Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez rona81 » 17 lis 2014, o 21:22

Witajcie !

Kochane jako mama dwójki małych dzieci, kobieta dbająca o dom i ogród oraz w pośpiechu prowadząca firmę, zawsze miałam problem z ładnie wystylizowanymi paznokciami. Jeszcze za czasów jak byłam wolną dziewczyną hi hi czyli jakiś czas temu jak byłam przedstawicielem medycznym nałogowo robiłam tipsy bo wiadomo - dłonie wizytówką kobiety. Ten rodzaj zabiegów bardzo zniszczył mi płytkę po rocznym stosowaniu tipsów nie byłam wstanie otworzyć puszki, miałam paznokcie jak z modeliny leczyłam je chyba z półtora roku. bardzo się zniechęciłam do wszelkiego rodzaju tego typu eksperymentów na paznokciach :(

Jednak ostatnimi czasy z wielką bojaźnią przed sylwestrem w zeszłym roku koleżanka namówiła mnie na manicure hybrydowy. Bałam się ale biorąc pod uwagę, że przy moim trybie życia zwykły lakier utrzymywał mi się zaledwie kilka godzin i pojawiały się pierwsze odpryski (nawet po manicure w salonie kosmetycznym). Zrobiłam sobie frencza i byłam zachwycona pięknie mi sie trzymał manicure do odrostów po 12 dniach bo szybko rosną mi paznokcie po ściągnięciu płytka super nie zniszczona jakby nigdy nic. Zaczęłam na wszystkie ważne wydarzenia robić manicure hybrydowy. Kosmetyczka przyjeżdżała do domu więc przy małych dzieciach super. Potem chciałam już co chwilę mieć ten wynalazek na paznokciach, ale .... 50 zł co dwa tyg naprawdę dużo.

I zainwestowałam 130 zł kupiłam zestaw EM Nail do robienia manicure hybrydowego. Jestem naprawdę zadowolona zmieniam pazury co 10 lub 12 dni ze względu na odrosty. Mam zadbane dłonie i święty spokój z malowaniem. Teraz kupiłam na próbę hybrydę z Neo Nail nie żebym była nie zadowolona z EM Nail tyle że niestety przesyłka u nich zawsze kosztuje 14 zł pocztą lub 20 zł kurierem, nawet jak chcesz domówić sobie jeden lakier czy baze/top. Neo Nail ma wysepki w galeriach więc kasa za przesyłkę zaoszczędzona na coś bardziej przydatnego.

Tak zaczęła się moja hobbistyczna przygoda z manicure hybrydowym, który staje się powoli moim przyjemnym damskim nałogiem

Zapraszam Was do opowieści o swojej przygodzie z manicure hybrydowym. Ja niedawno zaczęłam, więc chętnie posłucham, które firmy polecacie, jakie robicie stylizacje.

Ja wklejam zdjęcie mojego już 8 dniowego (więc odrosty widoczne) obecnego manicure brąz z delikatnym złotym brokatowym frenczem. Proszę pamiętajcie że jestem laikiem w tych sprawach nie kosmetyczką więc jakieś tam niedociągnięcia to normalna sprawa :P
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Obrazek
Zapraszam!
rona81
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 lis 2014, o 20:08

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Astra » 18 lis 2014, o 00:18

Zaciekawas mnie tym ,,hybrydkiem,,.
Skusze sie i zobacze jak beda sie spisywaly moje pazurki. :)
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez rona81 » 18 lis 2014, o 10:34

Polecam ja osobiście jestem jak pisałam prawie uzależniona no i wygoda :D

Obrazek
Zapraszam!
rona81
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 lis 2014, o 20:08

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Jolly » 19 lis 2014, o 11:48

Moje koleżanki też już nie wyobrażają sobie życia bez hybrydy. Po pierwsze jest to wygodne, po drugie paznokcie na prawdę dobrze wyglądają :)
Jolly
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18 lis 2014, o 15:13

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Mała_Kaśka » 29 lis 2014, o 08:20

Ok, zgadzam się że paznokcie ładnie wyglądają ale chyba trzeba co jakis czas mimo wszystko kosmetyczką odwiedzać, pytanie co ile? Ja w domu sama nie dałabym rady...
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez inek » 29 lis 2014, o 12:59

Ja miałam hybrydy raz, ale niestety na moich paznokciach nie utrzymały się nawet dwóch tygodni.

Szczęście to radość z nowego dnia,
bezchmurne niebo w południe i słowo "kocham" na dobranoc...
Avatar użytkownika
inek
Extra Kobietka
 
Posty: 436
Dołączył(a): 1 lis 2013, o 20:59

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez ania888 » 4 gru 2014, o 11:24

Witajcie,
Widzę, że dynamiczna dyskusja na forum o manicure hybrydowym...No cóż, sama muszę przyznać, że efekty są rewelacyjne. Wystarczy wybrać swój ulubiony odcień, a nasze pazurki pokryją się trwałą i błyszczącą warstwą. Polecam z pełnym przekonaniem! Odkąd zaczęłam robić hybrydę na kosmetykach OPI, nie mogę się z nią rozstać:)) Jeśli też spróbowałyście, wiecie o czym mówię!

ania888
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 gru 2014, o 11:09
Lokalizacja: Łódź

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez lunka20 » 6 gru 2014, o 21:00

Ja przyznam się, że jeszcze nie miałam i też zastanawiam się czy długo się manicure hybrydowy? .Na świeta chcałabym mieć piękne paznokcie:-)
lunka20
Miła Kobietka
 
Posty: 100
Dołączył(a): 4 lis 2014, o 10:25

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez inek » 6 gru 2014, o 21:40

lunka20, tak średnio to z 2-3 tygodnie na pewno. Ale to też zależne od płytki paznokcia.

Szczęście to radość z nowego dnia,
bezchmurne niebo w południe i słowo "kocham" na dobranoc...
Avatar użytkownika
inek
Extra Kobietka
 
Posty: 436
Dołączył(a): 1 lis 2013, o 20:59

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Natka92 » 12 gru 2014, o 01:30

A jakie lakiery polecacie do manicuru hybrydowego? Słyszałam że te Opi są niezłe, mają je w wielu salonach kosmetycznych?
I jak wygląda robienie sobie hybrydy samemu w domu krok po kroku: ile warstw czego nakładamy (w sensie lakier, jakaś baza nie wiem? ) :)
Natka92
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 25 cze 2014, o 02:46

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Specjalista Aspazji » 23 gru 2014, o 14:24

manicure japoński daje fajne efekty, jeśli zależy wam na uzyskaniu naturalnego efektu i odżywieniu paznokci! :P
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Martynaa » 27 gru 2014, o 23:05

A słyszałyście może albo używałyście odżywki do paznokci Seche Vite? Podobno utwardza lakier i daje efekt jak przy hybrydzie, dlatego ciekawa jestem czy naprawdę tak dobrze działa i lakier długo sie po niej utrzymuje??
Martynaa
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 gru 2014, o 22:58

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez hania » 6 sty 2015, o 00:32

niestety mam złe wspomnienia po hybrydzie.. Paznokcie dochodzą mi do dziś ( miałam je do 24 listopada) Stosuję tabletrki wzmacniające i odżywkę magic nails z bielendy i jest trochę lepiej ale nie wiem czy jeszcze kiedy kolwiek zrobie sobie hybryde.
hania
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 31 maja 2014, o 19:31

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez rona81 » 2 lut 2015, o 17:35

Natka92 napisał(a):A jakie lakiery polecacie do manicuru hybrydowego? Słyszałam że te Opi są niezłe, mają je w wielu salonach kosmetycznych?
I jak wygląda robienie sobie hybrydy samemu w domu krok po kroku: ile warstw czego nakładamy (w sensie lakier, jakaś baza nie wiem? ) :)

Ja wybrałam EM Nail i Allepaznokcie ale tylko tradycyjny lakier hybrydowy 3w1 strasznie rozlewał mi się po skórkach :( Lakierami jednej i drugiej firmy pokrywam paznokcie dwiema cienkimi warstwami i spokojnie wystarcza :)

Pazurki są piękne przez ok 12 dni potem muszę robić następne bo widać odrost.

Osobiście odkąd zaczełam robić manicure hybrydowy już nie chodzę do kosmetyczki nie ma potrzeby :)

Obrazek
Zapraszam!
rona81
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 lis 2014, o 20:08

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Martynaa » 3 lut 2015, o 01:43

rona81 napisał(a):Osobiście odkąd zaczełam robić manicure hybrydowy już nie chodzę do kosmetyczki nie ma potrzeby :)


A jaki koszt jest takiej lampy do hybryd?
Też bym z chęcią robiła sobie to w domu, bo jak nakładam zwykły lakier to trzyma mi się na paznokciach góra 2,3 dni i co chwila musze zmywać... Do tego jeszcze paznokcie zaczęły mi się trochę łamać. Na szczęście pomogła odżywka magic nails z Bielendy, kupiłam sobie odżywczą na próbę i dobrze sie sprawdza :)
Martynaa
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 gru 2014, o 22:58

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez meggie » 3 lut 2015, o 11:27

fakt, ta odżywka pomaga odpocząc panzokciom po hybrydzie, ja już też tak często nie robie, ponieważ bardzo kiepsko wyglądały moje paznokcie, zrobiły się bardzo ceinkie i miękkie, teraz używam właśnie magic nails i jest rochę lepiej, ale trochę czasu minie zanim z powrotem przekonam sie do hybrydy
meggie
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 9 sty 2015, o 10:08

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Lagenko_pl » 3 lut 2015, o 12:11

Również podłączam się pod pytanie odnośnie kosztów zakupu takiej lampy bo ostatnio czytam o tym naprawdę wiele dobrego wiec jestem ciekawa czy faktycznie warto oraz czy przynosi oczekiwane efekty.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez rona81 » 3 lut 2015, o 12:53

Może to kwesta płytki paznokcia. Ja ostatnio robię manicure hybrydowy non stop i odpukać płytka jest ok :D

Ja cały swój zestaw kupiłam za trochę ponad 100zł z przesyłką jednak to był duży zestaw z EM Nail. Samą lampę można już kupić od ok 45 zł.

Ja ostatnio się uzależniłam wręcz od pięknych pazurów ... :in love:

Obrazek
Zapraszam!
rona81
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 lis 2014, o 20:08

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez rewelka_ » 6 lut 2015, o 16:43

Ja po hybrydzie miałam strasznie zniszczone paznokcie i jakoś się zraziłam, ale ostatnio ciągle nie mam czasu na malowanie i coraz intensywniej zastanawiam się nad kolejnym podejściem...

________________________________________________
www.rewelka-testuje.blogspot.com
Avatar użytkownika
rewelka_
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 16:25

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez Pam_ela » 8 lut 2015, o 09:28

Ja bardzo lubię hybrydę :) Chodzę na wymianę co 2-3 tygodnie już od ponad roku. Teraz zamierzem zrobic sobie mala przerwe i troche odzywic moje wlasne pazurki. No i zastanawiam sie nad zakupem zestawu, gdzie moglabym sama robic w domu. Kosmetyczke mam po znajomosci, nie place duzo - bo 30zł - no ale w skali roku to nazbiera sie ladna sumka ok 600zl.

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez monikak » 15 lut 2015, o 13:59

Pam_ela napisał(a):Ja bardzo lubię hybrydę :) Chodzę na wymianę co 2-3 tygodnie już od ponad roku. Teraz zamierzem zrobic sobie mala przerwe i troche odzywic moje wlasne pazurki. No i zastanawiam sie nad zakupem zestawu, gdzie moglabym sama robic w domu. Kosmetyczke mam po znajomosci, nie place duzo - bo 30zł - no ale w skali roku to nazbiera sie ladna sumka ok 600zl.


Zrób sobie w ramach przerwy od hybrydy manicure japoński

monikak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 15 lut 2015, o 13:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez lunka20 » 8 mar 2015, o 20:09

Ja chodzę co 2 tygodnie na manicure hybrydowy, zmieniam kolor paznokci jak rekawiczki;-)
lunka20
Miła Kobietka
 
Posty: 100
Dołączył(a): 4 lis 2014, o 10:25

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez jabluszkoo » 9 mar 2015, o 22:34

A mi hybrydy bardzo zniszczyły paznokcie :( Są słabe i bardzo się rozdwajają. Teraz je intensywnie odżywiam i szukam jakiegoś alternatywnego rozwiązania. Może w przerwie między hybrydami same malujecie paznokcie jakimś trwałym lakierem?
Avatar użytkownika
jabluszkoo
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 13 kwi 2013, o 09:17

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez apollo » 10 mar 2015, o 17:53

Ja cały czas używam odżywki i hybrydy negatywnie na paznokcie mi nie wpływają. Raczej dokładnie przeciwnie, te paznokcie na prawdę są zdrowe i bardzo ładnie wyglądają.
apollo
 

Re: Manicure Hybrydowy - wreszcie śliczne paznokcie!

Postprzez waniliowelody » 10 mar 2015, o 22:07

jabluszkoo napisał(a):A mi hybrydy bardzo zniszczyły paznokcie :( Są słabe i bardzo się rozdwajają. Teraz je intensywnie odżywiam i szukam jakiegoś alternatywnego rozwiązania. Może w przerwie między hybrydami same malujecie paznokcie jakimś trwałym lakierem?

Mam podobnie i ostatnio kupiłam nowe lakiery od sally hansen. Po pierwszym użyciu jestem bardzo zadowolona. Efekt jak przy hybrydzie (chodzi mi o połysk jaki daje), a trzyma się u mnie już 7 dni i nie mam żadnych odprysków :)
Avatar użytkownika
waniliowelody
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 09:11
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]