Co o tym myślicie?

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Co o tym myślicie?

Postprzez golden_eye » 21 sty 2012, o 23:08

Spotkałam się ostatnio z czymś takim jak techniki uwodzenia, jakie mężczyźni stosują w relacjach damsko-męskich. Są podobno jakies szkolenia czy kursy, które uczą mężczyzn uwodzenia i podrywania kobiet. Co Wy o tym myślicie? Czy to w ogóle ma jakiś sens? Przecież kobieta prędzej czy później zorientuje sie, że facet coś ściemnia i łapie ją na jakieś wyuczone regułki. Miałyście może do czynienia z takim przypadkiem i czy łatwo zorientować sie, że facet nie jest do końca "sobą"?
golden_eye
 

Re: Co o tym myślicie?

Postprzez smutny aniołek » 22 sty 2012, o 13:09

No nie wiem, czy wszystkie kobietki się zorientują;p
smutny aniołek
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 19 gru 2011, o 20:09

Re: Co o tym myślicie?

Postprzez kotlinka » 24 sty 2012, o 15:44

Wiesz co, może nie wyoczone regułki. Na tym kurs nie polega. Faceci się tam uczą jak się zachowywać w stosunku do kobiet, zyskują odwagę i pewność siebie. Uczą się jak być tym najlepszym dla nas:)
kotlinka
 

Re: Co o tym myślicie?

Postprzez krecik88 » 29 sty 2012, o 23:11

kotlinka napisał(a):. Faceci się tam uczą jak się zachowywać w stosunku do kobiet, zyskują odwagę i pewność siebie. Uczą się jak być tym najlepszym dla nas:)



no tego to niech się uczą, nie mam nic przeciwko:D
krecik88
 

Re: Co o tym myślicie?

Postprzez Tusia » 24 lut 2012, o 21:01

znam mężczyznę który skonczył ten kurs, nie znałam go wczesniej więc uważm że ciężko rozpoznać czy ktoś kończył coś takiego czy nie, jednak mi osobiscie styl bycia tego chłopaka zdecydowanie się nie podobał. Ja rozumiem, że może to być metoda pomocy w przełamaniu nieśmiałości, ale nie wiem czy przypadlo mi to do gustu. Już wolę tak żartobiliwą formę wysłania zaproszenia na spotkanie - ......

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Tusia
 

Re: Co o tym myślicie?

Postprzez pstro » 26 lut 2012, o 21:54

Poczytajcie sobie o NLP...
pstro
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron