Gdzie ja poznam drugich takich jak oni?

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Gdzie ja poznam drugich takich jak oni?

Postprzez Pletwa Reborn » 4 lut 2015, o 18:43

Niecałe pół roku temu poznało się kilku prześwietnych ludzi, z którymi można było zrobić wszystko i się to robiło. Jednak nadszedł czas rozstania i teraz gdy ich nie ma, nie mam co ze sobą zrobić. Ciężko mi jakoś sobie wyobrazić, że lada chwila pozna się nowych ludzi takich jak oni. W przeciągu tylu lat dopiero pół roku udało się poznać kogoś kto mi przypasował na tyle, że czekało się na następny dzień myśląc, co się będzie razem robiło jutro. Nie wiem czego oczekuję pisząc tu to teraz. Pocieszenia? Porady? Czegokolwiek.
Pletwa Reborn
 

Re: Gdzie ja poznam drugich takich jak oni?

Postprzez BlackWolf » 22 mar 2015, o 01:55

Rozumiem Cię i niestety znam te rozłąki z osobami, które wnosiły wiele do życia.
Ciekawi mnie w jaki sposób rozstałaś się z tymi ludźmi. Czy to przez zmiane miejsca zamieszkania, bądź jakiś wyjazd, ich, Twój? I czy jeszcze kiedyś spotkasz się z nimi, czy już raczej jest to niemożliwe?
Istnieje wiele możliwości abyście przecież utrzymywali kontakt. I domyślam się, że go wciąż macie, choć jesteście w różnych od siebie miejscach.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Gdzie ja poznam drugich takich jak oni?

Postprzez Pletwa Reborn » 28 mar 2015, o 14:45

Dzięki za odpisanie :)
Sytuacja wymuszona przez zmiane miejsca zamieszkania. Oczywiście mamy kontakt, nawet są już plany spotkania się kilka razy w tym roku, aczkolwiek to już nie będzie to samo.
Pletwa Reborn
 

Re: Gdzie ja poznam drugich takich jak oni?

Postprzez BlackWolf » 28 mar 2015, o 20:50

Wiadomo... Ważne, że wciąż utrzymujecie kontakt i macie możliwość widywania się, więc gdy się już spotkacie -będziecie mieli co nadrabiać. ;)

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron