Czy grywacie w komputerowe gry?

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez babeczka » 6 lut 2012, o 11:28

Witam wszystkie babeczki.Każda miewa różne ważne zajęcia,ale czasami trzeba też i wrzucić na luz.No właśnie,co jest wówczas waszym ulubionym zajęciem? Lubicie sobie pograć w jakieś komputerowe gry? Czy one Was w ogóle interesują? Jeśli tak,to w co lubicie pograć?Jeśli chodzi o mnie,to często zaglądam do Internetu w poszukiwaniu różnych gier.Może właśnie porozmawiamy również i na ten temat? Pozdrawiam i do usłyszenia. Miłego dnia.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez quillathee » 6 lut 2012, o 17:23

Ja uwielbiam grać w gry na PC lub konsole. Preferuję cRPG. Wyjaśniając: lata się z toporkiem lub mieczem i tnie wszystko, co się nawinie wykonując przy tym questy :) Takie gry budzą we mnie ciekawość czasów średniowiecznych. Bardzo chętnie zapisałabym się do jakiegoś bractwa, ale to podobno droga zabawa.
Avatar użytkownika
quillathee
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 15:15
Lokalizacja: Wronki

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez Melisa » 6 lut 2012, o 20:47

Ja teraz nie grywam bo nie mam na to czasu. Ale kultowa gra dla mnie to Heroes III i zawsze będę do niej wracać :)
Lubie tez bardzo Call od Duty, ale grywałąm w to jak miałam Xboxa
need for speed uwielbiam, oczywiście na kierownicy
Melisa
 

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez dzo » 6 lut 2012, o 23:08

grywam i to dość często :)

na xboxie najczęściej gram w Pure :D i need for speeda :D
dzo
 

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez babeczka » 7 lut 2012, o 11:42

Widzę,że pasjonatów gier komputerowych jest troszkę.W takim razie jeśli przyjdzie Wam płacić za jakąś grę,to jak za nią płacicie? kartą kredytową,paypal? czy może paysafecard? Z tym,że w ostatnim przypadku musimy wyjść z domu,aby ją kupić,bo w dwóch pierwszych przypadkach,płacimy nie odchodząc od kompa.Ale sądzę,że najważniejsze jest bezpieczeństwo,bo lepiej unikać sytuacji gdzie trzeba podawać swoje dane w sieci,dlatego lepiej się przejść po paysafe,bo i bezpieczniej i troszkę ruchu jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Co o tym sądzicie? mam na myśli płatności,chyba,że gracie tylko w darmowe? Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez Melisa » 7 lut 2012, o 16:15

Ja gram tylko w stare gry tzn grałam więc sto lat nie kupiłam żadnej, Heroes III to sprzed potopu :P
Melisa
 

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez Lina » 9 lut 2012, o 22:38

w niektórych wolnych chwilach grywam w TombRaidera 1 i 2 cześć mam za sobą, a teraz Underworda odkrywam (naturalnie na PS3) - wciągające i w kobiecym stylu POLECAM !!
Lina
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 9 lut 2012, o 20:20

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez babeczka » 14 lut 2012, o 13:25

Mówisz,że Heroes III jest grą z przed potopu,Ale właśnie takie są czasami najciekawsze.A jak ją znaleźć? Może i ja bym sobie pograła?.Kiedyś grałam w Farmeramę,ale mnie znudziła.A słyszałam,że na bigpoincie są ciekawe gry, patrzał tam ktoś z Was? A co ze steamem? Próbowaliście może?.Pozdrawiam i do usłyszenia.Póki co odjeżdżam.Pa. :rower
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez Kolaboracja » 14 lut 2012, o 16:03

babeczka napisał(a):Mówisz,że Heroes III jest grą z przed potopu,Ale właśnie takie są czasami najciekawsze.A jak ją znaleźć? Może i ja bym sobie pograła?.Kiedyś grałam w Farmeramę,ale mnie znudziła.A słyszałam,że na bigpoincie są ciekawe gry, patrzał tam ktoś z Was? A co ze steamem? Próbowaliście może?.Pozdrawiam i do usłyszenia.Póki co odjeżdżam.Pa. :rower



myślę, że bez problemu Heroes III znajdziesz na allegro :]
Kolaboracja
 

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez Baśka1971 » 15 lut 2012, o 09:42

Ja kocham grać w Tetris - prastara gra, pamiętająca czasy Atari. :pisze:
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez Kolaboracja » 15 lut 2012, o 17:11

Tetris.. o tak, gra mega stara ale do tej pory wciąż "trendy" :p orzynajmniej dla mnie, bo nadal lubię w niego pograć :]
Kolaboracja
 

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez Luisa » 16 lut 2012, o 16:23

W necie jest cala masa fajnych gier, ja najbardziej lubie te na bigpoincie, zwlaszcza seafight, fajne sa tez niektore na steamie, co do placenia, to bywa roznie, najczesciej to chyba paysafe
Luisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 lut 2012, o 16:18

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez Kolaboracja » 17 lut 2012, o 14:54

a grywacie w gry online? :) bo kiedyś to bardzo często przesiadywałam na kurniku i grywałam... ale ostatnio jakoś szkoda mi już na to czasu :p
Kolaboracja
 

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez dzo » 17 lut 2012, o 17:09

ja swego czasu też sporo na kurniku siedziałam
dzo
 

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez Kolaboracja » 18 lut 2012, o 14:42

dzo a najczęściej w jakie gry grywałaś na kurniku? bo ja to uwielbiałam w kalambury swego czasu... ale ostatnio mi się to znudziło :p osobiście wolę kalambury na żywo :P
Kolaboracja
 

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez dzo » 18 lut 2012, o 18:34

grałam w kości albo literaki :D
dzo
 

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez Luisa » 29 lut 2012, o 13:50

Gry online? jakie konkretnie, byl czas ze grywalam jeszcze na farmville, ale szybko mi sie znudzilo
Luisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 lut 2012, o 16:18

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez Kolaboracja » 29 lut 2012, o 20:15

np karciane, żeby pograć z innymi ludźmi ... ja nigdy nie zaczynałam grać w to farville bo wiedziałam że moze sie szybko znudzic ;]
Kolaboracja
 

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez Luisa » 12 mar 2012, o 11:00

No niby tak ale na facebooku sa podobno jeszcze inne gry, z tego co slyszalam to nawet fajne, ale na razie nie ma czasu, zeby sie temu blizej przyjzec ;)
Luisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 lut 2012, o 16:18

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez Kolaboracja » 21 mar 2012, o 12:07

ja zawsze uważałam, że lepiej się spotkać i pograć w jakieś karciane gry niż siedzieć przy tych gierkach online:p a do tych gierek na facebooku jakoś mnie nie ciągnie ..;/
Kolaboracja
 

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez Luisa » 27 mar 2012, o 18:46

Kazdy gra w co lubi..a seal online znasz?
Luisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 lut 2012, o 16:18

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez szyms88 » 28 mar 2012, o 19:22

samochodówki są super :D

szyms88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 28 mar 2012, o 19:05

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez babeczka » 29 mar 2012, o 12:29

szyms - mówisz - samochodówki- ? Zależy dla kogo hi hi hi. - Luisa- napisałaś -seal online - przyznaję bez bicia,że nie mam pojęcia co to za gra? gdzie ją w ogóle znajdę? A tak a propos czy ona jest darmową grą,czy też płatną? Dzieki.Pa. :swing
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez Luisa » 29 mar 2012, o 14:42

Wiekszosc gier jest darmowych, tylko jak sie chce przejsc gdzies dalej, to trzeba cos dokupic, wiec wychodzi na to samo... a seal online to bardzo fajna gierka dla tych co wola troche lagodniejsze, rzucila mi sie w oczy w newsletterze z paysafe i sie wciaglam :)
Luisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 16 lut 2012, o 16:18

Re: Czy grywacie w komputerowe gry?

Postprzez Majka13 » 2 kwi 2012, o 09:08

a ma ktos Xbox Kinect, jakoś tak się to nazywa, słyszałam że tam można w fajne gry pograć, i przy okazji poćwiczyć.
Majka13
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 23:16
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Houghamertim