Kursy i szkolenia

Dział dla uczących się dziewczyn, jakie studia wybrać? Szkolenia, warto?

Kursy i szkolenia

Postprzez KamilaS » 18 lut 2013, o 23:35

Hej dziewczyny ! macie może jakieś fajne stronki gdzie można znaleźć jakieś fajne kursy lub szkolenia dla studentów bezpłatne albo nie za drogie ?
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51

Re: Kursy i szkolenia

Postprzez Babeczkowa_ewa » 19 lut 2013, o 13:30

Stronki nie, ale warto popytać w urzędzie pracy, nie wiem co prawda, jakie warunki trzeba spełnić i czy mają tam jakieś kursy dla studentów, ale za zdobycie takich informacji się nie płaci, co szkodzi zapytać? ;) Mój facet zrobił z urzędu kurs na podesty, normalnie nie mógłby pozwolić sobie na to, bo takie kursy specjalistyczne związane z zyskaniem uprawnień są dość drogie :-/ Może też uczelnia współpracuje z jakimś ośrodkiem kariery, albo czymś takim? Też warto popytać :)
Babeczkowa_ewa
Fajna Kobietka
 
Posty: 102
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:16

Re: Kursy i szkolenia

Postprzez Leticia » 20 lut 2013, o 12:30

Wiesz co, na Goldenline są grupy, poświęcone bezpłatnym szkoleniom właśnie. Jak ktoś coś organizuje albo o czymś wie- wrzuca tam informację. Ja sobie regularnie przeglądam i nawet trafiłam na bezpłatną konferencję z bankietem z cyklu "Łowcy biznesu".
Leticia
 

Re: Kursy i szkolenia

Postprzez candymandy » 22 lut 2013, o 15:42

A gdzie mieszkasz? I jakie szkolenia cię interesują? Bo ja np. mogę ci polecić intensywny kurs angielskiego w Warszawie. Sama tam chodzę, bo znalazłam dobre opinie o tej szkole i no przyznam że cena była zachęcająca. W niektórych szkołach chcieli nawet 2000 zł za jeden semestr!!! Naprawdę polecam, bo jak dla mnie zajęcia prowadzone są w fajny sposób. Jak chcesz to pisz, to mogę coś więcej napisać, itd.
candymandy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 15:38

Re: Kursy i szkolenia

Postprzez brunecia » 23 lut 2013, o 22:19

A tak z ciekawości, czy za rejestracje na Goldenline się płaci?

W PUPie są też szkolenia dla pracujących ale nie orientuje sie jak to wygląda.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Kursy i szkolenia

Postprzez KamilaS » 24 lut 2013, o 01:03

interesuja mnie kursy i szkolenia w obrebie trojmiasta!
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51

Re: Kursy i szkolenia

Postprzez brunecia » 24 lut 2013, o 14:59

Przejdz się do swojego pupu i zapytaj!
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Kursy i szkolenia

Postprzez Leticia » 1 mar 2013, o 13:40

brunecia napisał(a):A tak z ciekawości, czy za rejestracje na Goldenline się płaci?


Nie! Goldenline to zwykły portal społecznościowy o tematyce biznesowej. Chyba najstarszy w Polsce, rozwinięty na taką skalę. Ja korzystam z niego czysto informacyjnie, ale daje dobre okazje networkingowe i można się dowiedzieć o rzeczach, których nikt Ci normalnie nie powie w obawie przed konkurencją.
Leticia
 

Re: Kursy i szkolenia

Postprzez Babeczkowa_ewa » 13 mar 2013, o 12:32

Nie płaci się, ale większość grup dyskusyjnych to grupy zamknięte i trzeba wysłać prośbę o przyjęcie do grupy - a te rozpatrywane są bardzo różnie.
Babeczkowa_ewa
Fajna Kobietka
 
Posty: 102
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:16

Re: Kursy i szkolenia

Postprzez brunecia » 16 mar 2013, o 23:55

Dzieki za info dziewczyny :)
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: Kursy i szkolenia

Postprzez koolas1 » 25 mar 2013, o 17:42

Najlepiej na stronkach uczelni wyższych poszukać jakiś projektów unijnych ;)
koolas1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 25 mar 2013, o 17:26

Re: Kursy i szkolenia

Postprzez roksanka » 26 lis 2013, o 13:29

Ja np. jestem zdania, że w ogóle lepiej wydać trochę kaski na porządne szkolenia i mieć pewność, że będzie się miało z niego jakiś efekt niż iść na darmowe i tylko tracić czas. Ja, z takich biznesowych, ale kobiecych tematów byłam z miesiąc temu na kobiecie project managerze SPAM
Bardzo fajne było to, że całe szkolenie było bardzo praktyczne, zero teorii, mnóstwo ćwiczeń. No i bardzo dostosowane do osób, które na takie szkolenie przychodzą.

Ostatnio edytowano 26 lis 2013, o 14:47 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
roksanka
 

Re: Kursy i szkolenia

Postprzez Fiona » 22 sty 2014, o 12:30

Kursy i szkolenia kosmetyczne i fryzjerskie masz na przykład w ERUDIO

SPAM

Na GoldenLine nic się nie płaci i to nie tylko portal biznesowy, można o wszystkim pogadać;)

Ostatnio edytowano 22 sty 2014, o 12:59 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Fiona
 

Re: Kursy i szkolenia

Postprzez kajametrowska » 22 sty 2014, o 16:55

Widzę, że ten wątek jest ostro moderowany :) Dotyczy kursów i szkoleń więc może i ja powiem coś z własnego doświadczenia. Otóż po skończeniu studiów człowiek staje na rozdrożu na którym nie ma drogowskazów. Coś tam umie - ale to jednak za mało. Poszłam w kierunku pisania bloga o modzie (link w stopce) :) Chciałam powiedzieć, ze sama go zrobiłam przy pomocy tego kursu strefakursow.pl/kursy/tworzenie_stron/kurs_wordpress_-_twoj_blog.html (moderacje proszę o nie kasowanie, bo mówię jak jest :P).
Wcześniej myślałam, że postawienie strony to jakaś czarna magia - nic z tych rzeczy :) Dziewczyny - nie bójcie się innowacji i nowości :) ja blondynka dałam sobie radę - to Wy też dacie :)
Avatar użytkownika
kajametrowska
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 lis 2013, o 19:48

Re: Kursy i szkolenia

Postprzez Fiona » 17 kwi 2014, o 15:54

haha kurs na podesty :D ktoś robi:D?
Fiona
 

Re: Kursy i szkolenia

Postprzez Jagoda31 » 27 sie 2014, o 15:24

Dziewczyny a co sądzicie o studiach podyplomowych?
Ukończyłam pedagogikę, niestety miałam pewną przerwę w zawodzie w związku z wychowaniem dzieci . Jeszcze został mi rok , planuję potem wrócić do pracy ale zastanawiam się czy może warto byłoby rozpocząć studia podyplomowe? Jestem po pedagogice i chciałabym aby coś mi ułatwiło pracę. Upatrzyłam już sobie kierunek. Na WSNHiD w Poznaniu jest taka opcja jak pedagogika lecznicza. Daje ona kwalifikacje do nauczania dzieci z dysfunkcjami psychoruchowymi.
Co o tym myślicie ?
Jagoda31
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 08:27

Re: Kursy i szkolenia

Postprzez Hadassa » 27 sie 2014, o 21:59

wg mnie każde poszerzanie swojej wiedzy i kwalfikacji jest sensowne
szczegolnie, jeżeli Ci się przyda

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Kursy i szkolenia

Postprzez hanna_w » 8 gru 2014, o 11:59

Polecam Festiwal BOSS Rozwój Kariera Sukces organizowany w największych polskich miastach przez Studenckie Forum Business Centre Club :)
hanna_w
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 gru 2014, o 11:40

Re: Kursy i szkolenia

Postprzez kusicielka » 20 mar 2015, o 15:26

Ja myślałam o jakiejś podyplomówce, ale tak, zeby sama skorzystała osobiście na tym skorzystaal a nie tlyko dla papieru. Koleżanka wciagnęła mnie trochę w rozwoj osobosty,, nie jestem z tych nawiedzonych - milion ksiazek i wieczne "mysl pozytywnie", ale to jest w sumie coś, co mnie kręci,
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Kursy i szkolenia

Postprzez milla77 » 15 kwi 2015, o 22:11

A czy robiłyście może kurs w go worku? Potrzebuję pilnie zrobić kurs księgowości, a widziałam u nich taki jakoś niedługo.
Avatar użytkownika
milla77
Fajna Kobietka
 
Posty: 169
Dołączył(a): 21 sie 2014, o 14:43

Re: Kursy i szkolenia

Postprzez paproctaniosc » 22 kwi 2015, o 12:21

kusicielka napisał(a):Ja myślałam o jakiejś podyplomówce, ale tak, zeby sama skorzystała osobiście na tym skorzystaal a nie tlyko dla papieru. Koleżanka wciagnęła mnie trochę w rozwoj osobosty,, nie jestem z tych nawiedzonych - milion ksiazek i wieczne "mysl pozytywnie", ale to jest w sumie coś, co mnie kręci,


to może idz na studia albo podyplomówke z coachingu? Fajny zawód się zapowiada, rynek rośnie, a doswiadczonych ekspertów nie ma tak dużo. Zreszta jakbym mogla wybierać jeszcze raz to pewnie wlasnie na coś takiego bym się zdecydowała.
Avatar użytkownika
paproctaniosc
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 16:18

Re: Kursy i szkolenia

Postprzez kusicielka » 22 kwi 2015, o 13:57

milla77 napisał(a):A czy robiłyście może kurs w go worku? Potrzebuję pilnie zrobić kurs księgowości, a widziałam u nich taki jakoś niedługo.

Nie znam, akurat księgowość zupełnie nie moja broszka///
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Kursy i szkolenia

Postprzez milla77 » 29 kwi 2015, o 21:36

Szkoda, na razie poszukałam opinii w sieci i zbierają pozytywne więc pewnie się zapiszę.
Avatar użytkownika
milla77
Fajna Kobietka
 
Posty: 169
Dołączył(a): 21 sie 2014, o 14:43

Re: Kursy i szkolenia

Postprzez muffinka » 30 kwi 2015, o 16:06

paproctaniosc napisał(a):
kusicielka napisał(a):Ja myślałam o jakiejś podyplomówce, ale tak, zeby sama skorzystała osobiście na tym skorzystaal a nie tlyko dla papieru. Koleżanka wciagnęła mnie trochę w rozwoj osobosty,, nie jestem z tych nawiedzonych - milion ksiazek i wieczne "mysl pozytywnie", ale to jest w sumie coś, co mnie kręci,


to może idz na studia albo podyplomówke z coachingu? Fajny zawód się zapowiada, rynek rośnie, a doswiadczonych ekspertów nie ma tak dużo. Zreszta jakbym mogla wybierać jeszcze raz to pewnie wlasnie na coś takiego bym się zdecydowała.


Popieram, bardzo przyszłościowy kierunek, siostra studiuje na Vistuli, nawet jej troche zazdrosze. Ja byłam na edytorstwie i teraz troche załuje, ale cóż, może jeszcze zdecyduje sie na jakies studia. Brakuje mi troche tego klimatu, bibliotek, ksiażek...
Avatar użytkownika
muffinka
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 14:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]