polskie aktorki

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Re: Fajne polskie aktorki

Postprzez Henna » 17 lut 2014, o 12:06

Bardzo lubię aktorkę Magdalenę Popławską, ona ma oryginalną urodę ostatnio widziałam ją w "Dziewczynie z szafy" i bardzo mi się tam spodobała ;-)
Avatar użytkownika
Henna
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 11 sty 2014, o 23:50

Re: Fajne polskie aktorki

Postprzez Malinowo » 18 lut 2014, o 16:20

Ja do tego grona dodalabym jeszcze Magdalene Poplawska, ostatnio widzialam ja w swietnym filmie "Dwa ognie". No i fajnie tez gra w "Przepisie na zycie"- gra tam wredna zone Szyca.
Avatar użytkownika
Malinowo
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 20 lip 2013, o 12:50

Re: Fajne polskie aktorki

Postprzez Shopping Queen. » 22 lut 2014, o 17:46

Osobiście najbardziej lubię Danutę Stęnkę, Magdalenę Różczkę, Magdalenę Cielecką i Katarzynę Maciąg.
Shopping Queen.
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 11 wrz 2013, o 19:04

Re: Fajne polskie aktorki

Postprzez LoveWhisper » 26 lut 2014, o 18:20

Malinowo napisał(a):Ja do tego grona dodalabym jeszcze Magdalene Poplawska, ostatnio widzialam ja w swietnym filmie "Dwa ognie". No i fajnie tez gra w "Przepisie na zycie"- gra tam wredna zone Szyca.

Apropos niej to widziałam dzisiaj zwiastun filmu "Obietnica" i chyba mi tam mignęła przez chwilę. Czyli mamy kolejny film z nią. ;)
LoveWhisper
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 8 paź 2013, o 16:30

Re: Fajne polskie aktorki

Postprzez Alex » 28 lut 2014, o 14:57

Mi się ostatnio spodobała Rycembel, a mój mówi, że dla niego to się zapowiada jak polska Carrie. :) Przesada, ale ma coś w sobie tajemniczego ta dziewczyna, albo to kwestia roli.
Alex
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 17:21

Re: Fajne polskie aktorki

Postprzez Malinowo » 9 mar 2014, o 13:51

LoveWhisper napisał(a):
Malinowo napisał(a):Ja do tego grona dodalabym jeszcze Magdalene Poplawska, ostatnio widzialam ja w swietnym filmie "Dwa ognie". No i fajnie tez gra w "Przepisie na zycie"- gra tam wredna zone Szyca.

Apropos niej to widziałam dzisiaj zwiastun filmu "Obietnica" i chyba mi tam mignęła przez chwilę. Czyli mamy kolejny film z nią. ;)


o prosze, swietnie... a co to za film?
Avatar użytkownika
Malinowo
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 20 lip 2013, o 12:50

Re: Fajne polskie aktorki

Postprzez LoveWhisper » 10 mar 2014, o 12:05

Malinowo napisał(a):a co to za film?

Ogólnie ze zwiastuna wynika, że jest to film o nastolatkach, właściwie to parze nastolatków. I chłopak ma udowodnić dziewczynie, że naprawdę ją kocha (bo w jakiś sposób nadwyrężył jej zaufanie najwyraźniej)... Ale ma być ogólnie o relacjach we współczesnym świecie, zarówno na linii rodzic-dziecko, jak i pomiędzy nastolatkami.
LoveWhisper
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 8 paź 2013, o 16:30

Re: Fajne polskie aktorki

Postprzez TrufleMalinowe » 11 mar 2014, o 16:04

BadRomance napisał(a):Ja lubię Małgorzatę Sochę i Martę Żmudę Trzebiatowską :)
Ale jest sporo aktorek polskich, które chętnie oglądam w filmach. :)



O marta jest cudowna! Mogłaby zagrać w jakiś filmie na podstawie Ahern! Polskim! To byłoby coś! Ta nowa książka, "Sto imion", nadawałaby się idealnie na film! O już to wdzię! I Marta w roli Kitty! :in love:
TrufleMalinowe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 6 lut 2014, o 17:39

Re: Fajne polskie aktorki

Postprzez kusicielka » 11 mar 2014, o 17:09

nowa ksiażka niech sie najpierw sprzeda, a potem zobaczymy czy ktoś zechce ją zekranizować.
Wracając do Poplawksiej - tak gra w Obietnicy Anny Kazejak matkę nastolatki i kojarzy mi się trochę ta rola z Elką z przepisu na życie - tam był syn nastolatek, z którym nie umiała totalnie sobie poradzić, momentami wydawalo się, że on jest doroślejszy od niej, tu chyba jest nieco podobnie - córka nie wygląda na pałającą do niej gorącym uczuciem. Ale cóż, prawda jest taka, że trudno być kochanym rodzicem nastolatka - albo traktuje cię jak tyrana, albo olewa... W roli ojca towarzyszy jej specjalista od rol ojców Andrzej Chyra ;) Główną rolę gra totlana debiutantka i przyznam, że bardzo mnie ciekawi, moze niebawem bedzie mozna ją dokleić do naszego wątku ;)
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Fajne polskie aktorki

Postprzez ireneusz » 12 mar 2014, o 11:44

Wolę Kasię z serialu Kasia i Tomek
Katarzynę Cichopek też lubię w szczególności z M jak Miłość

Ostatnio edytowano 23 mar 2014, o 11:10 przez BabskieSprawy.pl, łącznie edytowano 2 razy
Powód: SPAM
ireneusz
 

Re: Fajne polskie aktorki

Postprzez agnieszkasocha » 12 mar 2014, o 20:48

Katarzyna Maciąg
agnieszkasocha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 mar 2014, o 20:45

Re: Fajne polskie aktorki

Postprzez LoveWhisper » 13 mar 2014, o 12:18

kusicielka napisał(a):Główną rolę gra totlana debiutantka i przyznam, że bardzo mnie ciekawi, moze niebawem bedzie mozna ją dokleić do naszego wątku ;)

Eliza Rycembel? Tak, jest bardzo intrygująca - taka tajemnicza i (przynajmniej z pozoru) chłodna jako Lila. Zobaczymy, jak jej wyszedł debiut. ;)
LoveWhisper
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 8 paź 2013, o 16:30

Re: Fajne polskie aktorki

Postprzez a_gatka » 20 kwi 2014, o 14:18

Kompletnie nie kojarzę. Ja ostatnio uwielbiam (znów) Maję Ostaszewską.
a_gatka
 

Re: Fajne polskie aktorki

Postprzez Henna » 9 paź 2014, o 11:45

Ja bardzo lubię Basię Kurdej - Szatan i dopiero niedawno dowiedziałam się, że jest aktorką (a nie tylko dziewczyną od reklamy) fajnie będzie zobaczyć ją w filmie.
Avatar użytkownika
Henna
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 11 sty 2014, o 23:50

Re: Fajne polskie aktorki

Postprzez kusicielka » 13 paź 2014, o 14:10

Henna napisał(a):Ja bardzo lubię Basię Kurdej - Szatan i dopiero niedawno dowiedziałam się, że jest aktorką (a nie tylko dziewczyną od reklamy) fajnie będzie zobaczyć ją w filmie.

Do tej pory w filmie jej nie widziałam, ale teraz będzie w m jak miłość i tej komedii Dzień dobry kocham cię - tutaj z Bołądź, kóra fenomenalnie zagrała Agatę Mróz, a teraz nie do poznania w slużbach specjalnych. :ok:
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Fajne polskie aktorki

Postprzez tristana » 16 paź 2014, o 14:30

Patrząc na dorobek i grę w filmach to wg. mnie Kasia Figura i Gosia Foremniak :)
tristana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 16 paź 2014, o 14:20

Re: Fajne polskie aktorki

Postprzez Asiaa » 16 paź 2014, o 15:14

Dla mnie była Ania Przybylska. Niestety...była..
Avatar użytkownika
Asiaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 6 sie 2014, o 08:23

Re: Fajne polskie aktorki

Postprzez Rachella » 23 paź 2014, o 14:42

No właśnie też jestem ciekawa Bołądź - ostatnio miała mega "męską" rolę w służbach specjalnych, a teraz komedia ;) Choć myślę, że da rade, ale trudno mi się będzie przestawić :P

"Gdyby tak pani zabiła
Przewrotną w sobie kobietę,
Tę niebezpieczną panterkę,
Tę chytrą, wieczną heterkę,
To głupie, fałszywe zwierzę"

J. Tuwim
Avatar użytkownika
Rachella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 15 paź 2014, o 14:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fajne polskie aktorki

Postprzez kusicielka » 28 paź 2014, o 17:31

Rachella napisał(a):No właśnie też jestem ciekawa Bołądź - ostatnio miała mega "męską" rolę w służbach specjalnych, a teraz komedia ;) Choć myślę, że da rade, ale trudno mi się będzie przestawić :P

Są już 3 zwiastuny i wygląda jak ryba w wodzie w tej roli ;)
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Fajne polskie aktorki

Postprzez Rachella » 29 paź 2014, o 17:51

Służby specjalne są już w miare stare, teraz właśnie będzie można ogladać Bołądź w tej komedii, o której piszesz. Wygląda super, dużo bardziej kobieco :)

A swoją drogą Dereszowska bardzo mi się tez podoba ;)

"Gdyby tak pani zabiła
Przewrotną w sobie kobietę,
Tę niebezpieczną panterkę,
Tę chytrą, wieczną heterkę,
To głupie, fałszywe zwierzę"

J. Tuwim
Avatar użytkownika
Rachella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 15 paź 2014, o 14:04
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fajne polskie aktorki

Postprzez Jagoda123 » 2 lis 2014, o 22:58

Dereszowską uwielbiam :)
Avatar użytkownika
Jagoda123
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 10 wrz 2013, o 10:43

Re: Fajne polskie aktorki

Postprzez paproctaniosc » 3 lis 2014, o 17:55

Henna napisał(a):Ja bardzo lubię Basię Kurdej - Szatan i dopiero niedawno dowiedziałam się, że jest aktorką (a nie tylko dziewczyną od reklamy) fajnie będzie zobaczyć ją w filmie.


widziałam trailery, zapowiada się spoko. Bołądź tez jest fajna, taka kobieta-kamelon. w ogole one podobno są kolezankami ze studiów w ogole ;)
Avatar użytkownika
paproctaniosc
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 16:18

Re: Fajne polskie aktorki

Postprzez paproctaniosc » 6 lis 2014, o 13:39

Henna napisał(a):Ja bardzo lubię Basię Kurdej - Szatan i dopiero niedawno dowiedziałam się, że jest aktorką (a nie tylko dziewczyną od reklamy) fajnie będzie zobaczyć ją w filmie.


premiera w ten weekend. wybierasz sie moze?
Avatar użytkownika
paproctaniosc
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 16:18

Re: Fajne polskie aktorki

Postprzez marchewka92 » 13 lis 2014, o 17:24

po filmie mogę powiedzieć spokojnie że z filmu "dzień dobry kocham cię" świetnie wypada Olga Bołądź!.
I mimo że Paweł Domagała "fajną polską aktorką" nie jest - to chciałabym go wspomnieć że świetnie zagrał :)
marchewka92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 lut 2014, o 07:42
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]