Zakythos first minute 2015

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Zakythos first minute 2015

Postprzez rona81 » 20 lis 2014, o 11:22

Do tej pory z dzieciakami jeździliśmy nad nasz morze. Jednak wiadomo pogoda nie rozpieszcza morze zimne. A jak wybierzesz już fajny ośrodek z basenem z podgrzewaną wodą i dużym placem dla dzieci to płacisz jak za woły (nie raz nawet więcej niż za zagraniczną wycieczką) W tym roku przyjaciółka była ze swoimi dziećmi w Grecji na Zakythos. Widziałam zdjęcia cudo !!! I cena nawet przystępna. Z tego względu że w zeszłym roku było bardzo mało last minute zdecydowaliśmy się na first minute z ubezpieczeniem kwoty wakacji do ostatniego dnia w promocji.

Czy decydowałyście się już na first minute ? Albo w przeszłości tak kuliłyście wczasy ?

Kojarzycie Hotel Careta Star ?

:kiss2

Obrazek
Zapraszam!
rona81
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 lis 2014, o 20:08

Re: Zakythos first minute 2015

Postprzez rona81 » 7 lut 2015, o 19:35

Zaliczka zapłacona ... lecimy do żółwi Careta Careta :p Ktoś był i podziwiał naprawdę siedzą sobie na plaży i można je podziwiać prawie dotknąć ?

Obrazek
Zapraszam!
rona81
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 lis 2014, o 20:08

Re: Zakythos first minute 2015

Postprzez a_gatka » 29 mar 2015, o 20:27

A jak to wygląda w przypadku first minute? Nigdy nie kupowałam takich ofert, bo zawsze wydawało mi się, że taniej wyjdę na lastach.
a_gatka
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników