Czy obecnie prawie wszystko jest modne?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Czy obecnie prawie wszystko jest modne?

Postprzez babsko » 19 maja 2011, o 23:36

Powiem Wam szczerze: moim zdaniem dzisiejsza moda jest jak ocean. Mam wrazenie, że wszystko jest modne. Czytałam dziś Fashion Magazine i parę blogów modowych i wariuję. W zasadzie można nosić wszystko, byleby gustownie połączone. Czy Wy też tak uważacie?
babsko
 

Re: Czy obecnie prawie wszystko jest modne?

Postprzez agusnysa » 20 maja 2011, o 13:54

Oczywiscie ze tak mozemy spokojnie wyjac z szafy z zeszłych sezonów ciuchy a połaczyc z orginalnymi dodadkami...Wszystko jest modne ale musimy umiec to gustownie dobrac i bedzie gites:)
agusnysa
 

Re: Czy obecnie prawie wszystko jest modne?

Postprzez dzo » 20 maja 2011, o 15:44

Ja bym nie powiedziała że wszystko ;) ;)

Prawdą jest, że moda powraca z dawnych lat ale musi trochę czasu upłynąć żeby coś co było modne 3 lata temu znowu zaczęło być modne ;) ;)
dzo
 

Re: Czy obecnie prawie wszystko jest modne?

Postprzez babsko » 22 maja 2011, o 13:25

Dzo, co na przyklad? Bo np. rurki byly modne 3 lata temu i nadal noszenie ich nie jest passe.
babsko
 

Re: Czy obecnie prawie wszystko jest modne?

Postprzez dzo » 23 maja 2011, o 19:53

rurki 3 lata temu nie były raczej modne.
Obecnie na przykład: dzwony czy szwedy w ogóle nie są modne :?
Jeżeli chodzi o buty to królują obecnie czółenka, koturny i platformy ale przecież to wszystko parę lat temu ani trochę nie było modne, nosiło się buty do szpica itp. :?

Przykładów jest jeszcze mnóstwo ;)
dzo
 

Re: Czy obecnie prawie wszystko jest modne?

Postprzez dione » 24 maja 2011, o 16:36

I to mi się właśnie bardzo podoba. Czego nie nałożymy, to i tak będziemy wyglądać modnie. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto nie przepada za śledzeniem każdych nowinek modowych, a chciałby dobrze wyglądać.
dione
 

Re: Czy obecnie prawie wszystko jest modne?

Postprzez dzo » 24 maja 2011, o 18:51

dione napisał(a):I to mi się właśnie bardzo podoba. Czego nie nałożymy, to i tak będziemy wyglądać modnie.


No ale właśnie, że nie :lol:

Załóż dzwony, t-shirt o dwa rozmiary większy i do tego takie klapki
Obrazek
i wyjdź na miasto ;) ;)

Będziesz czuła się modnie ?? ?? :twisted: :twisted:
dzo
 

Re: Czy obecnie prawie wszystko jest modne?

Postprzez babsko » 25 maja 2011, o 14:18

Dzo, zalezy, jak odbierasz mode. Widze, ze dla Ciebie modne jest to, co sie nosi. Rurki wchodzily jako modny krzyk juz 3 lata temu. Lansowali je wielcy projektanci. A dzwony beda od tego sezonu najmodniejsze. Ja nigdy nie nosilam tego co wszyscy, lecz podazalam za trendami projektantow.
babsko
 

Re: Czy obecnie prawie wszystko jest modne?

Postprzez dzo » 25 maja 2011, o 19:07

no ale pod Twoim pojęciem "wszystko" co się kryje ??

bo dla mnie wszystko to wszytko ;) ;) to w takim razie te klapki powyżej też 8-) 8-) modne są Twoim zdaniem ??
dzo
 

Re: Czy obecnie prawie wszystko jest modne?

Postprzez babsko » 26 maja 2011, o 22:35

Mnie sie te klapki nie podobaja i nawet, gdyby byly hitem sezonu, nigdy bym tego nie zalozyla. Piszac "prawie wszystko" mialam na mysli rzeczy gustowne :)
babsko
 

Re: Czy obecnie prawie wszystko jest modne?

Postprzez santi » 27 maja 2011, o 08:09

dzo napisał(a):
dione napisał(a):I to mi się właśnie bardzo podoba. Czego nie nałożymy, to i tak będziemy wyglądać modnie.


No ale właśnie, że nie :lol:

Załóż dzwony, t-shirt o dwa rozmiary większy i do tego takie klapki
Obrazek
i wyjdź na miasto ;) ;)

Będziesz czuła się modnie ?? ?? :twisted: :twisted:

Dobre haha :D
Ja w sumie nie bardzo podążam za modą,kupuje to co mi sie podoba,w czym sie dobrze czuje ;)
santi
 

Re: Czy obecnie prawie wszystko jest modne?

Postprzez babsko » 29 maja 2011, o 01:10

I właśnie to też jest teraz modne- wygoda i dobre samopoczucie :)
babsko
 

Re: Czy obecnie prawie wszystko jest modne?

Postprzez Japaneczka » 11 lip 2011, o 21:32

Wszystko zależy od tego jak kto definiuje modę. Ja osobiście nie jestem fanatyczką podążania za trendami mody, lubię ubrać się wygodnie, dobrze, a że z mężem jesteśmy na dorobku to i w miarę tanio w zaufanych sklepach z odzieżą.
Japaneczka
 

Re: Czy obecnie prawie wszystko jest modne?

Postprzez babsko » 12 lip 2011, o 11:29

O tyle dzisiejsza moda nie jest zła, że można wybrać co się chce z całej palety możliwości. I jest też miejsce na wygodę.
babsko
 

Re: Czy obecnie prawie wszystko jest modne?

Postprzez superja » 19 lip 2011, o 09:13

Wyjdź na ulicę w czymś oryginalnym czego nikt nie nosi a zobaczysz że sama zaczniesz ustalać trendy w modzie ;)
superja
 

Re: Czy obecnie prawie wszystko jest modne?

Postprzez babsko » 20 lip 2011, o 01:39

Czesto praktykuje takie poczynania ;).
babsko
 

Re: Czy obecnie prawie wszystko jest modne?

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 5 paź 2011, o 10:48

Wydaje mi się,ze nie wszystko co modne jest wygodne i komfortowe,powiem więcej: czasem jest nawet brzydkie wiec nie kieruje się tym podczas zakupu. Po prostu mam czuć się dobrze i wiedzieć,ze ten styl do mnie pasuje.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: Czy obecnie prawie wszystko jest modne?

Postprzez Bielizna-Anna » 15 lut 2012, o 17:32

Uważam, że co sezon moda się zmienia, ale są rzeczy które wciąż pozostają modne. Dlatego najlepiej kupować praktyczne, zawsze modne ubrania. Natomiast dodatkami, czy butami lub kolorami można zaakcentować, że w jakimś stopniu podąża się za modą.
Bielizna-Anna
 

Re: Czy obecnie prawie wszystko jest modne?

Postprzez WeselneZaplecze » 20 lut 2012, o 15:53

Moda przemija i rodzi się tak jak zresztą wszystko. Póki co jednak zauważyłam, że marynarki i klasyczne balerinki trzymają się mocno pozycji lidera.
WeselneZaplecze
 

Re: Czy obecnie prawie wszystko jest modne?

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 6 mar 2012, o 19:36

No wiadomo są takie rzeczy, które nigdy nie ulegna zmianie. Dlatego lubie kupowac standardowe rzeczy i ulepszać je dodatkami-bizuterią, która również jest zawsze na czasie.
Sklep.Sambora_pl
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]