pewnosc siebie to podstawa!

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

pewnosc siebie to podstawa!

Postprzez beebee » 6 sie 2010, o 11:37

tysiace razy ogladalam programy typu"jak sie nie ubierac" albo "jak dobrze wygldac nago" ale jakos nie mogal sie utozsamic z tymi kobietami... nie moglam uwierzyc jak moga rozebrac sie pzred kamera, a po kilku zmianach w garderobie, ubiorze poczuja sie pewniej i polubia swoje cialo... ja od lat nie akceptowalam siebie i nie moglam na siebie patrzec w lustrze... nie bardzo wiedzialam jak to zmienic, ale pewnego dnia postanowilam posluchac tych wszystkich "madrych" rad z tv i isc po bielizne. podobno to podstawa wiec od tego chcialam zaczac. zajelo mi to troche, nadenerwowalam sie,ze zle wygladam az nagle trafilam na super sprzedawczynie! pomierzyla, doradzila, pomogla. efektu nie bylom od razu, ale po paru dniach chodzenia w fajnej bieliznie, i , co najwazniejsze, dobrze dopasowanej zaczelam czu sie lepiej! bardziej pewna siebie, a moje cialo wydalo mi sie piekniejsze;) i wiecie co? pewnosc siebie to naprawde podstawa wszystkiego!
beebee
 

Re: pewnosc siebie to podstawa!

Postprzez Yagoda » 6 wrz 2010, o 23:11

Pewnośc siebie, w znaczeniu świadomosc siebie! Bo umówmy sie, nie ma obiektywnie osoby, która by była piekna idealna! Uwazam, ze naprawde nie ma brzydkich kobiet, sa kobiety niezadbane, bo np nie maja czasu, kasy, pomysłu na siebie, świadomości, że mozna inaczej.
A owo "zadbanie" czyli makijaz dobrze wykonany, właściwa fryzura, i dopasowany strój..moga zdziałac naprawde bardzo wiele.
uwielbiam te programy ukazujace jak mozna byc inna, badac sobą - trinny i susannah, czy Gok Wan
Yagoda
 

Re: pewnosc siebie to podstawa!

Postprzez Bielizna-Anna » 7 wrz 2010, o 14:11

Pewnosc siebie to podstawa, to wiadome;) Ale ciesze sie z tego ze potrafiłas to dostrzec, ze nalezy cos zmienic. Setki kobiet narzekają na to ze sa brzydkie, okropne, a nic z tym nie robią, a wystarczy ruszyc głową:)
Bielizna-Anna
 

Re: pewnosc siebie to podstawa!

Postprzez ninka_niebieska » 25 paź 2010, o 09:06

Zgadza się.. pomysłowość i pewność siebie przede wszystkim. Nie trzeba mieć dużo pieniędzy, zeby ubrać się fajnie, modnie i stylowo.. teraz z roku na rok moda się zmienia i nie każdego stać na podąrzanie za nią. Pamiętajmy że moda któa się 'pojawia' najprawdopodobniej już kiedyś panowała, za czasów naszych mam, babć czy cioć.. i wykorzystajmy to drogie Panie. :) Wystarczy pogrzebać w szafie.. coś dodać coś ująć, coś przerobić i może być naprawdę fajny ciuszek. Zawsze można kupowac tańsze ubrania.. tańsze nie zawsze znaczy gorsze. . . a droższe nie zawsze znaczy lepsze ;)
ninka_niebieska
 

Re: pewnosc siebie to podstawa!

Postprzez pisska » 7 lip 2011, o 10:41

Pewność siebie to napewno podstawa ;) Z tą bielizną to ciekawy pomysł szczerze mówiąc. Ale na różnych ludzi działają różne rzeczy.
pisska
 

Re: pewnosc siebie to podstawa!

Postprzez Pola » 7 lip 2011, o 11:36

Dziewczyny nie oszukujmy się nawet jak jesteśmy pewne siebie to i tak ktoś nam tą pewność zburzy czy kolezanka z pracy ktora wyglada olsniewająco w nowej fryzurze, czy chłopak ktory gapi się na inna laske przy barze, czy po prostu nie mamy sie w co ubrac bo pogoda jest inna niz poprzedniego dnia myslalysmy;/ Grunt to się nie przejmować drobnostkami, i cieszyć się z drobiazgów :) Wiadomo Panie które naprawde nie mogą na siebie patrzeć w lustrze, moga zasięgnąć porad stylisty, wizażysty na polskim rynku aż roi się od osób pomagających nam ubrać się lepiej wystarczy poszukać :) ale wiadomo za to trzeba zapłacić...
Pola
 

Re: pewnosc siebie to podstawa!

Postprzez witaminka » 7 lip 2011, o 16:02

Chciałabym mieć pewność siebie jaką mają niektóre kobiety, które naprawdę wcale nie wyglądają dobrze.. :/ Wiem że nie wyglądam źle. Ubieram się schludnie i fajnie. Nie jestem brzydka, bo mam powodzenie i jestem całkiem zgrabna. Ale znam kobiety, które że brzydko powiem" wyżej s*** niż dupę mają" i niestety widząc takie mimozy.. chodzące "lalki", które myślą że są bóstwem no niestety moja samoocena spada.. i to dużo niżej niż powinna :(( Więc czasem dobre myślenie o sobie nic nie daje :( Niestety :((
witaminka
 

Re: pewnosc siebie to podstawa!

Postprzez Pola » 7 lip 2011, o 20:00

witaminka dobrze wiem co wtedy czujesz tez tak miałam coś więcej powiem, kiedys byłam szarą myszką która wogóle sie nie odzywała zyła w cieniu i choć zawsze powtarzano mi ze ejstem ładna zgrabna szczupła to ja uwazałam pierwsze lepsze straszydło za lepsza od siebie ;/ naprawde! ale znalazłam sobie sposób na to ;) wszystkim mówiłam zartobliwie ze np " no ta kaska to jest fajna ale ja to dopiero jestem zajebista " wszyscy sie smieli i bylo wesolo ale po jakimś czasie poczułam się naprawdę zajebista, że mam to samo co inne laski mają, że tez jestem fajna ;) Bo inaczej nie uganiali by się faceci za mną i nie miałabym przyjaciół ;) teraz jak to mój facet powiedział - widzi w oczach innych ze patrzą na mnie jak na "bóstwo" jak cos mówie, coś opowiadam, na początku nie chciało mi się w to wierzyć ale spostrzegłam, że tak jest;) Owszem u mnie to trochę trwało ( 2lata) ale teraz nie jestem szarą myszką tylko pewną siebie dziewczyną :)) spróbuj - nic Cię to nie kosztuje a ile możesz zyskać ;) jak coś to pisz chętnie Ci pomogę ;))
Ps: teraz nawet koleżanki proszą mnie o radę jak się ubrać, jak umalować, w czym wyjść na imprezę, więc na moim przykładzie potwierdzam, że mówienie o swojej fajności działa bo przekonuje nie tylko innych ale i samą siebie ;)
Pola
 

Re: pewnosc siebie to podstawa!

Postprzez poprostujola » 12 lip 2011, o 09:20

Bielizna spoko pomysł ale pewność siebie można uzyskać przez sport. Gorąco polecam :)
poprostujola
 

Re: pewnosc siebie to podstawa!

Postprzez Pola » 20 lip 2011, o 13:58

Wiecie co ostatnio znalazlam i wymyslilam razem z kolezanka :D? Jest taka śmieszna aplikacja scrapbook Dilmah się nazywa coś w stylu photoshopa i innych programów do obróbki zdjęć ;) na początku dla wygłupów usiadłyśmy z kolezanka i zaczełyśmy przerabiać fotki :) a teraz w sumie dochodze do wniosku, że postanawiamy się odchudzać coś w sobie zmienić jeśli zobaczymy kogoś ladniejszego od nas lub na zdjęciach wyjdziemy brzydko ;p może w dzisiejszych czasach lepiej przerabiać zdjęcia a na codzień cieszyć się swoją figura :) ? Jak myślicie ;) Jedno jest dla mnie pewne - ta obrobka zdjec jest zdecydowanie mnie meczaca niz dieta czy cwiczenia ;p
Pola
 

Re: pewnosc siebie to podstawa!

Postprzez Meduza » 21 lip 2011, o 17:05

Pola ciekawa koncepcja, choć jest jeden defekt, poprawiając sobie urodę scrapbookiem Dilmah poprawimy ją w komputerze, a realu pozostaniemy takie jakie byłyśmy.. myślę, że dobrym pomysłem jest zaakceptować samą siebie, w końcu mamy rodzinę, mamy przyjacioł i mamy ich dzięki naszej osobowości a nie wyglądowi, więc w każdej z nas musi być coś wyjątkowego ;))
Meduza
 

Re: pewnosc siebie to podstawa!

Postprzez Pola » 22 lip 2011, o 09:59

Hmm.. masz racje Meduzo :) Mój pomysł ze scrapbookiem był oczywiście po to by poprawic humor nam dziewczynom, ale masz racje ta aplikacja Dilmah nie rozwiąze tego co nas dreczy :( mam nadzieje ze jednak każda z nas znajdzie w sobie coś z czego będzie dumna i z czego będzie się cieszyć ;))
Pola
 

Re: pewnosc siebie to podstawa!

Postprzez magdaskrzynecka » 22 lip 2011, o 11:51

pozytywne nastawienie,wiara w siebie i w swoje możliwosci ;) nie kazda z nas ma dłuugie nogi,zgrabna sylwetke,piekne zadbane cialo,idealnie dobrana fryzure,ale to wcale nie swiadczy o tym ze jestesmy gorszcze,czy brzydsze
zacznijcie od tego zeby po prostu sie usmiechac,czlowiek od razu staje sie piekniejszy;)
poszukajcie w sobie mocnych stron i to na nich budujcie pewnosc siebie, a te slabe strony starjcie sie zmienic na mocniejsze .
walka z samym soba jest niestety najtrudniejsza
magdaskrzynecka
 

Re: pewnosc siebie to podstawa!

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 5 paź 2011, o 10:49

Zgadza się,pewność siebie i wiara we własne możliwości czyni cuda. Tym bardziej jeżeli poprzemy to kilkoma kobiecymi atutami:)
Sklep.Sambora_pl
 

Re: pewnosc siebie to podstawa!

Postprzez Bielizna-Anna » 15 lut 2012, o 17:30

Zgodzę się, że podstawa dobrego wyglądu leży w odpowiednio dobranej bieliźnie.

Ostatnio edytowano 20 mar 2012, o 13:50 przez Bielizna-Anna, łącznie edytowano 1 raz
Bielizna-Anna
 

Re: pewnosc siebie to podstawa!

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 6 mar 2012, o 19:57

Owszem to co mamy na sobie dodaje nam pewności siebie. Biżuteria, bielizna czy też seksowne ubrania sprawiają, że czujemy sie dobrze i świat należy do nas.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: pewnosc siebie to podstawa!

Postprzez aura » 12 mar 2012, o 14:07

Chyba coś w tym jest. Można być ubranym modnie i dobrze, ale jeżeli nie jest się pewnym siebie to wygląda się w tym kiepsko. Na pewno taka postawa dodaje więcej uroku i seksapilu niż niejedno ubranie.
aura
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]