Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez Marie-Anne » 4 kwi 2013, o 22:11

Gdzie to było? :) Jak zapytał o to Wasz mężczyzna? :) czy dostalyscie pierścionek? :) Jak to wspominacie? :) A jak chciałybyście żeby wyglądaly? :)
Marie-Anne
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 12:36

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez tasiaka » 5 kwi 2013, o 11:54

Moje były totalną "niespodziewajką"
Mieliśmy wtedy jeszcze samochód typu cabriolet. Moja przyjaciółka zwerbowała mnie do siebie do domu "na winko", odebrać miał mnie mój przyszły narzeczony, i w drodze do domu zajechaliśmy na taki" taras widokowy" z którego widać całe miasteczko, stanęliśmy żeby popatrzeć sobie na widoki. Ot pomyślałam że po prostu romantyczny wieczór :) Kazał mi otworzyć schowek i wyciągnąć płytę naszą ulubioną, a w tym oto schowku małe czerwone zawiniątko było... pamiętam, że jak tylko to zobaczyłam zalało mnie takie ciepło reszty...nie pamiętam :) :fallinlove
tasiaka
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 19:18

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez Madlen » 5 kwi 2013, o 13:03

U mnie to wyglądało tak, że zbieraliśmy się gdzieś spotkać się ze znajomymi, bo to były ostatki.. No i ja się tak szybko zbieram, biegam, plątam, aż jak już się ubrałam to nagle odwracam się a tu przede mną klęczy mój ukochany z pierścionkiem i pyta ' czy zostaniesz moją żoną?'. Jeszcze coś do mnie mówił ale ja od razu w płacz, także nie pamiętam.. ale fajnie wszystko zaplanował.. Kwiaty które od niego wtedy dostałam, były piękne i ogólnie wszystko było bajeczne.. :serca
a szczerze mówiąc nigdy nie myślałam o tym jakbym chciała żeby takie zareczyny wyglądały :)
Avatar użytkownika
Madlen
Kobietka Expert
 
Posty: 5766
Dołączył(a): 13 mar 2013, o 22:56

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez sun979 » 5 kwi 2013, o 13:15

Odprawialiśmy dzień po rocznicę 3 roku bycia ze sobą. Pojechaliśmy do kina, na pizzę. Przez cały ten czas miałam właśnie cień nadziei, że się oświadczy, bo bardzo tego już chciałam. Po tym wszystkim powiedział - no to wracamy już do domu. Straciłam nadzieję, ale gdy byliśmy gdzieś z 500 m przed jego domem to powiedział - a może przejdziemy się na spacer koło zamku ( lubiliśmy tam zawsze chodzić) Było już późno, bo gdzieś 22.00 i trochę chłodno. Świecił księżyc. Spacerowaliśmy. Jak się przytulałam do niego to poczułam małe pudełko i widziałam, że jest bardzo zestresowany... :) W końcu usiedliśmy na ławkę, uklęknął przede mną i się oświadczył... :) Mimo tego, że trochę czułam co nastąpi to i tak bardzo się ucieszyłam. Nie płakałam, ale uśmiech z twarzy bardzo długo nie schodził mi z twarzy... :))) I w tym zamku będziemy mieć ślub! ;] Od początku towarzyszyły nam ławki ;P bo jak się pytał czy z nim będę to też na ławce, ale w innej miejscowości ;P
sun979
 

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 5 kwi 2013, o 18:15

Eh, piękne wspomnienia macie dziewczyny. U mnie nic romantycznego, bardzo dawno temu i oprócz klęczenia na kolanach i sakramentalnego pytania to w sumie nic takiego do zapamiętania na wieczność... Zazdroszcze.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez Adunia90 » 14 kwi 2013, o 15:06

Mój zabrał mnie pod Krzyż Papieski, kazał zamknąć oczy. Jak je otworzyłam to klęczał przede mną i coś się mnie spytał ( nie pamiętam co, ale odpowiedziałam "tak"- moja reakcja na stres to zapominanie :) )
Adunia90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 14:53

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez princessa2013 » 15 kwi 2013, o 13:57

byłam zaręczona już dwa razy, pierwszy raz to była całkowita niespodzianka, oczywiście było pięknie, wróciłam z praktyk po miesięcznej rozłące i okazało się że w pokoju czeka mój chłopak, klęczał i trzymał pierścionek. Drugi raz był mało romantyczny, wybrałam sobie pierścionek, nie było żadnego wow, raczej dopięłam swego, potem i tak się rozeszliśmy.

princessa2013
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 13:35
Lokalizacja: wrocław

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez inek » 27 lis 2014, o 22:39

Ależ ja lubię wspominać ten moment. :)

20 lipca wybraliśmy się w podróż nad morze.
Droga zajęła nam całą noc. Potem jeszcze ja umówiłam się z koleżankami w Gdańsku na spotkanie. Więc na miejsce docelowe dotarliśmy po 17. Połówek upierał się żeby jeszcze iść tego samego dnia na zachód słońca. Nie chciałam za nic, ale mówił, że warto itp.
W końcu się zgodziłam. Poszliśmy. Posiedzieliśmy. I w pewnym momencie odszedł do morza... wrócił, uklęknął i zadał pytanie czy zostanę jego żoną. I tak to było :)

Moje wymarzone. Zawsze marzyło mi się: zachód słońca. On i ja. Pierścionek. :D

Szczęście to radość z nowego dnia,
bezchmurne niebo w południe i słowo "kocham" na dobranoc...
Avatar użytkownika
inek
Extra Kobietka
 
Posty: 436
Dołączył(a): 1 lis 2013, o 20:59

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez Czarna » 2 gru 2014, o 09:56

Ja miałam zaręczyny w Pradze, na Moście Karola. Nie spodziewałam się, bo szczerze to straciłam już nadzieję, że kiedykolwiek się oświadczy. A tu proszę, okazało się, że starannie wszystko zaplanował. Piękne wspomnienia, jedne z najlepszych w życiu.

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez kaira1987 » 3 gru 2014, o 17:30

Mój mąż zabrał mnie na koncert romantyczne piosenki francuskie w ramach prezentu mikołajkowego. Potem zabrał mnie na rynek, gdzie oświadczył się w miejscu, w którym pierwszy raz się spotkaliśmy

marzą mi się ekskluzywne meble
kaira1987
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 15 lip 2014, o 13:54

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez nikola88 » 4 gru 2014, o 14:37

mnie narzut oświadczył się podczas wakacji w egipcie, spacerowaliśmy wieczorem po plaży, kiedy nagle klęknął i zapytał czy zostanę jego żoną :fallinlove

nikola88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 wrz 2014, o 10:23

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez eDom » 5 lut 2015, o 18:42

Wspaniałe historie. To bardzo urocze kiedy mężczyźni się tak starają ;)
eDom
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 3 gru 2014, o 11:14

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez patrycjagliwa » 11 lut 2015, o 15:39

Mnie mój narzeczony wziął na kolację do drogiej knajpy w Czechach :) i tam to się wszystko stało :D

patrycjagliwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 15:32

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez Lulusiowa » 12 lut 2015, o 13:24

Oj zazdroszczę wam dziewczyny. Moje zaręczyny, jeśli można je tak nazwać, były stwierdzeniem, że on jest już w takim wieku, że powinien się już żenić i potem mogli byśmy zamieszkać razem. Nie było nic romantycznego, zwykła rozmowa przy obiedzie. Jak stwierdziłam, że w sumie ma racje, to stwierdził ze zamówi pierścionek. Po 2 tygodniach zabrał mnie do Jubilera bym sprawdziła czy dobry rozmiar wybrał. Jakie zaręczyny takie małżeństwo. Jestem w trakcie rozwodu, więc może kiedyś jeszcze doczekam się romantycznych oświadczyn :)
Avatar użytkownika
Lulusiowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 5 lut 2015, o 11:57

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez Kinga88 » 12 lut 2015, o 13:53

Lulusiowa współczuje. Ale wszystko jeszcze przed Tobą
Avatar użytkownika
Kinga88
Super Gaduła
 
Posty: 1209
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 10:28

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez Hadassa » 13 lut 2015, o 12:01

Lulusiowa ojej....
Ważne że się uwolniłaś od niego.
I jeszcze trafisz na odpowiedniego

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez Magda.O » 15 lut 2015, o 22:50

Lulusiowa
Współczuję rozwodu, a raczej tego,że związek okazał się nieudany.

Moje zaręczyny też nie były jakieś mega romantyczne. Chociaż w sumie dobrze, bo ja raczej nie należę do dziewczyn które to lubią i tego oczekują.
Byłam u niego w wakacje, pojechaliśmy do jego rodziców którzy mieszkają nad jeziorem gdzie jest pięknie :) Wyszliśmy wieczorem na spacer, wtedy poprosił mnie o rękę.
Magda.O
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 15 lut 2015, o 21:45

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez Armata » 16 lut 2015, o 14:37

Lulusiowa ja się tutaj zgadzam z dziewczynami! Czekać tylko na to co przyniesie życie i życzę Ci, by przyniosło wszystko co najlepsze :)! :D

A ja na zaręczyny jeszcze czekam :sprzata:

Armata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 lut 2015, o 14:32

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez Magda.O » 16 lut 2015, o 14:58

Armata napisał(a):A ja na zaręczyny jeszcze czekam :sprzata:


Długo? A już tak wstępnie były u Was jakieś rozmowy? I ile jesteście razem?
Magda.O
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 15 lut 2015, o 21:45

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez Kinga88 » 16 lut 2015, o 20:54

Armata ja myślę że czekanie też ma coś w sobie, taki niezwykły i przyjemny urok, tak bym to nazwała
Avatar użytkownika
Kinga88
Super Gaduła
 
Posty: 1209
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 10:28

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez lenicka » 18 lut 2015, o 14:01

Ja się też nie mogłam doczekać zaręczyn, a jak już było po to czas do wesela tak zleciał, że nawet nie wiem kiedy

Cennik domen - naprawde tanie domenki :)
lenicka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 29 sty 2015, o 19:24

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez ZielonoOka » 8 maja 2015, o 14:26

Dość spontanicznie. Nie znaliśmy się z Niemężem dość długo i kompletnie się tego nie spodziewałam. Jednak stało się. W wigilię podczas rozdawania prezentów Niemąż padł na kolanko i poprosił o rękę. :)
Avatar użytkownika
ZielonoOka
Fajna Kobietka
 
Posty: 180
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 21:35
Lokalizacja: UK

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez AnnaG » 10 maja 2015, o 12:06

Podczas podróży do Portugalii a potem przez Paryż. Plan był oświadczyny na wieży Eiffla, ale mojemu wtedy narzeczonemu plan nie wyszedł.
Oświadczył się w domu w Portugalii, po 1 butelce Porto, zrobiło nam się tak błogo, taras z widokiem na morze i nagle widzę jego na kolanach...
Świetnie i nieszablonowo.

pozdrawiam Ania G.

check my blog http://london-lavender.com
Avatar użytkownika
AnnaG
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 15 cze 2014, o 19:37
Lokalizacja: Kraków/ Londyn

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez envelop » 20 maja 2015, o 18:42

Zrobiliśmy imprezkę dla całej rodziny z okazji przeprowadzki taka Parapetówa. Przy okazji tego mój mi sie oświadczył. Byłam bardzo zaskoczona. A wszyscy obecni ślimtali ze wzruszenia :)

"Nigdy nie dyskutuj z idiotą!
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a potem pokona doświadczeniem..."


Obrazek
Obrazek
envelop
Extra Kobietka
 
Posty: 389
Dołączył(a): 20 maja 2015, o 18:32

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez wiktoriamadak » 21 maja 2015, o 21:51

Ale fajna historia - parapetówka to też rozpoczęcie nowego etapu :) A mi się oświadczył na wakacjach, więc było intymnie, relaksacyjnie i w sumie tak jak chciałam

Projektowanie wnętrz w mieście Warszawa, zapraszam http://wegielek.com.pl/
wiktoriamadak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 maja 2015, o 18:55
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]