firma, która pomoże w przeprowadzce

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

firma, która pomoże w przeprowadzce

Postprzez aura » 8 lis 2010, o 12:21

Hej, mam do was wielką prośbę. Poszukuję solidnej firmy, która pomoże mi przewieźć wszystkie moje klamoty z jednego końca Warszawy na drugi. Wiem, że firm takowych jest sporo, ale zależy mi również, żeby przewieźć fortepian, co jest trochę gorszym problemem zważywszy na gabaryty i dość niekonwencjonalny kształt. Z góry dziękuję za wszystkie podpowiedzi.
aura
 

Re: firma, która pomoże w przeprowadzce

Postprzez corinn » 8 lis 2010, o 15:16

Z tego co się orientuję to z nietypowymi rzeczami (instrumentami) do przenoszenia, dość dobrze sobie radzi sobie firma Ablo Trans. Warto do nich zadzwonić na bezpłatną infolinie i omówić szczegóły, a także cenę. Dobre jest to, że gratis dodają pudła kartonowe więc przynajmniej o jeden problem mniej :) powodzenia :)
corinn
 

Re: firma, która pomoże w przeprowadzce

Postprzez aura » 8 lis 2010, o 17:51

Właśnie byłam na stronie tej firmy Ablo Trans i faktycznie ofertę mają bardzo ciekawą. Fajnie, że robią również darmową wycenę całej przeprowadzki. Dzięki za podpowiedź, faktycznie warto skorzystać z ich usług :)
aura
 

Re: firma, która pomoże w przeprowadzce

Postprzez pozioma » 19 sty 2011, o 11:29

Sporo jest tych firm przeprowadzkowych, ale jak już jakąś wybieramy, to warto zwrócić uwagę na to czy posiada odpowiednie kwalifikacje i choćby na to czy udostępnia pudła do pakowania rzeczy - mało kto chce nosić wszystko swoje rupiecie w reklamówkach, albo co gorsza workach na smieci:/ W Japa&Co można sobie kulturalnie takie pudła wypożyczyć, bo udostępniają, a jak trzeba to nawet panowie pomogą składać rzeczy - taką przeprowadzke, to ja rozumiem.
pozioma
 

Re: firma, która pomoże w przeprowadzce

Postprzez Anastazja-A » 1 lip 2011, o 15:17

No te pudła to ważny aspekt przeprowadzki, ale dodałabym tu jeszcze, że mają tez fajny poradnik na stronce - krótki ale za to treściwy ;) Jeśli po raz pierwszy się przeprowadzamy to dobrze skorzystać z takich porad.
Anastazja-A
 

Re: firma, która pomoże w przeprowadzce

Postprzez Awsomegirl » 27 gru 2011, o 17:25

jedną z najlepszych takich firma na rynku , która obsługuje głównie rynek Warszawski i kielecki jest Japa, istnieją już 20 lat na rynku , sa sprawdzeni i na pewno godni zaufania, co ważne bardzo skupiają się na kliencie i jego wygodzie, np dostarczają wcześniej do klienta plastikowe pudła by ten mógł sie dobrze popakować
Awsomegirl
 

Re: firma, która pomoże w przeprowadzce

Postprzez baba » 5 mar 2012, o 11:40

takie firmy warto szukać na serwisach typu clicktrans.pl, darmowo można dodać ogłoszenie i dzięki temu znaleźć to co szukamy, czyli firmę przeprowadzkową. :witch
baba
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]