Ubranka dla dzieci

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez roxioksana » 6 lut 2015, o 00:49

Obecnie jest wiele możliwości... heh... nie spod lady jak w czasach kiedy ja byłam dzieckiem. Teraz można przebierać w markach i fasonach. Czasem udaje mi się kupić "smaczki" w dobrej cenie. Lubię wyszukiwać ciekawe ubranka zwłaszcza na specjalne okazje. Zainspirował mnie artykuł: Modny maluch – miniprzewodnik po dziecięcych markach.
roxioksana
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 00:25

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez Aniella » 8 lut 2015, o 22:52

Ja kupowałam zazwyczaj to co mi się podobało oczywiście także patrzałam na jakość ale także i cenę gdyż z wszystkich tych rzeczy dzieci szybko wyrastają.Mnóstwo rzeczy także dostałam.

Aniella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 lut 2015, o 22:47

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez mag777 » 17 lut 2015, o 00:20

Jakość jest ważna, skóra dziecka jest bardzo delikatna. Czasami lepiej zapłacić więcej za ubranka dla naszych pociech :)
mag777
 

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez puderniczka » 29 mar 2015, o 15:08

ubrania w sieciówkach niestety są drogie a jakość wcale nie powala, kupiłam jakiś czas temu sweterek córce w hm i po kilku praniach nie wygląda już dobrze. Mamy za to bluzki ze sklepu SPAM które były duużo tańsze a jakość nieporównywalnie wyższa, materiał milutki, kolory żywe.

Ostatnio edytowano 29 mar 2015, o 17:53 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez beciap » 29 mar 2015, o 19:45

Ja kupuję ubranka mojej córce w reserved i jestem bardzo zadowolona. Są dość drogie ale mają często wyprzedaże i można kupić fajne rzeczy w naprawdę dobrej cenie:) polecam bo można prać wiele razy i nic się z nimi nie dzieje. Pozdrawiam:)
beciap
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 23 mar 2015, o 14:35

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez limonkanesti » 9 kwi 2015, o 22:33

Ja sporo ciuszków kupuję na bazarkach i w tego typu miejscach :) Czasem można znaleźć coś naprawdę ładnego i porządnego za niewielkie pieniądze. Zdarza mi się też kupować w sieciówkach, na działach dziecięcych. Ale np skarpeteczki, majteczki, rajstopki kupuję bardzo często na necie, bo wychodzi dużo taniej, a wiadomo, że tego typu rzeczy szybko się zużywają. Na stronce SPAM kupowałam rajstopki bardzo dobrej jakości.



PROSZE NIE SPAMOWAC FORUM
limonkanesti
 

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez mokli84 » 11 kwi 2015, o 21:48

a ja w komisach trochę taniej jest przez to i mnie to bardzo zawsze cieszy :)
mokli84
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 11 sty 2015, o 17:52

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez kamila » 3 maja 2015, o 14:37

W smyku sa bardzo fajne ubranka,czesto przeceniają.Mowie o sklepie on line.

Największą głupotą naszego gatunku jest to,że najwspanialsze bukiety przeznaczamy dla zmarłych...
Avatar użytkownika
kamila
Fajna Kobietka
 
Posty: 245
Dołączył(a): 14 kwi 2015, o 17:56

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez rozanna692 » 4 maja 2015, o 09:19

Ja najczęściej robię zakupy w Pinokio, Tup Tup, Cocodrillo i w Mieszku. Jest duży wybór i ceny też przystępne.

Bardzo dobra restauracja w Rzeszowie - co polecacie?
rozanna692
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 4 maja 2015, o 08:50

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez sara_kolanko » 13 maja 2015, o 16:18

U nas grane są sieciówki, net i second handy. Sporo ciuchów dostaliśmy też od mojej starszej siostry. Kupujemy też w lidlu a zdarza się że i w biedrze. Jak jest porządnej jakości i nie kosztuje jak złoto, to się nie ograniczam do jednego czy dwóch miejsc.
Avatar użytkownika
sara_kolanko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 22 kwi 2015, o 16:33

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez orszulka » 28 maja 2015, o 21:55

Second handy sa bardzo fajnym pomyslem, bo mozna tam znalezc sporo perełek, ale powiem szczerze, ze trzeba miec cierpliwosc i czas, by wyszukiwac ubranka :)
orszulka
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 1 maja 2015, o 08:02

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez fw4 » 25 cze 2015, o 08:51

Ja kupuję ubranka z naturalnych materiałów, przede wszystkim z bawełny

fw4
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 cze 2015, o 08:47

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez AleksandA23 » 26 lip 2015, o 11:42

U nas często trafiają się coś w stylu second hendów tylko, że z nowymi ubraniami lekko uszkodzonymi np. porwanymi na szwie, więc to jest fajne miejsce, żeby można było coś ciekawego trafić.
AleksandA23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 lip 2015, o 11:18

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez ona1 » 25 lut 2020, o 16:50

ubranka dziecięce sa bardzo wazne bo przy okazji uspokajają dziecko i zawsze bobas ma coś swojego ulubionego i sie lepiej czuje

ona1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 lut 2020, o 16:45

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez rogatka » 12 mar 2020, o 14:57

Dobra jakość ubranek, śliczne i oryginalne kolory cechują ubrania polskiego producenta Kaola-Kid. Często robię w tym sklepie zakupy, bo lubię jak moje dzieci wyglądają oryginalnie, jest im w ubraniach wygodnie, a przy tym są one wykonane z naturalnych materiałów.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez karalona » 18 mar 2020, o 21:47

u mnie najczęściej wybór padał na sklepy internetowe lub portale aukcyjne
karalona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 mar 2020, o 21:32

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez kaja12321 » 26 kwi 2020, o 12:36

Ja lubię robić zakupy w Smyku wolę zobaczyć na żywo ubranko niż kupować przez neta. Teraz spodziewam się drugiego dziecka i już nie mogę się doczekać aż pójdę na zakupy bo czas zaczyna gonić. Mieszkam w okolicach Łodzi i jak tylko otworzą Centrum Tkalnia w Pabianicach to zaraz idę. Wiem z pierwszej ręki że zakupy w tym centrum będą super bezpieczne. Galeria została zdezynfekowana i władze zadbają o najwyższe bezpieczeństwo po epidemii.
kaja12321
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 18 maja 2018, o 22:21

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez nikoll.ka » 12 cze 2020, o 12:35

Kupując ubranka dla moich dzieci kieruje się zasadą, że najważniejsze, aby mi się podobały, były wykonane z dobrej jakości materiałów oraz w przystępnej cenie. Wśród moich ostatnich zdobyczy znalazła się piżama chłopięca dla starszego syna i letni szlafrok dla córy. Uwielbiam te zakupy dla nich, bo wszystkie dziecięce rzeczy są takie piękne i jest w czym wybierać.
nikoll.ka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 cze 2020, o 12:29

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez Misia96 » 4 paź 2020, o 17:12

Fajne są ubranka z bawełny organicznej. Jest ona delikatniejsza od tej zwykłej i nie powoduje podrażnień.

Misia96
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 wrz 2020, o 13:05

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez OlaMaKota » 16 paź 2020, o 23:08

Ja zwracam uwagę na skład, dlatego czytam metki. Nie pamiętam, kiedy kupiłam jakiś ciuch dziecku bez czytania metki. Generalnie, kupuję tkaniny wyłącznie naturalne, bez żadnych domieszek (chyba że to softshell, czyli tkaniny specjalistyczne). Sama też trochę szyję, choć bardziej traktuję to jak hobby, ale wybierając tkaniny do swoich robótek też szukam naturalnych. Można trochę poczytać o tkaninach w necie, warto wiedzieć jakie są zalety i wady konkretnych rodzajów. Fajne zestawienie widziałam na stronie sklepu Bawelna-Tkaniny.pl Warto się edukować, by nie dać się później zwieść sieciówkom ;)
OlaMaKota
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 7 paź 2020, o 12:23

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez annika77 » 16 lut 2021, o 00:03

Super się u nas sprawdzają ubranka z Tutumbaby, mają materiały najlepszej jakości, bezpieczne dla nawet najwrażliwszej skóry. Ubranka są uszyte tak by były wygodne dla najmłodszych, posiadają minimalną ilość zapięć. Mamy sporo rzeczy od nich i wszystko super się sprawdza w praktyce, także zdecydowanie mogę wam ich doradzić.
Avatar użytkownika
annika77
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 23 mar 2020, o 18:17

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez Kamilakolakowska89 » 16 kwi 2021, o 10:56

Ja uwielbiam polskie ubranka dla niemowląt. Tkaniny są dobre jakościowo z ubrankami nic się nie dzieje po wielu praniach. Jest dużo dobrych marek P i Oki, koala, ale ostatnio wiernie kupuje w Olibamni. Są mega :)
Kamilakolakowska89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 kwi 2021, o 10:40

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez Eliza1986 » 17 kwi 2021, o 17:37

Dla mnie ważny jest skład, wybieram tylko bawełniane bodziaki, zazwyczaj kupuję w sieci, teraz przez lockdown to szkoda nerwów na zastanawianie,cz y już będzie można iść kupić czy nie. Stawiam też na polskiego producenta. Nie ukrywam, że ważna też jest cena, dlatego jeśli chcecie to zerknijcie sobie do Olibambi, to polska marka, która łączy wszystko o czym wyżej napisałam, także moim zdaniem warto kupić tam, z jakości na pewno będziecie zadowolone :) https://olibambi.pl/
Eliza1986
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 kwi 2021, o 22:37

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez kosmarka29 » 25 kwi 2021, o 01:16

Też wychodzę z założenia, że dziecko za chwilę wyrośnie albo rozwali ;) Jak to nie jest nic na specjalną okazję, żebym musiała odstawić małą jak na wydanie, to patrzę tylko żeby była jak najmniejsza domieszka poliestru. W kwestii ubrań dziecięcych to polecam artykuły na zorganizowana.pl, sporo o tym pisali w różnym kontekście, polecam też zainteresowanie się grupkami zero-waste, gdzie ludzie ciągle sobie przekazują za darmo/czekoladę przekazują rzeczy, z których ich małe wyrosły.

kosmarka29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2 kwi 2021, o 12:15

Re: Ubranka dla dzieci

Postprzez dominika10 » 29 kwi 2021, o 18:05

Ja dla mojej córeczki kupowałam ubrania ze sklepu formommy.pl i jestem bardzo zadowolona. Ceny rozsądne, wybór bardzo duży plus teraz jest dodatkowo -15% na kod WYPRAWKA, więc myślę, że warto przetestować.
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]