narzędzia ogrodowe

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

narzędzia ogrodowe

Postprzez mróweczka » 30 mar 2015, o 11:46

Powiedzcie mi proszę, jak dbacie o narzędzia ogrodowe? bo ja jak kupię jakiś sekator czy coś to po sezonie już cały pordzewiały i nie nadaje isę do niczego.. a przecież tak nie powinno być..
mróweczka
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 7 lip 2014, o 13:39

Re: narzędzia ogrodowe

Postprzez ladybird » 31 mar 2015, o 13:12

to musisz go dobrze zaimpregnowac. Możesz kupić spray nanoprotech do ogrodu i to powinno pomóc. Bo wypiera wilgoć :)
ladybird
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 30 paź 2014, o 13:01

Re: narzędzia ogrodowe

Postprzez kasiunia » 16 wrz 2018, o 19:34

Narzędzia ogrodnicze są bardzo ważną częścią całości ogrodu.Bez nich ani rusz a pracy w ogrodzie jest całkiem sporo.... przyjemnej pracy , ale to już inny temat.Jak zaczynaliśmy przygodę z naszym ogrodem to zaczęliśmy od podstawowych narzędzi tzn. łopata i grabie.Dopiero później pojawiły się inne w tym elektryczne. Wiele ciekawych informacji na ten temat znalazłam w poradniku - SPAM .Zresztą jest tam wiele innych ciekawych porad, które można wykorzystać w ogrodzie, pzdr

Ostatnio edytowano 7 paź 2018, o 10:56 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

Biuro rachunkowe Wodzisław Śląski - http://ekasc.pl/
kasiunia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 22 lut 2017, o 19:13

Re: narzędzia ogrodowe

Postprzez liniana » 20 paź 2018, o 22:44

Pytanie do dziewczyn które mieszkają w domach, warto według was zainwestowac w odkurzacz do liści? Macie?
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]