Podróże

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Re: Podróże

Postprzez YYFashion » 21 kwi 2011, o 10:00

Zawsze chciałam odwiedzić Grecję i moje marzenie się spałni wkońcu, ponieważ w te wakacje się tam wybieram. Szczególnie Ateny są moim punktem zaczepienia.
YYFashion
 

Re: Podróże

Postprzez gohusia » 24 maja 2011, o 21:20

Czy ktoś podróżował promem Unity Line? Ze Świnoujścia?
jak patrzę na ofertę to jest dośc bogata a i ceny wcale nie aż tak wygórowane.
gohusia
 

Re: Podróże

Postprzez Agnieszka_ » 27 maja 2011, o 09:59

Hej dziewczyny,
Co myślicie o wyjeździe do Tatralandii? W Tatralandii jest aquapark i domki, w których się mieszka. Chciałam tam zrobić babską imprezę. Myślicie, że to dobry pomysł?
Agnieszka_
 

Re: Podróże

Postprzez santi » 27 maja 2011, o 11:27

Nie mam pojecia czy to dobry pomysł,ale dlaczego dublujesz posty swoje?
Jeśli w jednym temacie zadałas pytanie,to po co zadajesz go w innym???
santi
 

Re: Podróże

Postprzez eluna » 27 maja 2011, o 23:17

Jeśli lubicie podróże, to wspaniale się sprawdzicie na stanowisku ambasadora fabryki przyjemności Wedel. Poszukują kogoś, kto będzie podróżował po całym świecie i promował słodycze Wedel. I oferują fantastyczne zarobki - 10 tyś. zł miesięcznie. Jeśli myślicie, że to praca dla was, to szukajcie szczegółów na www.ambasador.wedel.pl
eluna
 

Re: Podróże

Postprzez agusnysa » 28 maja 2011, o 09:39

eluna nie kuś tak nio!:) bo ja bym z checia sie zglosiła:)
agusnysa
 

Re: Podróże

Postprzez Muchomor » 2 lis 2011, o 18:15

Fakt Londyn jest pelen atrakcji i pelen akcji, mnostwo ludzi i do tego male uliczki, ktore powoduja, ze robi sie ciasno. Przezycia gwarantowane,a le nigdy nie moglabym zyc w tym pospiechu :P No i dodajmy, ze Londyn jest jednak jedna z najdrozszych metropolii w europie. Zeby naprawde pojsc do fajnych restauracji i wybrac sie do klubow nocnych, a potem na zakupy to polska przecietna pensja wystarczy moze na 3 dni. Jednak jest jedna bardzo pozytywna rzecz, mozna sie tam dostac juz nawet za 60zl tanimi liniami. Sama lecialam juz parokrotnie. Poniewaz, nie chodzilam po muzeach, teatrach, nie robilam zakupow i nie odwiedzalam fajnych restauracji, wycieczka byla tania i mimo wszystko przyjemna. Sama przebywanie w tym miescie jest itrygujace :)
Muchomor
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 18 paź 2011, o 15:41

Re: Podróże

Postprzez Hakiruono » 3 lis 2011, o 10:39

Ja marzę o Japonii, ale jak na razie to tylko i wyłącznie sfera marzeń.
Hakiruono
 

Re: Podróże

Postprzez gohusia » 4 lis 2011, o 12:18

Hakiruono napisał(a):Ja marzę o Japonii, ale jak na razie to tylko i wyłącznie sfera marzeń.

Widać po nicku że masz zamiłowania do Japonii.
ale marzenia się spełniają i napewno warto je mieć.
zaglądaj systematycznie na oferyy biur podróży... czasem naprawdę super last można trafić. nawet do Japonii.
gohusia
 

Re: Podróże

Postprzez deborah83 » 11 lis 2011, o 18:13

ja mam teraz jako marzenie jakas objazdowke, bo chcialabym sobie pozwiedzac jakies zakatki ziemii:)Do tej pory raczej lezalam plackiem na plazy lub przed basenem...czas sie uaktywnic:) Ktora wycieczke byscie dziewczyny wybraly? Wlochy czy Chorwacja + Adriatyk? Moze ktoras z Was byla na podobnej i moglaby sie podzielic wrazeniami? Ja wybralam na razie po wstepnej selekcji te dwie:

http://www.funclub.pl/oferty/objazdowki ... _5043.html
http://www.funclub.pl/oferty/objazdowki ... _5033.html
:serca
deborah83
 

Re: Podróże

Postprzez Tusia » 22 lis 2011, o 15:49

Ja bym a Twoim mijscu przemyslała wybór biura przede wszystkim. W Itace masz wycieczkę do Włoch, owszem 4 dni krótsza, ale przy okazji 3 RAZY TAŃSZA!!
http://www.itaka.pl/wycieczki/wlochy/rz ... ARCH_HOTEL[wyloty]=GUB&SEARCH_HOTEL[pokoje]=DB1&SEARCH_HOTEL[wyzywienie]=X
Tusia
 

Re: Podróże

Postprzez veryAnka » 1 gru 2011, o 17:18

ja jestem fanka Skandynawii, ktos podziela te zajawke?
veryAnka
 

Re: Podróże

Postprzez Viv » 1 gru 2011, o 20:00

Ja chciałabym do Australii albo Japonii.

Zwiedziłam bardzo wiele krajów. Najlepiej oczywiście wspominam wyjazdy do USA- kilka razy byłam w Nowym Jorku i raz w Los Angeles - niesamowite i magiczne miejsce. W ogóle zupełnie inny świat. W Izraelu jeszcze mi się podobało, też tak inaczej.
Avatar użytkownika
Viv
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 28 lis 2011, o 21:33

Re: Podróże

Postprzez arcticone » 23 gru 2011, o 15:02

Hakiruono napisał(a):Ja marzę o Japonii, ale jak na razie to tylko i wyłącznie sfera marzeń.

Oj tak! Japonia jest magiczna. Polecam Ci książkę "Bezsenność w Tokio", można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o Japonii i pisana jest w bardzo fajny, absolutnie nie-nudny sposób :)
arcticone
 

Re: Podróże

Postprzez aisoglam » 20 lut 2012, o 14:57

Ostatnio zrobiłam sobie listę miejsc,do których chciałabym pojechać:Toskania,Barcelona(powtórka), Majorka(powtórka),Norwegia,Kornwalia,Szkocja,Irlandia.Są to miejsca stosunkowo blisko położone bo zdrowie nie pozwala mi nawet marzyć o dalszych podróżach.
aisoglam
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 18 lut 2012, o 14:30

Re: Podróże

Postprzez Baśka1971 » 21 lut 2012, o 09:45

arcticone napisał(a):
Hakiruono napisał(a):Ja marzę o Japonii, ale jak na razie to tylko i wyłącznie sfera marzeń.

Oj tak! Japonia jest magiczna. Polecam Ci książkę "Bezsenność w Tokio", można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o Japonii i pisana jest w bardzo fajny, absolutnie nie-nudny sposób :)


Dla mnie Japonia to kraj o tyle dziwny, że ich kultura jest przesiąknięta mitomanią. Gospodarka u nich leży, trzęsienia ziemi, a gospodarczo już od wielu lat byli Azjatycką wersją Grecji. O tyle dziwny to naród, że potrafią robić jednocześnie cuda na kiju i rzeczy niesamowite, a z drugiej strony potrafią wszystko tak spiep...ć, niczym Polacy. :angrywife
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Podróże

Postprzez dzo » 21 lut 2012, o 19:25

gospodarka w Japonii leży ? nie wydaje mi się...
dzo
 

Re: Podróże

Postprzez Baśka1971 » 22 lut 2012, o 09:17

Tak. Już w końcu lat 90-tych zaczął się kryzys, kiedy reszta świata jeszcze o nim nie słyszała. Zresztą co się dziwić, jak u nich robotnik zarabia więcej niż profesor w niejednym kraju. Poniekąd ustrój w Japonii jest bliski komunizmowi (skrajny socjalizm). Dlaczego produkty z Japonii są droższe często nawet o 10 razy od ich substytutów pochodzacych z np. Chin? Właśnie przez gigantyczne koszty produkcji i obsługi. Więc większość świata woli kupowac to samo za 1/10 ceny i Japończycy na tym tracą. Swoją drogą to ciekawa sytyacja w Azji. Kiedyś Japonia wiodła, a Chiny były biedne i komunistyczne. Wystarczyło zmienić ustrój w jednym i drugim państwie i sytuacja diametralnie się odwróciła. Chiny - stały się potęga gospodarczą, a Japonia stoczyła się na dno.
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Podróże

Postprzez pagat » 25 lut 2012, o 20:10

Tak czytam sobie wypowiedzi i zastanawiam sie Tusia, dlaczego radzisz przemyslec biuro podrozy? Juz kilka razy podrozowalam z Funclubem, fakt ze nie bylam poki co z nimi na zadnej objazdowce (choc mam w planach w niedlugim czasie), ale zawsze nie moglam powiedziec zlego slowa na to biuro, ze wzgledu na warunki zakwaterowania, obsluge biura i opieke rezydenta, no a przede wszystkim cene. Ja tam bez wahania wybralabym to biuro na swoj wypoczynek, po inne siegam tylko wtedy, gdy danego regionu nie ma w ofercie funclubu.
pagat
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 lut 2012, o 20:04

Re: Podróże

Postprzez imloco » 29 lut 2012, o 14:11

Zastanawiam się nad wycieczką do Chorwacji albo do Serbii. Które polecacie bardziej, albo co warto zobaczyć?

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51

Re: Podróże

Postprzez gromadzia3 » 3 mar 2012, o 00:00

Byłam na wycieczce "Paryż za grosze" z funclub i wróciłam zakochana w tym mieście! Dobrze ułozony program pozwolił nam zobaczyć najciekawsze perełki Paryża. W tym roku weekend majowy spędzimy we Włoszech na wycieczce "Skarby Italii" i już nie mogę się doczekać. Takie wycieczki objazdowe to bardzo fajna sprawa - w zaledwie kilka dni oglądamy zabytki światowej sławy (np.Luwr), niewielka cena w porównaniu do wakacji all inclusive, aktywnie spędzam czas a wrażenia pozostaną w mej pamięci do końca życia. Kto raz spróbuje - zapragnie więcej! Z każdej wypłaty odkładam niewielką kwotę i robię sobie urodzinowy prezent - właśnie na majowy weekend :woman:
Avatar użytkownika
gromadzia3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 mar 2012, o 23:47

Re: Podróże

Postprzez gohusia » 15 mar 2012, o 22:39

A co sądzicie o aktywnym wypoczynku, aktywnych podróżach np. na rowerze prze dobrych kilka dni? Teraz chyba coraz bardziej popularne stają się właśnie takie wakacje. i sama myślę, że to łby fajny pomysł.
gohusia
 

Re: Podróże

Postprzez rudzik » 24 mar 2012, o 22:53

A ja postanowilam w tym roku w weekend majowy wybrac sie na taka wycieczke "Paryz za grosze" z funclubem no i nie ukrywam, ze zdecydowalam sie na nia po przeczytaniu licznych pozytywnych komentarzy na forach:) Chcielismy sie gdzies z narzeczonym wybrac z okazji naszych niedawnych zareczyn, a Paryz - zdecydowanie stolica romantyzmu:)No i cena rewelka
Avatar użytkownika
rudzik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 mar 2012, o 22:47

Re: Podróże

Postprzez gohusia » 25 mar 2012, o 13:40

Ja chyba jednak coraz bardziej wolę aktywne wakacje, aktywny wypoczynek. nie wiem czemu ale takie zwiedzanie i wylegiwanie się na plaży nie za bardzo. Znalazłam ofertę takiego obozy, wyjazdu 13 dniowego na rowerach po Szwecji za 1950zł w biurze TRAMP. co myślicie?
gohusia
 

Re: Podróże

Postprzez Kotek1234 » 28 mar 2012, o 23:09

Kocham podróżować, jak raz w miesiącu lub najlepiej cześciej gdzies nie pojadę to jestem chora. eraz np zwiedzam Kretę, jestem na Erazmusie na 4 miesiące :) Penetruję wyspę i okoliczne mniejsze wysepki :) Jest bosko!
Kotek1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 28 mar 2012, o 17:49
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]