Gdzie kupujecie zabawki?

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez wiking » 14 gru 2014, o 14:51

Ja dużo zabawek dla córki wykonuję sama, lalki szmaciane,tipi itp.

wiking
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 14 gru 2014, o 13:09

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez krac82 » 15 gru 2014, o 11:57

fajny pomysl! ale do tego trzeba miec talent, jakbym ja zrobila zabawke dla coreczki to jakby ja zobaczyla to chyba by sie poplakala :D
krac82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 15:01

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Martynaa » 28 gru 2014, o 00:25

Ja najczęściej zamawiam zabawki przez internet, bo jest największy wybór... Czasem lubię pochodzić po różnych sklepach, takich mniejszych, gdzie można znaleźć ciekawe i kreatywne zabawki :)
Martynaa
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 gru 2014, o 22:58

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez wiga7 » 1 mar 2015, o 01:17

Martynaa napisał(a):Ja najczęściej zamawiam zabawki przez internet, bo jest największy wybór... Czasem lubię pochodzić po różnych sklepach, takich mniejszych, gdzie można znaleźć ciekawe i kreatywne zabawki :)


Zgadzam się z tobą, najczęściej kupuje przez internet, dzięki temu w prosty sposób mogę zrobić zakupy za niską cenę!

wiga7
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 mar 2015, o 01:05

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez apollo » 27 mar 2015, o 13:40

Ale coraz więcej dzieci celuje w całkiem inne zabawki, zobaczcie - spam I akurat tutaj nie sądzę, aby sytuacja miała się zmienić. Wydawało się, że mamy erę dzieci siedzących przed kompami, ale jednak coraz więcej z nich faktycznie ma konkretne zainteresowania i opuszcza dzięki nim swoje domy.

Ostatnio edytowano 27 mar 2015, o 13:58 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Kolejny spam
apollo
 

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez kordula864 » 15 kwi 2015, o 15:57

Ponieważ teraz dzieci mają dużo różnych zabawek, to coraz trudniej jest znaleźć coś nowego i ciekawego. Jak mam czas to najpierw szukam czegoś, co by mnie zainspirowało spacerując po sklepach, a potem siadam przed komputerem i tam najczęściej zamawiam, gdyż ceny są niższe.

Avast - najlepszy darmowy skaner antywirusowy
kordula864
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 kwi 2015, o 15:49

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez lucynaa » 15 kwi 2015, o 21:58

Ja często na aukcjach przez internet
lucynaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 kwi 2015, o 21:46

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez iga1980 » 17 kwi 2015, o 10:24

My zazwyczaj kupujemy w Smyku. Często mają fajne promocję i przyjamniej mam pewność, że nie są to podróby, którym oczy powypadają. Miałam taką sytuację, gdy zamówiłam 3 letniemu synkowi misia na allegro - miał nie mieć drobnych elementów, a jak rozakowałam paczkę, dotknęłam misiowych oczek to się poodklejały...

iga1980
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 11 lut 2015, o 11:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Martynaa » 18 kwi 2015, o 00:31

Ja też kupuję często w Smyku, tam zawsze mają jakieś fajne rzeczy, do tego zamawiam przez internet jak znajdę coś ciekawego :) Zawsze to szybko i wygodnie, do tego w internecie jest często taniej...
Martynaa
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 gru 2014, o 22:58

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez hania » 18 kwi 2015, o 20:55

w smyku są fajne zabawki niestety czasem trzeba za nie troszkę zapłacić
hania
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 31 maja 2014, o 19:31

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez ZielonoOka » 19 kwi 2015, o 00:02

Ja zabawki kupuje jedynie siostrzenicy i siostrzencowi i czesto sa one zamawiane z Fisher Price lub w sklepie Smyths.
Avatar użytkownika
ZielonoOka
Fajna Kobietka
 
Posty: 180
Dołączył(a): 10 kwi 2015, o 21:35
Lokalizacja: UK

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Cobi » 12 maja 2015, o 11:01

Internet to dobre miejsce do kupowania zabawek. Jest wiele promocji, mamy więcej czasu na zastanowienie i zazwyczaj jest większy wybór. Dobrze jest jednak sprawdzać czy dane zabawki są bezpieczne, a sklep ma dobrą opinię.

Poznaj polskie zabawki od COBI - http://cobi.pl/
Avatar użytkownika
Cobi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 27 lut 2015, o 13:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Alianna » 18 maja 2015, o 07:40

No, w internetach to różnie bywa... Czasem ładnie to wygląda na obrazku, a w paczce bywa różnie... Ja zawsze sprawdzam jakie są opinie o sklepie / księgarni internetowej i jest to dość istotny czynnik, chyba równie ważny co cena. Do tego cena zabawki może być atrakcyjna, ale koszt wysyłki już nie.
Generalnie jednak jestem za kupowaniem w internecie, dużo taniej :-)

Aliana - nie pytajcie, z jakiej to bajki.
A dobre książki https://sklep.kiwi połykam jednym kęsem!
Avatar użytkownika
Alianna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18 maja 2015, o 07:28

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Karolina23x » 20 maja 2015, o 10:40

W dobrym sklepie z zabawkami, jest tam bardzo dużo rozmaitych zabawek edukacyjnych; gier planszowych czy układanek. Poszukaj takiego w twoim miesicie :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Karolina23x
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 20 maja 2015, o 10:00

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez mamazone » 21 maja 2015, o 10:14

Tak na prawdę jeżeli zabawka jest znanej firmy to obojętnie czy zamówi się ją z internetu czy kupi w sklepie stacjonarnym. Najpewniej jednak jest kupować w autoryzowanych sklepach bo wtedy mamy pewność, że to jest to co zamawiamy, a nie podróbka. Zabawka zabawce nie równa dlatego też lepiej kupić taką, która posiada odpowiednie atesty, aby była bezpieczna dla naszego malucha ;)
Avatar użytkownika
mamazone
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 kwi 2015, o 14:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez AleksandA23 » 26 lip 2015, o 11:31

Ja coraz częściej decyduje się na kupno zabawek w internecie. I oczywiście poluje na ciekawe oferty, a później doradzam się synka, które zabawki by chciał i wtedy kupujemy :)
AleksandA23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 26 lip 2015, o 11:18

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez zielonookanatalia » 27 lip 2015, o 16:56

my wiekszosc zabawek to mamy z prezentow od odwiedzajacych nas gosci, ale tak to i w drogerii kupujemy czasami w zabawkowym
zielonookanatalia
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 27 lip 2015, o 16:52

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Lucc » 23 lis 2016, o 13:03

Ja dla mojej Zosi kupuje od LINK - tam są kolorowanki albo w ich sklepie też są fajne zabawki dla naszych brzdąców


DZIEKUJEMY ZA LINK
Lucc
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 lis 2016, o 12:59

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Panna_Mysia » 25 lis 2016, o 23:14

Ja kupuję zabawki w okolicznych sklepach z artykułami dla dzieci...Ostatnio jednak coraz częściej zaglądam do Biedronki, bo mają coraz fajniejszy asortyment. Niedawno mieli bardzo fajną ofertę z zabawkami drewnianymi dla maluchów :)

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Hadassa » 19 gru 2016, o 22:14

U nas zdecydowanie wygrywa alegro ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Theila » 20 gru 2016, o 20:53

Ja raczej nie zamawiam przez neta, ale tym razem nie moglam się powstrzymać. Koleżanka zamówiła dla swojego malucha taki pojazd, który nazywa się TwistCar, więc i my zamówiliśmy dla chrześniaka. Podoba mi się to, że maluch porusza go przez ruchy kierownicy : raz w prawo raz w lewo. Nie ma żadnych akumulatorów, ani dodatkowego napędu. Kosztował niewiele, bo 169zł i wysyłka darmowa. Zapowiada się świetna zabawa :)
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez ubranka » 21 gru 2016, o 21:23

Dużo zabawek dostaje od odwiedzających bliskich:) Sama też oczywiście kupuję i najczęściej są to zabawki edukacyjne:) Największy wybór jest na portalach aukcyjnych ale można też kupić z tzw "drugiej ręki" w idealnym stanie.






Portal ogłoszeń branży dziecięcej LINK

DZIEKUJEMY ZA TAKA REKLAME

Pierwszy portal ogłoszeń poświęcony branży dziecięcej http://www.nambi.pl
ubranka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 lis 2016, o 23:28

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Hadassa » 22 gru 2016, o 13:39

Theila napisał(a):Ja raczej nie zamawiam przez neta, ale tym razem nie moglam się powstrzymać. Koleżanka zamówiła dla swojego malucha taki pojazd, który nazywa się TwistCar, więc i my zamówiliśmy dla chrześniaka. Podoba mi się to, że maluch porusza go przez ruchy kierownicy : raz w prawo raz w lewo. Nie ma żadnych akumulatorów, ani dodatkowego napędu. Kosztował niewiele, bo 169zł i wysyłka darmowa. Zapowiada się świetna zabawa :)

Masz gdzies zdjecie?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Fenek86 » 10 lut 2017, o 18:39

W sklepach :D
Czasami sklepy internetowe i bazary. Moja młoda od dziecka była mistrzynią w wynajdowaniu sobie zabawek z bazaru. Bardziej ją interesowały niż te sklepowe. Były to zwykle zabawki po przejściach. Do dzisiaj to ma tylko, że zabawki z bazaru przerabia po swojemu. Odnawia je, zmienia to i owo. Nowych już nie zbiera i przestała bawić się zabawkami.
Niektóre rozdaje koleżankom a niektóre trzyma.
Avatar użytkownika
Fenek86
Samiec
 
Posty: 230
Dołączył(a): 9 lut 2017, o 19:54

Re: Gdzie kupujecie zabawki?

Postprzez Albertowa » 13 lut 2017, o 10:55

Rzeczywiście Smyk jest fajny, ale my wolimy lokalny sklepik na naszym osiedlu. Taki small-bisnes. Sprowadzają tam interesujące komplety LEGO z Niemiec, jakich nie ma w Polsce.

Albertowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 lut 2017, o 10:49
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]