wigilijne rozterki...

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

wigilijne rozterki...

Postprzez Justii2612 » 27 lis 2014, o 20:40

Hej kobietki :-) mam pytanie, jak spędzacie wigilię i święta? Pytam, ponieważ w tym roku postanowiłam z mężem zrobić wigilię we własnym domu z dzidzią. Co prawda rodzice nie obrazili się na nas ale dali mi wyraźnie do zrozumienia że chcieliby żebyśmy jednak zmienili zdanie. A siostra wręcz prosiła żebyśmy do nich przyjechali. Gryzie mnie to teraz ale... zawsze nam się marzyła wigilia z własną tylko malutką rodzinką... :-( co o tym myslisie?
Justii2612
 

Re: wigilijne rozterki...

Postprzez Hadassa » 28 lis 2014, o 11:22

Wg mnie to Wy się macie dobrze czuć, a do rodziny można pojechać na następny dzień ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: wigilijne rozterki...

Postprzez tamira » 28 lis 2014, o 11:48

Mam podobnie, co roku ta sama historia. Chcielibyśmy choć raz spędzić Wigilię we własnym domu i według naszych upodobań, ale z teściową nie podasz! Zaraz udaje się w ciężką obrazę i strzela fochami na około. Zaproszeń do nas nie przyjmuje, odmowy nie uznaje, ech...

Obrazek
Wiosna, wiosna! Wiosna, ach to ty!
tamira
Super Gaduła
 
Posty: 1242
Dołączył(a): 27 lis 2014, o 20:53

Re: wigilijne rozterki...

Postprzez Astra » 29 lis 2014, o 15:33

Wlasnie , nie da sie niestety zadowolic wszystkich.
Ciagle sa te powtarzajace sie co roku wigilijne ,,tarcia,,.
Jakos mi to nie bardzo pasuje .
Ale jakos to przezyje, bo innej opcji po prostu nie ma. :ok:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: wigilijne rozterki...

Postprzez Tyfusek28 » 29 lis 2014, o 18:28

Ja mam juz za soba taka wigilie...bez calej rodziny..tylko ja i moje dziewczynki :):) bylo milo..spokojnie...i tylko my 3 kobietki :):) rodzina oczywiscie byla oburzona takim zachowaniem z mojej strony,ale to ja decyduje gdzie spedze swieta i z kim.

My kind of love
Avatar użytkownika
Tyfusek28
Fajna Kobietka
 
Posty: 139
Dołączył(a): 25 paź 2014, o 12:30

Re: wigilijne rozterki...

Postprzez eDom » 3 gru 2014, o 11:43

Święta to czas spędzony z rodziną, ale z drugiej strony przecież chodzi o to by czerpać. Może warto jeden raz zrobić sobie odpoczynek i spędzić je z najbliższymi w jakimś miłym miejscu, na wyjeździe? Teściowa zrozumie ;)
eDom
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 3 gru 2014, o 11:14

Re: wigilijne rozterki...

Postprzez Justii2612 » 7 gru 2014, o 19:55

No tak :-) robimy w trojke i koniec, w przyszlym roku u rodzicow. O ile bedziemy jeszcze mile widziani :-D
Justii2612
 

Re: wigilijne rozterki...

Postprzez MyTay » 9 gru 2014, o 15:06

A dla mnie to trochę dziwne - bo moja rodzina liczy nie tylko męża czy dziecko, ale również rodziców i rodzeństwo, i wszyscy są dla mnie tak samo ważni. W życiu bym nie odmówiła wigilii we wspólnym gronie, ale wiem że różne rodziny mają różnie.
Jeśli jednak tylko we 3 będziecie się czuć najlepiej, to nie słuchaj innych.

Okulary Ray Ban zawsze modne!
MyTay
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 gru 2014, o 14:43

Re: wigilijne rozterki...

Postprzez Lili89 » 15 gru 2014, o 15:26

Rodzice powinni uszanować waszą decyzję, w końcu macie prawo do podejmowania własnych decyzji.

Lili89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 gru 2014, o 15:20

Re: wigilijne rozterki...

Postprzez polcia5 » 15 gru 2014, o 19:01

Tak jak już zostało wyżej wspomniane - Wigilia jest dla Was :) Spędźcie ją tak jak sobie tego życzycie, usiądźcie przy stole i porozmawiajcie w swoim gronie. Z większą ilością rodziny i całym tym świątecznym rozgardiaszem możecie się spotkać na drugi dzień. Przecież święta są długie :)

polcia5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 3 mar 2014, o 10:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Tarnowiak