Koszmarny styl mojego chłopaka

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Koszmarny styl mojego chłopaka

Postprzez Carmen » 25 mar 2012, o 19:44

Hej!
Mam taki problem, a ten dział wydaje się najwłaściwszy. Tak więc jestem już facetem od pół roku no i dalej nie wiem, jak powiedzieć mu, że ubiera sie tragicznie. Jest przystojny jednak nosi sweterki od babci - to nie żart, babcia kupuje mu ubrania. Inne części jego garderoby też pozostawiają wiele do życznenia np. buty na rzepy, nic fajnego. Już wiele razy nawiązywałam do tego, że niektóre jego ciuchy mi sie nie podobają i że może powinniśmy się razem wybrać na zakupy, lecz przechodziło to bez wiekszego echa. Boje się też powiedzieć mu o tym wprost, bo nie chcę go urazić, jednak nie szukam mężczyzny który ubiera sie jak mój ojciec, a nawet gorzej ;)
Może macie jakieś rady lub byłyście w podobnej sytuacji? :kwiatek

Sen to sekwencja doznań, obrazów lub myśli przechodzących przez umysł śpiącej osoby. To nie jest prawda.
Avatar użytkownika
Carmen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 mar 2012, o 19:19

Re: Koszmarny styl mojego chłopaka

Postprzez mamajulci » 25 mar 2012, o 21:07

Może kup mu jakiś prezent w postaci fajnego ciuszka.
Avatar użytkownika
mamajulci
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 23 lut 2012, o 20:52

Re: Koszmarny styl mojego chłopaka

Postprzez Paula21 » 25 mar 2012, o 21:19

hehhhh;P

Nie zmieniaj mu stylubo cie zostawi....a tego mysle ze bys nie chciała :kwiatek
Paula21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 22:57
Lokalizacja: Swidnica

Re: Koszmarny styl mojego chłopaka

Postprzez Carmen » 25 mar 2012, o 21:48

tu nie chodzi wcale o radykalną zmiane stylu, jednak nie mogę z nim nawet wyjść na impereze czy do restauracji ponieważ zawsze jest nieodpowiednio ubrany, czy ktoś chodzi do klubu w garniturach ? :D

Sen to sekwencja doznań, obrazów lub myśli przechodzących przez umysł śpiącej osoby. To nie jest prawda.
Avatar użytkownika
Carmen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 mar 2012, o 19:19

Re: Koszmarny styl mojego chłopaka

Postprzez Paula21 » 26 mar 2012, o 10:09

ups.... to ja nie myslałam ze jest tak zle jak czytałam twój post..
oj to rzeczywiscie jest zle !!sprónuj z nim porozmawiac o jego stylu...jestescie juz długo ze soba jak widze wiec to Ty masz wiecej do gadania niz babcia.. POSTAW MU ULTIMATUM ;);*
Paula21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 22:57
Lokalizacja: Swidnica

Re: Koszmarny styl mojego chłopaka

Postprzez Carmen » 26 mar 2012, o 15:50

Rozmawiałam z nim o tym i stwierdził że on nie ma innych ubrań i ,że on ubrania dostaje i rzadko chodzi do sklepów, zapytał mnie również w czym moim zdaniem powinien chodzić, a ja mu nie potrafiłam odpowiedzieć, wiem ze jakbyśmy byli w sklepie wybrała bym mu fajne ciuchy ale zupełnie nie umiem teraz określić jakie. Chyba uraziło go moje spostrzeżenie na temat jego babcinych sweterków, a ja naprawdę starałam sie być delikatna .
Ach ci faceci ;)

Sen to sekwencja doznań, obrazów lub myśli przechodzących przez umysł śpiącej osoby. To nie jest prawda.
Avatar użytkownika
Carmen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 mar 2012, o 19:19

Re: Koszmarny styl mojego chłopaka

Postprzez Kassandra » 26 mar 2012, o 16:13

No wiesz, napisałaś, że nie szukasz kogoś kto się fatalnie ubiera, a jednak...

Opisz go jak wygląda, ile ma wzrostu, jaką budowę, na pewno Ci doradzimy jak zrobić z niego ciacho :)

K. :serca
Kassandra
 

Re: Koszmarny styl mojego chłopaka

Postprzez Paula21 » 26 mar 2012, o 16:20

Tu ci wysyłam jaki styl nosi mój narzeczony ;)
Ostatnio bylismy na zakupach we wrocławiu w H&M i naprawde super ciuchy wybralismy na mojego Grzesia ;) Obejrzyj sobie i moze tez sie zdecydujesz zeby mu takie kupić;P
8781-1394-0433-01.jpg
2203208706.jpg
2203752623.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Paula21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 22:57
Lokalizacja: Swidnica

Re: Koszmarny styl mojego chłopaka

Postprzez mika537 » 26 mar 2012, o 18:54

wiesz co ja bym na twoim miejscu kupiła mu cos do ubrania na najblizsza okazję. to jest pierwsze wyjscie z sytuacji mozesz co jakis czas w prezencie dawac mu jakies ciuchy:) jezeli sie wstydzisz mu powiedziec wprost, to ogladaj przy nim jakas gazete czy cos i pokazuj "OO PATRZ JAK FAJNIE WYGLĄDA TA POLOWKA, PODOBA MI SIE JAK FACET JEST TAK UBRANY":) mozesz delikatnie dodac ze moglby tez sprobowac sie tak ubierac albo po prostu postaw kawe na ławe jestescie juz dlugo ze soba nie ma co sie krepować powiedz idziemy na zakupy nie bedziesz w takich sweterkach od babci lazil i tyle:) mam nadzieje że jakos sie uda:)
mika537
 

Re: Koszmarny styl mojego chłopaka

Postprzez mika537 » 26 mar 2012, o 18:55

tymbardziej,że facetowi duzo nie trzeba, zeby ladnie wygladał- jeansy, polówka i juz stroj i elegancki i na codzien:) do tego sweterek (ale nie taki o ktorym pisałas ze nosi :D ) teraz naprawde faceci mogą sie super ubrac za niewielkie pieniądze,w H&M ostatnio byly meskie polowki za 25zł:) jest mnostwo przecen kazdy cos sobie wybierze tylko musi chciec!
mika537
 

Re: Koszmarny styl mojego chłopaka

Postprzez Carmen » 26 mar 2012, o 21:34

Hmm macie racje zbliża się Wielkanoc może to czas by kupić mu coś fajnego. Jednak po naszej ostatniej rozmowie na temat tych feralnych sweterków, on już nie chcę ze mną rozmawiać o cuchach ani o moich ani o jego po prostu unika tematu jak ognia. Boje się że jak mu kupię teraz jakąś polówkę obrazi się czy coś, jednak ja chcę dla niego jak najlepiej czasem trzeba coś zmienić ;)
Kassandra co do jego wyglądu ma ok 180 cm jest muskularny, ale nie przesadnie, blondyn niebieskie oczy. :kwiatek

Sen to sekwencja doznań, obrazów lub myśli przechodzących przez umysł śpiącej osoby. To nie jest prawda.
Avatar użytkownika
Carmen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 mar 2012, o 19:19

Re: Koszmarny styl mojego chłopaka

Postprzez Maniana » 27 mar 2012, o 14:04

A czemu styl Twojego faceta jest dla Ciebie aż tak ważny ? Uważasz, że obwoluta determinuje treść zawartą w książce ?
Maniana
 

Re: Koszmarny styl mojego chłopaka

Postprzez Kolaboracja » 27 mar 2012, o 17:26

hmm no to zaproponuj takie coś : że pytacie się o jedną rzecz jaka mu się w Tobie nie podoba w stylu ubierania się i powiedz że to postarasz się to zmienić dla niego ,a gdy on spyta co Ci się w nim nie podoba to wtedy powiesz, że te jego sweterki babcine strasznie Ci działają na nerwy i "drażnią Twoje oczy" i chciałabyś aby je wymienił na jakieś polówki:)
Kolaboracja
 

Re: Koszmarny styl mojego chłopaka

Postprzez pamela92 » 27 mar 2012, o 19:19

Myślę, ze tu paula21 dała fajne propozycje ubioru ;) zaproponuj mu taka opcję ;)



Ty masz problem z tym, ze ubiera się zbyt elegancko i babcinie ;d ja miałam kiedys taki problem, ze mój exx chodził ciągle w dzinsowej kurtce i T-shirt wkasywał w spodnie ;D dostrzegłam to dopiero po jakimś czasie jak robił to nagminnie i odrazu zakończyłam znajomość po prostu wstydziłam sie wyjśc gdziekolwiek ;D oczywiscie pisząc to nie chce Ci niczego sugerować ;D

"idę wolno, ale nie cofam się nigdy"
Obrazek
Avatar użytkownika
pamela92
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 27 mar 2012, o 18:45

Re: Koszmarny styl mojego chłopaka

Postprzez Kotek1234 » 28 mar 2012, o 18:08

Na mojego działało jak poszłam z nim na zakupy :) Nie rób nic na siłę, bo uzna, że go krytykujesz, a to zdrowe nie jest.
Kotek1234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 28 mar 2012, o 17:49

Re: Koszmarny styl mojego chłopaka

Postprzez szyms88 » 28 mar 2012, o 19:08

rzuć kolesia, nie zasługuje na Ciebie

szyms88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 mar 2012, o 19:05

Re: Koszmarny styl mojego chłopaka

Postprzez mycha25 » 28 mar 2012, o 19:18

szyms88 napisał(a):rzuć kolesia, nie zasługuje na Ciebie


Nie zasługuje na nią bo się zle ubiera? Dziwne stwierdzenie

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: Koszmarny styl mojego chłopaka

Postprzez mika537 » 28 mar 2012, o 20:52

A czemu styl Twojego faceta jest dla Ciebie aż tak ważny ? Uważasz, że obwoluta determinuje treść zawartą w książce ?

niby sięmowi ze wyglad i ubior nie maja znaczenia,ale tak naprawdę nie dokonca to jest prawdą. Wiadomo, że jezeli jestesmy z kims zwiazani nie chcemy sie za niego wstydzic bo sięnie potrafi ubrać no kurcze moze nie jest to jakies najwazniejsze ale jednak
mika537
 

Re: Koszmarny styl mojego chłopaka

Postprzez Kolaboracja » 28 mar 2012, o 23:36

właśnie... więc coś działaj Carmen i mów nam co zrobiłaś z tym swoim źle ubranym chłopakiem :]
Kolaboracja
 

Re: Koszmarny styl mojego chłopaka

Postprzez poziomkaa » 29 mar 2012, o 13:00

Zmienienie stylu ubierania chłopaka to żmudny proces, wiem z doświadczenia :P Bo raczej nie wymieni od razu całej garderoby. Ale małymi kroczkami można to zmienić - co jakiś czas wymienić t-shirty (można porządne, a tanie kupić na wyprzedaży), nowe spodnie na lato, buty też się zużywają... Ale to wymaga czasuuuu...
poziomkaa
 

Re: Koszmarny styl mojego chłopaka

Postprzez Carmen » 1 kwi 2012, o 19:50

Hmm chyba ta szczera rozmowa podziałała wczoraj pokazał mi się w pięknym nowym a co ważniejsze NIE babcinym sweterku w urocze paseczki :D Ostatnio trafił mi sie rabat do reservedu na facebooku i dzięki temu mam dla niego prezent na zajączka czarnt T-shirt, chyba jestem na dobrej drodze :)


szyms88 napisał(a):rzuć kolesia, nie zasługuje na Ciebie


Dlaczego niby miała bym go zostawić ?

Sen to sekwencja doznań, obrazów lub myśli przechodzących przez umysł śpiącej osoby. To nie jest prawda.
Avatar użytkownika
Carmen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 mar 2012, o 19:19

Re: Koszmarny styl mojego chłopaka

Postprzez magdaj » 12 kwi 2012, o 13:25

Polecam jakieś koszulki polo z normalnego sklepu zamiast od babci ;) A tak na serio - skoro nosi "prezenty" od babci, to i może ty mu zacznij coś kupować w prezencie, może to jest dobre rozwiązanie?


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
magdaj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 11 paź 2011, o 14:08

Re: Koszmarny styl mojego chłopaka

Postprzez Nana27 » 25 lis 2021, o 10:13

ale... to jest jego styl i co ci do tego? Taki mu sie podoba, moze z jego perspektywy to ty ubierasz sie beznadziejnie?
Nana27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 25 lis 2021, o 08:58

Re: Koszmarny styl mojego chłopaka

Postprzez Klasza » 30 lis 2021, o 17:18

Rozumiem znakomicie Twoją frustrację. Dlatego zaczęłam kupować mu ubrania.

profesjonalne usługi https://adwokat.jgora.pl
Klasza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lis 2021, o 17:00
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]