Czy siłownia pomoże i ile razy w tygodniu?

Wszystko o naszej aktywności fizycznej oraz różnych dziedzinach sportu.

Re: Czy siłownia pomoże i ile razy w tygodniu?

Postprzez MarianAna » 15 lis 2013, o 11:14

jak już siłownia to rowerek, wioślarz i podobne. Typowe cardio
MarianAna
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 21 paź 2013, o 14:45

Re: Czy siłownia pomoże i ile razy w tygodniu?

Postprzez apollo » 19 lis 2013, o 11:55

Im więcej ćwiczeń, aktywności fizycznej, tym lepiej nie tylko dla samego odchudzania, ale również dla ogólnego zdrowia. Generalnie każda osoba, która faktycznie się rusza, żyje znacznie dłużej, zgrabna sylwetka to tylko dodatek, o który jednak warto zadbać.
apollo
 

Re: Czy siłownia pomoże i ile razy w tygodniu?

Postprzez terakota » 5 gru 2013, o 19:20

Bardzo dobrze działają 3-4 treningi w tygodniu (połączenie siłowego i cardio).
terakota
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 gru 2013, o 19:10

Re: Czy siłownia pomoże i ile razy w tygodniu?

Postprzez apollo » 10 gru 2013, o 12:12

Najważniejsze, żeby były jakiekolwiek treningi, bo jedynie w takim wypadku można utrzymać odpowiedni stan organizmu - organizm przyzwyczaja się do wysiłku i od razu zaczyna lepiej funkcjonować. Wiem jak dużo w moim życia dała zmiana diety na zdrowszą, czułam się po prostu o niebo lepiej ;-)
apollo
 

Re: Czy siłownia pomoże i ile razy w tygodniu?

Postprzez wiewióra » 13 gru 2013, o 14:10

Siłownia pomoże na pewno. Z tego co piszesz wynika, że masz problemy z silną wolą. Może pomogą Ci te aplikacje na telefon? Interia zrobiła fajny ranking programów, które pomagają w ćwiczeniach SPAM

Ostatnio edytowano 13 gru 2013, o 14:23 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
wiewióra
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 14:51

Re: Czy siłownia pomoże i ile razy w tygodniu?

Postprzez apollo » 18 gru 2013, o 12:26

No nie, przegięcie ;-) Aplikacje na telefon? Litości. Pomóc może podejście, odpowiednia metoda, a na pewno nie aplikacje na telefon. Nawet spamować trzeba rozsądnie...
apollo
 

Re: Czy siłownia pomoże i ile razy w tygodniu?

Postprzez klaudia789 » 27 mar 2014, o 14:03

Siłownia to najlepiej przynajmniej dwa do trzech razy w tygodnia aby pomogła no i dieta

Ekologiczne środki czyszczące: proecosg.pl/produkty
klaudia789
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 mar 2014, o 13:58

Re: Czy siłownia pomoże i ile razy w tygodniu?

Postprzez Mariolkaboz » 3 kwi 2014, o 15:44

Przede wszystkim nie wolno się przemęczać. To naprawdę nie jest wskazane. Szybko się zniechęcamy, a może np. mniej ale połączyć z dietą, może jakaś suplementacja, może coś więcej.
Mariolkaboz
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 22 sty 2014, o 14:13

Re: Czy siłownia pomoże i ile razy w tygodniu?

Postprzez malinahola » 5 gru 2014, o 16:09

3 razy w tygodniu to wystarczajace, pamiętaj, że ciało musi tez odpoczac i sie zregenrowac :) dla lepszego efektu polecam suplementy (SPAM- przebadany i pewny sklad) jesli ci zalezy na zgrabnej, wysportowanej sylwetce :)
dla wiekszej motywacji zaloz sobie dziennik treningowy na KFD na ich forum, to naprawde mobilizuje czlowieka, jak sam widzi ile pracy w to wklada to a z zal przestac!
Powodzenia w realizacji :)


PROSZE NIE SPAMOWAC FORUM
malinahola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 gru 2014, o 16:03

Re: Czy siłownia pomoże i ile razy w tygodniu?

Postprzez Aleksndra » 23 mar 2017, o 07:04

Myślę że tak. I ogarnięty trener który podpowie jak zacząć.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Piękno kobiety tkwi w szczegółach. Mój blog:
http://www.healthybeauty.pl/blog
Avatar użytkownika
Aleksndra
Miła Kobietka
 
Posty: 93
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy siłownia pomoże i ile razy w tygodniu?

Postprzez misia10 » 16 lip 2017, o 11:14

Jak na siłownie to koniecznie jakaś odzież termo ;)
misia10
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 cze 2017, o 06:41

Re: Czy siłownia pomoże i ile razy w tygodniu?

Postprzez duszawilka » 30 lip 2017, o 21:57

misia10 napisał(a):Jak na siłownie to koniecznie jakaś odzież termo ;)

jak najbardziej jeśli nie chce się popsuć zapachów na sali. Tylko fajnie by było gdyby każdy używał takiej odzieży...
duszawilka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 13:00

Re: Czy siłownia pomoże i ile razy w tygodniu?

Postprzez ZuZkA9 » 31 lip 2017, o 16:16

duszawilka napisał(a):
misia10 napisał(a):Jak na siłownie to koniecznie jakaś odzież termo ;)

jak najbardziej jeśli nie chce się popsuć zapachów na sali. Tylko fajnie by było gdyby każdy używał takiej odzieży...

Marzenie ściętej głowy... na mojej siłowni jak dwie kobiety są przygotowane pod względem odzieży to jest góra... pozostała część towarzystwa może wykręcać koszulki
ZuZkA9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 cze 2017, o 13:18

Re: Czy siłownia pomoże i ile razy w tygodniu?

Postprzez misia10 » 5 sie 2017, o 11:48

ZuZkA9 napisał(a):Marzenie ściętej głowy... na mojej siłowni jak dwie kobiety są przygotowane pod względem odzieży to jest góra... pozostała część towarzystwa może wykręcać koszulki

niestety tego nie rozumiem, czy nie lepiej mieć dobrą odzież i z przyjemnością chodzić na tą siłowanie czy ubrać jakąś koszulkę dresy i chodzić cały czas mokrym przecież to dyskomfort
misia10
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 23 cze 2017, o 06:41

Re: Czy siłownia pomoże i ile razy w tygodniu?

Postprzez dradziszewska » 7 sie 2017, o 12:01

Ważne abyśmy podobały się przede wszystkim sobie, jeśli chcesz zgubić zbędne kilogramy to warto przeanalizawać styl naszego życia, aby wyeliminować podstawowe błędy żywieniowe. Siłownia zawsze jest dobrym rozwiazaniem chyba, że są jakies przeciwwskazania medyczne.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: Czy siłownia pomoże i ile razy w tygodniu?

Postprzez superfoods » 22 maja 2018, o 10:12

Ja na siłownię chodzę 3 razy w tygodniu (1x trening kardio, 2x trening siłowy). Nie stosuję żadnej specjalnej diety, po prostu staram się ograniczać cukier i "złe" tłuszcze, ale czasem zdarza mi się zjeść pączka czy serową pizzę ;). Dodatkowo stosuję SPAM Robię z niego koktajl i to zastępuje mi jeden posiłek każdego dnia. Efekty są dosyć widoczne, może nie wagowo (tu obstawiam że tłuszcz zastąpiły mięśnie), ale za to w wyglądzie ciała. Jest ono bardziej umięśnione, jędrne i "zbite". :D

Ostatnio edytowano 28 cze 2018, o 22:17 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
superfoods
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 21 maja 2018, o 15:51

Re: Czy siłownia pomoże i ile razy w tygodniu?

Postprzez intime » 17 wrz 2018, o 14:40

Siłownia zdecydowanie pomoże. Wiele kobiet boi się ćwiczeń silowych. Boją sie,ze od razu wyrosną im duże mieśnie. NIe ma się jednak czego bać, ponieważ taka sylwetka jest zwylke wynikiem wielogodzinnych treningów i przyjmowania hormonów. Normalna, zdrowa kobieta nie ma możliwości wyrobienia sobie takich mięśni.Ale jest w stanie wyrobić sobie seksowna, zdrową sylwetkę.

Polecam ćwiczenia 3-4 razy w tygodniu dla uzyskania dobrych rezultatów.

Osoby niemające wiele czasu mogą zastanowić się nad elektrostymulacją. Ćwiczenia takie wymagaja jedynie 20 minut raz w tygodniu.

https://www.intime20.pl
Studio InTime Sp. z o. o.
ul. Janusza Meissnera 32
31-457 Kraków
NIP: 9452218995
KRS: 0000726740
NIP: +48 572 529 069
intime
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 17 wrz 2018, o 14:38

Re: Czy siłownia pomoże i ile razy w tygodniu?

Postprzez jucha91 » 19 wrz 2018, o 13:29

pewnie, że pomoże. Tylko ważne żeby się nie przećwiczyć i trzymać się jakiejś diety.
jucha91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 13 kwi 2018, o 13:01

Re: Czy siłownia pomoże i ile razy w tygodniu?

Postprzez Jamelia » 7 paź 2018, o 11:32

malinahola napisał(a):3 razy w tygodniu to wystarczajace, pamiętaj, że ciało musi tez odpoczac i sie zregenrowac :) dla lepszego efektu polecam suplementy (SPAM- przebadany i pewny sklad) jesli ci zalezy na zgrabnej, wysportowanej sylwetce :)
dla wiekszej motywacji zaloz sobie dziennik treningowy na KFD na ich forum, to naprawde mobilizuje czlowieka, jak sam widzi ile pracy w to wklada to a z zal przestac!
Powodzenia w realizacji :)



A ja od siebie proponuję oglądać filmiki z KFD na YT, można się sporo dowiedzieć na temat poprawnej techniki, wpływu ćwiczenia na daną partię itd. Polecam :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Czy siłownia pomoże i ile razy w tygodniu?

Postprzez agniesia » 9 kwi 2019, o 20:15

jesli chcesz schudnac to same cwiczenia nie pomoga. zmien sposob odzyywiania. ja postawilam na catering od wygodnadieta, polaczylam to oczywiscie z wiekszym ruchem. jesli chodzi o catering to maja smaczne jedzenie i zawsze dostarczaja je punktualnie na pewn bedziesz zadowolna.
agniesia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 9 kwi 2019, o 20:06

Re: Czy siłownia pomoże i ile razy w tygodniu?

Postprzez bakus23 » 1 wrz 2019, o 11:52

Polecam wam posiłkować się stronami związanymi ze zdrowym trybem życia, suplementacją i tak dalej. Dajcie znać czy na przykład tego typu stronka: https://ingrandire-il-pene.xyz/una-diet ... omo-reale/ i artykuły na niej wam odpowiadają. Ja bardzo lubię posiłkować się zagranicznymi źródłami, nie wiem jak wy. Dajcie proszę znać, będę wdzięczna za jakiekolwiek odpowiedzi w tym wątku. Pozdrawiam.
bakus23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 28 maja 2019, o 11:23

Re: Czy siłownia pomoże i ile razy w tygodniu?

Postprzez bogata » 11 wrz 2019, o 08:00

Już parę razy zostało to powiedziane, ale powtórzę. Dieta to ponad 50% sukcesu przy odchudzaniu. Ćwiczenia też są ważne, ale jednak to odżywianie ma największy wpływ.
Avatar użytkownika
bogata
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 wrz 2019, o 15:13

Re: Czy siłownia pomoże i ile razy w tygodniu?

Postprzez AnitaT » 15 wrz 2019, o 18:58

Na pewno pomoże, ale tak jak piszą wcześniej, efekt będzie dużo lepszy jeśli wspomożesz się dietą;) Ja akurat zamawiam sobie catering z Wygodnejdiety, dzięki nim jem zdrowo, smacznie i co ważniejsze regularnie a to bardzo ułatwia sprawę;)
AnitaT
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 wrz 2018, o 16:19

Re: Czy siłownia pomoże i ile razy w tygodniu?

Postprzez Helenka123 » 5 lut 2020, o 10:02

Polecam bardzo w tej sytuacji drabinki gimnastyczne. I dla domu i dla ciała.

Helenka123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 12 kwi 2019, o 08:57

Re: Czy siłownia pomoże i ile razy w tygodniu?

Postprzez damari » 12 sie 2020, o 14:58

siłownia jest fajna i nie ma się co wstydzić ja się przełamałam i nikt na mnie z góry nie patrzył, wymalowanych dziewczyn tez nie było więc luzik
damari
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 12 sie 2020, o 14:32
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]