sprzedaż online

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

sprzedaż online

Postprzez ocilie » 16 kwi 2015, o 09:24

Czy są tu osoby które sprzedają jakieś rzeczy na allegro ? Ja usiłuje od kilku miesięcy sprzedać kilka ciuchów na krzyż i NIC. Nie rozumiem - rzeczy są markowe, prawie w nieruszonym stanie, modne i ładne i do tego zeszłam juz z ceną do kilkunastu złotych ! O co chodzi, co robię nie tak? :(
ocilie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 19 paź 2014, o 16:20

Re: sprzedaż online

Postprzez kamila » 16 kwi 2015, o 09:31

Niczego nie robisz ''nie tak''.Poprostu tak czasem bywa. Rowniez duzo rzeczy sprzedawałam głownie ubrań po dziecku i perfum ,ale jest kilka takich ktore w zasadzie uwazam za najlepsze a nabywcow brak...

Największą głupotą naszego gatunku jest to,że najwspanialsze bukiety przeznaczamy dla zmarłych...
Avatar użytkownika
kamila
Fajna Kobietka
 
Posty: 245
Dołączył(a): 14 kwi 2015, o 17:56

Re: sprzedaż online

Postprzez Hadassa » 16 kwi 2015, o 09:37

Możesz spróbować też wystawić na na OXL, możesz też spróbować dać jakąś aukcję.
Warto też pomyśleć o odpowiednich zdjęciach i dobrym opisie ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: sprzedaż online

Postprzez maliczka » 21 kwi 2015, o 12:41

głowa do góry, dobrze piszą dziewczyny wyżej, że nic nie robisz źle:) to oczywiste że czasem po prostu nie ma dobrej passy:) a wszystko sama ogarniasz tam na tym allegro czy korzystasz z aukcjonera np? aukcjoner bardzo pomaga, tam masz różne narzędzia(za free wszystko), które ci pomagają na aukcjach. albo wejdź sobie najlepiej na te stronę SPAM i potem w menu narzedzi, widzisz? ja na początku i kupowałam i sprzedawalam samodzielnie,a efekt był taki, że czasem siadalo, a czasem nie. zależy. a z tymi narzędziami z aukcjonera to juz nie jest loteria. mówie ci, spróbuj sobie


PROSZE NIE SPAMOWAC FORUM
maliczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 12 mar 2015, o 16:14

Re: sprzedaż online

Postprzez BlackWolf » 23 kwi 2015, o 14:02

Zrób dobre zdjęcia, opis, wystaw w różnych miejscach.
Had podała OXL (dawna tablica) -korzystałam kiedyś z tego i przyznam, że szybciej poszło niż na allegro.
Cierpliwości.
Wiesz, nie zawsze ktoś od razu kupi czy zabierze się do licytowania.
Chyba, że zależy Ci tylko i wyłącznie na allegro i opiniach? :-)
Szczerze to ludzie nie przepadają licytować ciuchy. Chyba, że trzeba.
Mnie osobiście również licytacje denerwują, bo wolę wrzucić do koszyka bez ścierania się z kimś o np. bluzkę. Szybko i konkretnie.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: sprzedaż online

Postprzez Czarna » 23 kwi 2015, o 14:50

Trzeba wrzucić fotki własnej roboty, bo ludzie bardziej ufają nawet wtedy, gdy zdjęcie nie będzie mega profesjonalnej jakości, niż jak się wrzuci fotę z katalogu.

Opis przedmiotu powinien być jak najbardziej wyczerpujący, przede wszystkim należy dać dokładną informację o stanie ubrania.

Lepiej zrezygnować z licytacji na rzecz "kup teraz". Allegro nie jest już tą platformą co kiedyś, na której tylko się licytowało. Teraz ludzie wchodzą tam zrobić szybkie zakupy. Licytacje wato robić tylko wtedy, gdy ma się naprawdę ciekawy, chodliwy towar do zaoferowania.

No i na koniec cena. Sprawdź konkurencyjne aukcje, bo może się okazać, że jesteś ponad rynkiem. Jeśli zaś mieścisz się w normie, możesz podnieść cenę o parę złotych, ale zasponsorować wysyłkę - niektórzy się na to łapią.

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: sprzedaż online

Postprzez Lagenko_pl » 8 cze 2015, o 10:26

Zgadza się,kluczowe są zdjęcia danego produktu,w tym wypadku odzieży oraz odpowiednie wyróżnienie,zareklamowanie swojej aukcji,pamiętaj że akurat w branży odzieży na allegro jest bardzo duża konkurencja.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: sprzedaż online

Postprzez KonradAlfa » 10 cze 2015, o 09:54

Wszystko pięknie, ale efektywność sprzedaży zależy także od szablonu. Musi być prosty ale dopasowany graficznie.
KonradAlfa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 10 cze 2015, o 09:08

Re: sprzedaż online

Postprzez dradziszewska » 4 sie 2016, o 21:23

Coraz więcej osób uskutecznia sprzedaż za pomocą Facebooka, prawie każde większe miasto ma po kilka fanpage lub grup gdzie ludzie z okolicy wystawiają swoje przedmioty. Zaletą jest, że jak sprzedajesz to znajomi będący w grupie też udostępniają wówczas masz większe szanse na to, że ktoś zobaczy Twoją ofertę na allegro jest duża konkurencja i Twoja oferta ginie w tłumie innych ofert.

BeautyExpert - opinie i pytania pacjentów, odpowiedzi najwybitniejszych specjalistów, opisy zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, porady.
dradziszewska
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 28 maja 2015, o 10:19

Re: sprzedaż online

Postprzez Irenax89 » 12 wrz 2016, o 10:30

Podstawa to dobry wykonany wiarygodny profil jak i zdjęcia dobrej jakości przedstawione przez Ciebie.

Irenax89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 wrz 2016, o 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: sprzedaż online

Postprzez olciak00 » 6 paź 2016, o 19:08

Polecam wystawić na olx ;) albo powstawiać linki na kilku grupach na fb :)
olciak00
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 5 paź 2016, o 19:48
Lokalizacja: Warszawa

Re: sprzedaż online

Postprzez kllaudynn1 » 21 lis 2016, o 18:53

Szukacie bardzo dobrej jakości terminali płatniczych czy może interesują was przelewy internetowe podpięte do waszej strony ? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na portal eService gdzie oferują najlepszej jakości terminale płatnicze czy przelewy internetowe które możecie zakupić u nich w sklepie !

Najlepszej jakości przelewy internetowe dla każdej strony www !
kllaudynn1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 lis 2016, o 22:50

Re: sprzedaż online

Postprzez cinderella » 24 lis 2016, o 18:28

wypróbuj vinted, szafa lub olx ;)
Avatar użytkownika
cinderella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 lis 2016, o 18:19
Lokalizacja: Lublin

Re: sprzedaż online

Postprzez ann89 » 12 lip 2017, o 14:57

Ja częściej kupuję przez sieć niż sprzedaję, ale zdarzało się, nie powiem, bo to dosyć wygodne. Czy to do biura, czy do domu..

ann89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 12 lip 2017, o 13:42
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]