Wakacje

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Re: Wakacje

Postprzez imloco » 3 wrz 2013, o 11:26

Był ktoś może w Leptokarii w tym roku? Mam pare pytań :p

Obrazek
Avatar użytkownika
imloco
Extra Kobietka
 
Posty: 252
Dołączył(a): 17 lut 2012, o 17:51

Re: Wakacje

Postprzez eDom » 17 wrz 2013, o 14:02

A planujecie już jesienne wyprawy, czy jeszcze żyjecie wspomnieniami z wakacji? Jakie miejsca są Waszym zdaniem najlepsze na wyjazdy o tej porze roku?
eDom
 

Re: Wakacje

Postprzez L... » 17 lut 2014, o 17:31

Turcji nie polecam, nie podobalo mi sie w sumie:/



Majorka :in love: Poki co moje ulubione miejsce.


Na ten rok w planach Paryż i cos dalszego - poludniowa Ameryka pewnie ale co to nie wiem
L...
 

Re: Wakacje

Postprzez jałowa » 11 lut 2015, o 13:05

ja właśnie planuję już teraz wakacje bo zimą można wyrwać lepsze ceny, myślimy żeby polecieć z Itaką bo maja ciekawe oferty z niższą ceną jeszcze do 18 lutego, wiec czasu nie za dużo na podjęcie decyzji. Ale w sumie nie ma też co zwlekać z wykupieniem wakacji, bo im później to wcale nie będzie taniej, no i w sumie Itaka to sprawdzone i bezpieczne biuro podróży.
Avatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 238
Dołączył(a): 12 maja 2014, o 13:07

Re: Wakacje

Postprzez nancy_83 » 17 lut 2015, o 13:07

O, ja też zaczynam powoli myśleć o wakacjach. Zawsze planuję wszystko na ostatnią chwilę i i zgodnie z tym korzystam z ofert "last minute" - bywa różnie. W tym roku chcę inaczej - zamierzam na spokojnie rozważyć różne opcje i już w kwietniu wiedzieć, gdzie odpocznę w sierpniu albo wrześniu. Najpoważniej myślę o powrocie w okolice Barcelony, bo to jednak sprawdzony kierunek.
nancy_83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 18:03

Re: Wakacje

Postprzez Bourbonka » 25 lut 2015, o 11:13

Witajcie, trafiłam tu szukając inspiracji na wakacje, chociaż przyznam się że temat "Turcja" chodzi mi po głowie już od dłuższego czasu. Nigdy tam nie byłam, a widzę że LadyJ nie poleca tego miejsca ... ciekawa jestem w sumie dlaczego :)
Chciałam w tym roku zrobić bardziej objazdową wycieczkę, dlatego jak już się zdecyduje na Turcję, to w moich planach jest wycieczka na Kos z Bodrum i wycieczka na Rodos z Marmaris, ale nie wiem czy to aby wykonalne :P może ktoś pomóc w tej kwestii? Może ktoś był w Turcji i poleci jakieś tanie i dobre wycieczki fakultatywne? Z góry dziękuje na odpowiedzi :)
Avatar użytkownika
Bourbonka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 lut 2015, o 10:44

Re: Wakacje

Postprzez Czarna » 26 lut 2015, o 16:18

Bourbonka, byłam w Turcji na zorganizowanym objeździe, więc nie poradzę Ci w kwestii tanich wycieczek fakultatywnych. Jednak z miejsc, w których byłam, mogę Ci polecić Pamukkale (punkt obowiązkowy!) i Kapadocję (tam leciałam balonem o wschodzie słońca - super!). To są miejsca o wyjątkowym uroku krajobrazowym. Jeśli interesują Cię kwestie architektoniczne, to odwiedź Stambuł i Ankarę (konkretnie mauzoleum Ataturka).
Część wypoczynkową miałam w Alanyi - bardzo urokliwe miasto. Generalnie Turcja całkiem mi się podobała.

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Wakacje

Postprzez a_gatka » 29 mar 2015, o 20:26

Turcję biorę pod uwagę na podróż poślubną. Ten balon brzmi zachwycająco. :) Tylko chciałabym znaleźć w miarę dobry hotel, czysty i najlepiej kameralny. :)
a_gatka
 

Re: Wakacje

Postprzez sara535 » 30 mar 2015, o 19:20

Ja lubię wakacje nad morzem polskim. Od kilku lat co roku Polskie Morze

sara535
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 30 mar 2015, o 18:27

Re: Wakacje

Postprzez Czarna » 31 mar 2015, o 22:49

a_gatka napisał(a):Turcję biorę pod uwagę na podróż poślubną. Ten balon brzmi zachwycająco. :) Tylko chciałabym znaleźć w miarę dobry hotel, czysty i najlepiej kameralny. :)

Chcecie objazdówkę czy pobyt stacjonarny? Część pobytową miałam właśnie w miarę dobrym, czystym i kameralnym hotelu, z kuchnią tak cudowną, że do tej pory na samo wspomnienie robię się głodna. Chcesz więcej info?

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Wakacje

Postprzez eDom » 3 kwi 2015, o 09:45

W Polsce cudownym miejscem na sielski odpoczynek są Bieszczady. Piesze wędrówki po górach są atrakcją dla dzieci i dorosłych. Jeśli lubisz się opalać, polecamy Bułgarię. Kusi atrakcyjnymi cenami a widoki są zniewalające!
eDom
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 3 gru 2014, o 11:14

Re: Wakacje

Postprzez a_gatka » 12 kwi 2015, o 15:59

Czarna, jasne że chcę. Kto wie - może okażą się tym czego szukam. :)
a_gatka
 

Re: Wakacje

Postprzez Czarna » 12 kwi 2015, o 19:19


I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Wakacje

Postprzez paproctaniosc » 22 kwi 2015, o 15:36

ja wakacje planuję w Turcji <3 na dwa tygodnie pewnie się wybierzemy do jakiejś uroczej miejscowości i coś wynajmiemy sobie:) a poki co planuję majówkę pod żaglami na mazurach <3 jedziemy sami udało nam się klepnąć nocleg za 189, wiec bardzo spoko:)
Avatar użytkownika
paproctaniosc
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 16:18

Re: Wakacje

Postprzez mo92 » 23 kwi 2015, o 09:00

ja polecam Węgry, jest taniej niż w Polsce i koniecznie trzeba spróbować wina z beczki

mo92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 kwi 2015, o 08:57

Re: Wakacje

Postprzez Czarna » 23 kwi 2015, o 09:40

mo92 napisał(a):ja polecam Węgry, jest taniej niż w Polsce i koniecznie trzeba spróbować wina z beczki

A Libanu nie polecasz?

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Wakacje

Postprzez BlackWolf » 23 kwi 2015, o 22:57

Czarna napisał(a):A Libanu nie polecasz?


Hahaha aż parksnęłam.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Wakacje

Postprzez anitaaa80 » 3 maja 2015, o 15:48

Cześć wszystkim! Chyba najwyższa pora zaplanować wakacje :) Też marzy mi się Turcja :) powiedzcie mi proszę kto korzystał z wycieczek fakultatywnych w Turcji z Metintour? Słyszałam, że to bardzo dobre lokalne biuro podróży i w związku z tym, że "lokalne" to wycieczki tam są o wiele bardziej atrakcyjne cenowo niż przy rezerwacji tu na miejscu. Ma rezerwację online a dla mnie wygoda to priorytet :) Widzę wśród Was, że kilka osób było w Turcji może właśnie korzystaliście z usług tegoż biura? Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje na temat bo jakoś się tak nakręciłam na tą Turcję, a to biuro nie dość że jest polskie to jeszcze posiada polskich przewodników :) czekam na odpowiedź! Pozdrawiam wiosennie!
anitaaa80
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 15:36

Re: Wakacje

Postprzez BlackWolf » 3 maja 2015, o 22:21

W zasadzie nad czym tak się zastanawiasz skoro świetnie zareklamowałaś biuro podróży?

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Wakacje

Postprzez Henna » 4 maja 2015, o 11:40

paproctaniosc, ja też Turcję z Interhomu załatwialiśmy, bo rok temu w wynajęliśmy prywatnie z neta ogłoszenie, to nora była jakich mało, teraz wolałam nie ryzykować i przez biuro bukowałam kwatery, i fajnie bo nie w jakimś hotelu, gdzie zawsze jest za dużo ludzi.
Avatar użytkownika
Henna
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 11 sty 2014, o 23:50

Re: Wakacje

Postprzez babeczka27 » 6 maja 2015, o 15:11

Ja mam dylemat, bo chcemy ze znajomymi już sobie zaplanować wakacje, ale nie wiemy jaki kierunek. Będziemy sami wszystko rezerwować przez stronkę traveloppa a tam do wyboru do koloru tych miejsc. Może Hiszpania albo Portugalia? Co lepiej? Był ktoś?
babeczka27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 26 cze 2014, o 10:13

Re: Wakacje

Postprzez hanianow » 20 maja 2015, o 12:03

Hiszpania i Portugalia to naprawdę piękne miejsca. Jeśli macie nielimitowany budżet to wybierzcie Portugalię - ja bym tak zrobił. Hiszpania jest zawsze nieco tańsza.

hanianow
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 maja 2015, o 11:54

Re: Wakacje

Postprzez Hadassa » 20 maja 2015, o 12:34

hanianow napisał(a):Hiszpania i Portugalia to naprawdę piękne miejsca. Jeśli macie nielimitowany budżet to wybierzcie Portugalię - ja bym tak zrobił. Hiszpania jest zawsze nieco tańsza.

Zdecyduj się może czy jesteś baba czy facet co ?
hanianow napisał(a): Ja poczekałabym na propozycje znajomych, skoro tam mieszkają to na pewno dobrze wiedzą co warto zobaczyć :)

Posty kasuje

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wakacje

Postprzez eDom » 8 lip 2015, o 18:22

w tym roku będzie to Hiszpania <3
eDom
Miła Kobietka
 
Posty: 92
Dołączył(a): 3 gru 2014, o 11:14

Re: Wakacje

Postprzez Salamandra » 13 lip 2015, o 17:04

U mnie w tym roku w tym roku w końcu spełnienie moich marzeń. Jeszcze troszku czasu (bo dopiero we wrześniu), ale już wolę podpytać. Mianowicie IRAN :3
Muszę, koniecznie muszę zobaczyć Bam czyli Pustynne miasto i Shushtar. No i oczywiście chciałabym zobaczyć Teheran.
Mój znajomy był w tamtym roku z biurem WytwórniaWypraw, tyle że w Bośni i Hercegowinie. Bardzo sobie chwalił. W sumie nie tylko on i teraz się zastanawiam. Zna Ktoś może to biuro? Oni akurat mają taki plan wycieczkowy jaki bym chciała. Trafili w dziesiątkę, ale wolę podpytać przed wyjazdem :) Pozdrawiam serdecznie ;)
Salamandra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 lip 2015, o 16:52
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]