Figurena a odchudzanie

Wszystko o naszej aktywności fizycznej oraz różnych dziedzinach sportu.

Figurena a odchudzanie

Postprzez Taurella » 22 sty 2015, o 15:48

Rozpoczęłam z nowym rokiem odchudzanie. Zaplanowałam sobie że odchudzę się według najbardziej popularnych metod i rad m.in na forach internetowych czyli dieta MŻ, ćwiczenia i uśmiech na twarzy. Niestety to jest dla mnie nie do przebrnięcia. Nie dałam rady z utrzymaniem tych zaleceń - bardzo ciężko mi wytrwac w tych postanowieniach. Zaczęłam więc szukac jakiegoś suplementu który wspomoże moje działania i jak zobacze efekty to wydaje mi się że będzie to wystarczająca dla mnie motywacja żeby wytrwać w odchudzaniu. Co polecacie, ja usłuszałam od koleżanki o figurenie i chciałam się dowiedzieć jak w temacie czy ktoś z Was stosował i moze się wypowiedzieć na ich temat? Wiem że pewnie część użytkowniczek będzie chciało mnie zniechęcić do stosowania suplementów ale ja juz jestem pewna że bez tego ne dam rady, a słyszałam też pozytwyne opinie na ich temat.
Taurella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 sty 2015, o 02:18

Re: Figurena a odchudzanie

Postprzez Helenn_ax » 5 lut 2015, o 15:57

wiem jak trudno jest utrzymać dietę w ryzach i dlatego tez zastosowałam suplementację, sprawdziłam skład tej figureny i z tego co widzę te 7 składników powinny Ci pomóc w zahamowaniu apetytu i przyspieszeniu metabolizmu. Na pewno Ci nie zaszkodzi bo same naturalne ekstrakty.
Helenn_ax
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 lut 2015, o 15:49

Re: Figurena a odchudzanie

Postprzez kocuj » 9 lut 2015, o 15:58

Najważniejsze jest żebyś nie chodziła głodna i żebyś się nie głodziła,
bo wtedy organizm robi zapasy w organizmie. Wszystko z umiarem i co najważniejsze,
to powoli wdrażać dietę żeby nie zszokować organizmu. Sama używałam dodatkowo suplementu zielona kawa max
Bardzo fajnie zmniejsza łaknienie co bardzo pomaga opanować cheć podjadania między posiłkami
jednocześnie stymuluje metabolizm do szybszego spalania tłuszczyku:).
Pozdrawiam
kocuj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 9 lut 2015, o 15:49

Re: Figurena a odchudzanie

Postprzez Astra » 12 mar 2015, o 00:18

Nikt nie ma zamiaru Cie zniechecac do czegokolwiek a tymbardziej do stosowania suplementow wspomagajacych
odchudzanko.
Wszystko jest dla ludzi , byleby umiar i zdrowy rozsadek byl na pierwszym planie , bo inaczej
mozesz sobie tylko zaszkodzic a nadmiaru cialka i tak nie zgubisz.
Jak Ci cos pasuje i pomaga to stosuj. :)
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]