zakupy przedświąteczne

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

zakupy przedświąteczne

Postprzez redgreen » 10 gru 2014, o 13:34

Wiecie już gdzie będziecie robić przedświąteczne zakupy? Rozglądacie się wcześniej gdzie są promocje i gdzie warto kupować?
redgreen
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 26 maja 2014, o 13:57

Re: zakupy przedświąteczne

Postprzez mopsik » 10 gru 2014, o 17:22

Ja jakoś nie przepadam za obdarowaniem kogoś, np. kosmetykiem. Lubię robić oryginalne prezenty. Przed Świętami zamawiam zaprojektowane przeze mnie fotoksiążki, fotokubki itp. . Lubię kiedy dana osoba wie, że prezent jest specjalnie dla niej. Pewnie, że szukam promocji, można powiedzieć - jestem łowcą promocji ;) i to skutecznym ;)

Sklep markiz w Poznaniu - jakie ceny?
mopsik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 22:15

Re: zakupy przedświąteczne

Postprzez reakti » 12 gru 2014, o 14:56

jakoś szczególnie nie poluję na okazje ale jak na codzień robię zakupy w polo to wiem że tam zawsze są niskie ceny a na święta to nawet jeszcze bardziej...
reakti
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 23 maja 2014, o 13:34

Re: zakupy przedświąteczne

Postprzez wiking » 14 gru 2014, o 15:02

Ja niestety zawsze odkładam zakupy na ostatnią chwilę, moze w tym roku uda mi się zaplanować je wcześniej.

wiking
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 14 gru 2014, o 13:09

Re: zakupy przedświąteczne

Postprzez laelia » 14 gru 2014, o 20:04

ja już zamówiłam tydzień temu zakupy w Almie przez internet - puszki z owocami, pomidory suszone, oliwki itp i trochę dobrych słodyczy. Dzień przed Wigilią maż wyskoczy na bazar (ma wolne) i kupi śliwki suszone, grzyby suszone i ryby świeże. Natomiast pisaki lukrowe do pierniczków kupiłam już w sierpniu :D bo przed Świętami ciężko dostać

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16

Re: zakupy przedświąteczne

Postprzez e-kosmeo_pl » 16 gru 2014, o 12:24

Ja nie zostawiam zakupów na ostatnią chwilę,szczególnie przed świętami kiedy to jednak jest sporo bieganiny i zamieszania. Polecam też sklepy internetowe gdzie wiele rzeczy kupimy szybciej,taniej i bez kolejek:)
e-kosmeo_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 23 paź 2014, o 11:51

Re: zakupy przedświąteczne

Postprzez lulumiranda » 16 gru 2014, o 14:53

Ja również nie zostawiam sobie wszystkiego na ostatnią chwilę - szczegolnie,że w zeszłym roku mam w tym zakresie doświadczenia :D Bieganie po sklepach w panice przedświątecznej dzień wcześniej to nie dla mnie.
Tak wiec prezenty juz zamówione.
Kupiłam już część przetworów, przypraw świątecznych. Na drugi dzień zjeżdża do mnie cała rodzina mojego męża - będzie nas prawie 12 osób tak więc będę musiała trochę się nagotować.
No i wczoraj zamówiłam bardzo fajną rzecz do pokoju córki. Naklejkę na ścianę w Pixers w postaci choinki:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: zakupy przedświąteczne

Postprzez Mirella89 » 19 gru 2014, o 11:12

Sprawy "jedzeniowe" zostawiam rodzicom, a prezenty kupuję w galerii. Wczoraj w Silesi był już tłok, ale ja lubię taki rozgarniasz i przedświąteczny chaos :) A zakupy prezentów udane!
Mirella89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 19 sie 2014, o 13:11

Re: zakupy przedświąteczne

Postprzez basiaeska » 19 gru 2014, o 20:10

Ja zakupy przedświąteczne robię głównie w interneteci ze względu na promocje no i to że nie musze stac w tych cholernych kolejkach ;-) ostatnio trafiłam na całkiem spoko promocje we SPAM. W top jest fajna zniżka na kosmetyki 10% więc jest naprawę tanio. Załatwiam więc wszystko internetowo i prezenty dla koleżanek, męza i rodziców, spożywcze no i tez coś dla siebie :)

Ostatnio edytowano 21 gru 2014, o 13:10 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
basiaeska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 gru 2014, o 15:39

Re: zakupy przedświąteczne

Postprzez miolko » 21 gru 2014, o 14:40

Ja w Internecie skompletowałam prezent na allegro i SPAM

Ostatnio edytowano 21 gru 2014, o 14:54 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
miolko
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 17:16

Re: zakupy przedświąteczne

Postprzez 1mpresja » 21 gru 2014, o 22:02

Najgorszy jest ten weekend bezpośrednio przed świętami... masakra, aż strach wejść do sklepu, istne tłumy
1mpresja
Fajna Kobietka
 
Posty: 129
Dołączył(a): 13 lut 2014, o 19:47

Re: zakupy przedświąteczne

Postprzez Lovrin_pl » 22 gru 2014, o 15:54

Teraz każdy dzień do wigilii będzie prawdziwym utrapieniem,dlatego też mu wszystkie niezbędne produkty na święta kupiliśmy wcześniej:) Jedyne co mogę doradzić to sklepy internetowe gdzie unikniemy tych długich kolejek.

www.lovrin.pl - biżuteria dla kobiet z klasą.
Lovrin_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 1 sie 2014, o 14:29
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]