Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez patrycjaknut » 26 maja 2015, o 13:24

Nasze zaręczyny miały miejsce na wakacjach i bardzo mi się to podobało, bo mieliśmy dużo czasu dla sibie i byliśmy w dobrych humorach :)

Jeśli interesują Cię stojaki reklamowe zajrzyj na http://www.oficyna97.pl/
patrycjaknut
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 maja 2015, o 23:10

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez Jaśmin » 25 sty 2017, o 03:18

U nas nie było jakoś śmiertelnie romantycznie. Generalnie wcześniej już dużo o tym rozmawialiśmy, wiedzieliśmy już czego chcemy, że obojgu nas nie interesują pierdoły, tylko chcemy ślubu, dzieci, rodziny. Byliśmy wtedy przez chwilę na odległość i dzwoniąc w pewnym momencie powiedział, że jak przyjadę i zamieszkamy razem to chce mi się oświadczyć. Badał grunt, bo mocno dostał po tyłku od byłych dziewczyn i pewnie nie chciał przechodzić kolejnego zawodu więc chciał się upewnić, że go nie odtrącę.

Kiedy przyjechałam do niego to kilka dni później siedzieliśmy wieczorem w domu, nagle stwierdził, że musi wyjść na chwilę do samochodu bo czegoś zapomniał. Akurat wtedy się tego nie spodziewałam. Przyszedł i usiadł koło mnie, podał mi małe pudełeczko zawinięte w ozdobny papier i zapytał czy wyjdę za niego? Oczywiście powiedziałam, ze tak, z wielkim uśmiechem i mocno go przytuliłam :)

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez Hadassa » 25 sty 2017, o 12:54

Jasmin fajnie ;) no chyba czasem najtrudniej o taki efekt zaskoczenia ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez malami86 » 26 sty 2017, o 14:05

Nie zapytał ;) po prostu któregos dnia stwierdziliśmy że czas na ślub ;p
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez Hadassa » 26 sty 2017, o 17:47

Pierscionek choc masz?

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez Jaśmin » 26 sty 2017, o 23:45

Hadassa napisał(a):Jasmin fajnie ;) no chyba czasem najtrudniej o taki efekt zaskoczenia ;)


To fakt, to mu się udało. Dzień jak co dzień i nagle... zaręczyny :) W pierwszej chwili w ogóle zapomniałam o pierścionku, tak się ucieszyłam.

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez malami86 » 31 sty 2017, o 21:09

Hadassa napisał(a):Pierscionek choc masz?


tak ;) wybrałam srebro z czarną porcelaną ;) ale teraz to juz mam obrączkę ;p tyle schudłam po ciąży że pierścionek niestety leży bo za duzy
Avatar użytkownika
malami86
Fajna Kobietka
 
Posty: 173
Dołączył(a): 22 gru 2016, o 14:59

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez Hadassa » 2 lut 2017, o 16:28

Ja mam tak z obraczka. Musze w koncu dac do zmniejszenia.. a zareczynowy lezy...
Ale u nas to dluzsza historia ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez stillstandy » 30 mar 2017, o 15:48

To ja się oświadczyłam! :)

stillstandy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 mar 2017, o 15:46

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez sylwia448 » 30 mar 2017, o 20:28

:in love: Mój Ukochany wynajął najlepszy apartament w mieście, zamówił kolację, która została nam dostarczona do pokoju :fallinlove Wtedy powiedział, że chciałby spędzić ze mną resztę życia. Ogromny bukiet róż i piękny pierścionek... Romantycznie, we dwoje, tak jak marzyłam :kwiatek
sylwia448
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 mar 2017, o 20:16

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez żarówka » 6 kwi 2017, o 16:53

Ja mam z tym problem. Bo moja historia jest trochę inna niż Wasze ;) Ogólnie mój m oświadczył mi sie podczas kłótni. Ja zaproponowałam mu przerwe, bo ostanio się kłócilismy. A on po dwóch tygodniach przyjechał z pierścionkiem zaręczynowym. JA go wypedziłąm. Ja zaczęłąm się spotykać z kimś innym, ale to nie miało sensu, bo ciągle myślałam o tych zaręczynach i o nim. Dzwoniliśmy do siebie w pewnym momencie co tydzień. Z nowym kolesiem przestałam się spotykać i zostałąm sama. On niby kogoś ma, ale nie jestem pewna czy tylko tak gada. Teraz się spotykamy i jak stoje przy nim to jest mi tak dobrze i wiem, że on mnie zna najlepiej. Czasem się złąpiemy za ręce czasem przytulimy i w tedy czuje ze to jest on. Załuje troche tego swojego szczeniackiego zachowania. I w sumie chciałabym, żeby on znów mi się oświadczył. Co o tym myślicie?
żarówka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 sty 2017, o 17:01

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez Jaśmin » 12 kwi 2017, o 01:25

Myślę, że faceci też mają uczucia i skoro wypędziłaś go w tak ważnym momencie, który również wymaga od mężczyzny dużego zaangażowania emocjonalnego to nie liczyłabym że wkrótce znów zrobi to samo... jeśli w ogóle...

y tallo corazones a navaja en un torso desnudo de un naranjo
Obrazek
Avatar użytkownika
Jaśmin
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 743
Dołączył(a): 29 gru 2016, o 00:55
Lokalizacja: Hiszpania

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez andrat » 30 kwi 2021, o 08:40

Nie mozna tego tak określić. Każdy ma swój czas. Sa osoby, które biorą ślub w 6 miesięcy od zaręczyn. Niektórzy czekają na sformalizowanie związku rok. A niektórzy nie decydują sie na to wcale. Każda z tych sytuacji jest normalna.
Jesli jednak zdecydowaliście się na kupienie już obrączek polecam poszukać czegoś oryginalnego:
https://1-3.pl/obraczki-slubne-inne-niz-wszystkie/
W końcu jest to zakup na długie lata.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez rema » 14 maja 2021, o 09:27

Na Zakhyntos, mój narzeczony wykupił kilka wycieczek z lokalnym biurem i to była wycieczka,, w poszukiwaniu żłówi,, szybką motorówką w kameralnym 6 osobowym gronie + przewodnik. Nagle podplynelismy do jakiejś malutkiej nowo odkrytej plaży, gdzie podobno żadne biuro jeszcze nie było bo po osunieciu skał dopiero się utworzyła i nagle przewodnik mówi, że ja i narzeczony z okazji 500 wycieczki tego lata mamy okazję sami pobyć na bezludnej plaży. Wysadzili nas a sami odplyneli, po czym mój narzeczony się oświadczył - byłam w mega szoku, że zaangażował w to tyle osób
A jeśli chodzi o pierścionek to tutaj macie kilka inspiracji:
https://feederleague.pl/modne-pierscion ... -wybranki/
Avatar użytkownika
rema
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 3 kwi 2018, o 08:35

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez lusilla1 » 21 cze 2021, o 11:54

Jak czytam wasze historie, drogie dziewczyny, to dochodzę do wniosku, że moje zaręczyny powinny być jak najmniej romantyczne :D przede wszystkim dlatego, że nie odnajduje się w tych romantycznych klimatach. Moja znajoma na przykład, miała świetne zaręczyny - mieli ustaloną datę ślubu, ale bez zaręczyn. Poszli na spacer, facet klęknął, ona o wszystkim wiedziała. Hit!

]:-)
Avatar użytkownika
lusilla1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 cze 2021, o 09:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez sam » 23 cze 2021, o 20:57

Zaręczyliśmy się w Grecji, na wycieczce. Oglądaliśmy zachód słońca na plaży i wtedy się oświadczył :)
sam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 cze 2021, o 20:52

Re: Jak wyglądały wasze zaręczyny? :)

Postprzez Milosniczkazakupow » 26 cze 2021, o 18:39

Super historie! Długo się znaliście?
Milosniczkazakupow
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 20:26
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron