Spalacze tluszczu

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Spalacze tluszczu

Postprzez umrzecZmilosc » 25 sty 2015, o 13:23

Witam.
Chciałabym sie dowiedziec, od kogos kto sie na tym zna, czy mozna polaczyc, suplement diety forever slim z Olimp thermo speed extra?
Prosze o konkrety, czy może ktoras z was stosuje podobne polaczenia oczywiscie z treningami i dieta.
Dodam, że chce sie zdecydowac na takie polaczenia, gdyz stosuje forever slim, za ktory dalam ponad 200zl i nic nie widze, i takiego kopa tez nie czuje, dlatego chce to polaczyc z tym spalaczem.
Ile trzeba czekać na efekty? Bo to co czytalam, na innych forach, ze w tydzien 3kg stosujac tylko forever slim, bez zadnego wysilku, to chyba jakas sciema.
umrzecZmilosc
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 sty 2015, o 13:19

Re: Spalacze tluszczu

Postprzez mikus » 9 mar 2015, o 19:03

A czy takie preparaty nie są szkodliwe dla zdrowia? Co o tym myślicie?

większość rzeczy w życiu układa się sama :)
Avatar użytkownika
mikus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 8 mar 2015, o 10:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spalacze tluszczu

Postprzez thalia » 11 mar 2015, o 12:26

mikus napisał(a):A czy takie preparaty nie są szkodliwe dla zdrowia? Co o tym myślicie?

Ja bym nie brała takich rzeczy. Wydaje mi się, że to niebezpieczne. Mało to w tv było reportaży o dziewczynach, które chciały szybko schudnąć i źle się to dla nich skończyło właśnie przez takie specyfiki?
thalia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 mar 2015, o 12:22
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Spalacze tluszczu

Postprzez buziaczek88 » 11 mar 2015, o 17:11

Ja też się boję jakiś takich dziwnych suplementów diety. Mi w trawieniu pomaga np. Czerwona herbata. Wiadomo cudów nie czyni ale ułatwia odchudzanie. :)
buziaczek88
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 16 lut 2015, o 13:23

Re: Spalacze tluszczu

Postprzez Natzuri » 12 mar 2015, o 13:35

ja stosuję Olimp thermo speed i jestem zadowolona. Na mnie działa, jednak wysiłek fizyczny obowiązkowy
Natzuri
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 mar 2015, o 13:24

Re: Spalacze tluszczu

Postprzez Bandzia » 12 mar 2015, o 20:06

mikus napisał(a):A czy takie preparaty nie są szkodliwe dla zdrowia? Co o tym myślicie?

hmm ale akurat Therm Line Fast zawiera tylko i wylacznie naturalne skladniki, wiec nie szkodzi. Wiadomo, ze sa suplementy diety, ktore szkodza, ale ten - na 100% nie. No i wazne, ze dziala hihi - nawet moj maz to zauwazyl w koncu!!:D :angrywife
Bandzia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 lut 2015, o 16:29

Re: Spalacze tluszczu

Postprzez Ajlar » 17 mar 2015, o 20:36

Chyba już tysięczny raz zabieram się za odchudzanie. Zawsze byłam okrąglutka i niestety ciągle borykam się z różnymi dietami. Teraz znalazłam jakąś na necie 1200 kalorii i mam zamiar być na niej do lata. Chciałabym schudnąć 20kg, ale wiem że to pewnie nieosiągalne w moim przypadku :/ Czekam na ładniejszą pogodę i mam zamiar jeździć trochę na rowerze, mam nadzieję że znajdę motywację. Zaczęłam też stosować spam, na razie bez szału ale waga spadła o 4 kg, więc jakiś postęp jest.

Ostatnio edytowano 18 mar 2015, o 02:30 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: W każdym poście ta sama nazwa produktu -uznaję za Spam. Proszę zapoznać się z regulaminem forum.
Ajlar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17 mar 2015, o 20:26

Re: Spalacze tluszczu

Postprzez aga08 » 18 mar 2015, o 12:19

Nie wiem, czy te spalacze działają. Ja używałam kiedyś i mi nic nie pomogło

aga08
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:17

Re: Spalacze tluszczu

Postprzez Mircia » 10 kwi 2015, o 09:35

Ja używałam tylko zwykłej l-karnityny oczywiście w połączeniu z dietą i aerobami i efekty były dobre.

Mircia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 26 mar 2015, o 10:57

Re: Spalacze tluszczu

Postprzez Modna26 » 23 kwi 2015, o 12:32

tylko dziewczyny musicie zdawac sobie sprawę z tego, że samo lykanie preparatow nic nie da. Trzeba przede wszystkim przy tym miec ruch. Wtedy działa...
Modna26
Miła Kobietka
 
Posty: 71
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 21:01

Re: Spalacze tluszczu

Postprzez aanka91 » 24 sie 2015, o 11:49

Spalacze tłuszczu dzielą się na dwa rodzaje, te legalne i bezpieczne, oraz na te zakazane i niebezpieczne dla zdrowia. Tych drugich należy oczywiście unikać jak ognia, natomiast co do tych pierwszych, to warto wiedzieć, że jeśli działają (a większość nie działa), to jedynie w połączeniu z wysiłkiem fizycznym, tak jak wspomniała koleżanka powyżej.

www.kuzniazdrowia.pl – apteka internetowa
aanka91
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 12:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Spalacze tluszczu

Postprzez Aleksandrrrra » 10 wrz 2015, o 14:51

A co z naturalnymi spalaczami tłuszczu? Takimi jak cynamon, imbir, kurkuma czy chilli? Wystarczy dodawać te przyprawy do codziennego gotowania i też pomagają w szybszej przemianie materii ;) kurkuma ma też wiele cennych właściwości, można z nią kupić tabletki, nie poradzę żadnych konkretnych, ale polecam poczytać, które się dobrze wchłaniają, bo niektóre nie robią praktycznie nic :/
Aleksandrrrra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 14 sie 2015, o 15:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spalacze tluszczu

Postprzez Woli » 10 wrz 2015, o 17:46

Najlepsze na spalanie tłuszczu jest ruch. Marsz, bieg, jazda rowerem itp. Suplementy mogą jedynie działać wspomagająco.
Woli
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 10 wrz 2015, o 17:28

Re: Spalacze tluszczu

Postprzez buziaczek88 » 14 wrz 2015, o 12:29

Zamiast sztucznych wyrobów farmakologicznych lepiej się napić czerwonej herbaty albo Yerba Mate.
buziaczek88
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 16 lut 2015, o 13:23

Re: Spalacze tluszczu

Postprzez Natka79 » 29 paź 2015, o 15:30

Ja tam nie wierzę w tabletki. Moim zdaniem tylko dieta, ćwiczenia i ewentualnie kosmetyki.
Jeśli chcecie wiedzieć więcej o spalaczach tłuszczu o tym jak się zdrowo odchudzac i pozbyć cellulitu to zapraszam na moja stronę:
SPAM

Ostatnio edytowano 30 paź 2015, o 09:43 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Natka79
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 paź 2015, o 14:57

Re: Spalacze tluszczu

Postprzez kartka » 29 paź 2015, o 16:26

Kurcze, nie mogę się nadziwić, jak to wszystko czytam. Po pierwsze, to nie ruch jest najważniejszy, a DIETA. Dieta to jakieś 70-80% sukcesu, czy się to Wam podoba czy nie. Łykanie jakichś suplementów bez sportu lub w połączeniu z mniejszym lub większym ruchem niewiele da. A na pewno nie na dłuższą metę. Czy nie prościej jest zmienić nawyki żywieniowe? Wystarczy stopniowo zastępować niezdrowe produkty tymi odpowiednimi a efekty zobaczycie szybciej, niż zakładacie. Nie jestem specjalistką i nie chcę tu wyjść na mądralę, ale nie wierzę, że to taki problem.

Dieta MŻ ("mniej żreć") + zastępowanie niezdrowych produktów czymś wartościowym. Mogę Wam z marszu wymienić kilkanaście takich przykładów i gwarantuję, że niespecjalnie odczujecie to smakowo.
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Spalacze tluszczu

Postprzez Modna26 » 23 lis 2015, o 11:30

spalacze tłuszczu są może i dobre, ale trzeba ćwiczyć, bo samo z siebie nie spalisz tłuszczu wiadomo. Trzeba się ruszać jak to mówią ruch to zdrowie, człowiek się lepiej czuje nie tylko fizycznie ale i psychicznie
Modna26
Miła Kobietka
 
Posty: 71
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 21:01

Re: Spalacze tluszczu

Postprzez kartka » 23 lis 2015, o 12:15

spalacze tłuszczu są może i dobre


W jakim sensie są one dobre?
Avatar użytkownika
kartka
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 2 cze 2015, o 18:07

Re: Spalacze tluszczu

Postprzez Anastaz » 24 lis 2015, o 01:09

Nie używam żadnych spalaczy,mam dobrze rozpisaną dietę i to mi wystarczy.
Anastaz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 lis 2015, o 01:05

Re: Spalacze tluszczu

Postprzez Mirka101 » 11 mar 2016, o 17:58

Moje doświadczenie z suplementami diety zaczęło się od zakupu SPAM. Mimo odchudzania się moja waga dość długo stała w miejscu. W zasadzie to nie widziałam, co robić, bo nie mogłam ograniczyć posiłków, bo byłoby to niezdrowe. Ruchu miałam też dużo, a nawet nie miałabym czasu na większą jego ilość. Koleżanka z pracy zasugerowała żebym zaopatrzyła się w Trizer, bo jest w stu procentach bezpieczny i skuteczny. Nie mając innego pomysłu spróbowałam i z całą pewnością nie żałuję. Po miesiącu widać różnicę w dwóch kilogramach. Jest to moim zdaniem dobry wynik i nie grozi mi efekt jojo.

Ostatnio edytowano 11 mar 2016, o 19:24 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Mirka101
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 4 gru 2015, o 09:59

Re: Spalacze tluszczu

Postprzez jeunesse » 1 kwi 2016, o 13:02

Mój przepis:
Mniej jeść cukrów prostych i więcej warzyw + ćwiczenia ruchowe, wykonywane z głową lub pod okiem trenera.
jeunesse
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 kwi 2016, o 12:56
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Spalacze tluszczu

Postprzez przemko » 3 kwi 2016, o 13:50

Najlepszym spalaczem jest trening Tabata!: ) :happy
przemko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 kwi 2016, o 12:39

Re: Spalacze tluszczu

Postprzez Ona1988 » 20 kwi 2016, o 17:09

ja ostatnio zaczęłam pić herbatę 4xSuperSlim. Koleżanka powiedziała że wspomaga odchudzanie i oczyszczenie organizmu więc kupiłam i zobaczę jakie będą efekty. Oczywiście nie zapominam o treningu.

http://www.kuzniawsiodelku.pl podróże po śląsku i nie tylko pokazujące piękno tych terenów
Ona1988
Miła Kobietka
 
Posty: 88
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 13:02

Re: Spalacze tluszczu

Postprzez JoasiaCZ » 9 maja 2019, o 11:34

Bez sensu jest takie branie suplementów. I tak bez ćwiczeń nic nie zdziałasz i dodatkowo trzeba trzymać dietę jednak. No i jesli trzeba trzymać dietę to jaki jest powód brania suplementów i spalaczy? :P chuba tylko po to żeby w zawodach wystartować. Sprawdź sobie jakiś katering dietetyczny i będziesz miała z głowy. Ja sama korzystam z WygodnejDiety i nie gotuję juz od miesięcy. A figurę mam, że sama sobie zazdroszczę czasem :D
JoasiaCZ
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 10 kwi 2019, o 15:49
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]